Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Tātad, ja nu gadījumā kāds jau beto vai vēl nav mēģinājis, iesaku pārbaudīt savas zināšanas par CS:GO komandu iespējām uzvarēt vienai otru liekot uz tām likmes. Vai arī vienkārši vadīties pēc sava čuja, ņuhas un poņas.

Likmes var likt šeit, kā arī pirms spēļu sākuma tur būs pieejami arī pašu spēļu strīmi.

http://www.youtube.com/watch?v=Ec8rsT6lkI4

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

vot vienam veicas...

Arī biju uzlicis uz mouziem

REe7l4q.jpg

Kko uzbetoju, cerams paveiksies ! :D Pēc 8h spēle ! :D

Ja domā par spēli

LGZ

59%

,

tad es uzliku savu vakardienas laimestu uz LeetGamerZ. Protams, es neuzskatu, ja vienreiz LGZ uzvarēja tas noteikti atkārtosies, bet paskatoties @hltv kā un pret kādām komandām dotās komandas iepriekš ir nospēlējušas, nav brīnums par dotajiem procentiem.

Link to comment
Share on other sites

LGZ malači

EC33bqt.jpg

EDIT:

Stulbs jautajums, es ar mazliet izcelu, bet sava steam inventory neredzu ierochus, tur kautkas jaapstiprina vai kaa? :)

Pie 'my bets' parādīsies tavs laimests, tālāk ir jāaicina bots, lai atgrieztu uzliktos un iegūtu vinnētos laimestus.

EDIT2: ASD ar malači, bet nekas dižš

ALeDjID.jpg

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Sūdi jāliek tikai uz komandu, kurai procenti ir minimāli, savādāk uzmetot uz "big tīm" neko īpašu nevar dabūt - vēl vairāk sūdu. Tomēr, katru nevērtīgo ieroci pārdodu par 2/3 centiem. Esmu ticis līdz 1.90eiro. Tas tā. :D Šodien vēršu 4 kastes vaļā. (only bravo) Wish me luck.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...