Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

čau čau, jā vēl spēlēju, pēc ilgas pauzes, pēc nakts maiņām kad nenāk miegs tad jāuzkapā :D

par tēmu, dabūju beidzot dabūju savu stattrak awp redline (rock) bij vērts riskēt un likt uz Wizards lielu value kad šie pret VP kapāja :P

Link to comment
Share on other sites

MJ vs coL

R8YEDTC.png

man patiik kaa vinji Deagle | Blaze noveertee kaa $16, kaut gan treidingaa vinja market value ir ~$35..

respektiivi dabuuju nevis vineeto 31 value, bet apm 50.. :D

#lucky.

Es arī brīnos, ka tas pišķiks kas trešais no kreisās maksā 5 USD. Es par cenām neko nerubīju, bet nelikās, ka tas pišķiks vērts 5 USD. :)

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Es arī brīnos, ka tas pišķiks kas trešais no kreisās maksā 5 USD. Es par cenām neko nerubīju, bet nelikās, ka tas pišķiks vērts 5 USD. :)

jaaa, to nepamaniiju.. vinsh nav veerts $5, vienkaarshi csgolounge bettingam daudziem ierochiem ir nekorekti value, izskataas ka sho arii betoshu talaak, bet marketaa arii value ierochiem kriitas dikti aatri, taadel arii nav paarsteigums

Link to comment
Share on other sites

Spēles notiek diezgan bieži. Vnk. tev laicīgi beti ir jāuzliek. Parasti tuvāk pie spēļu sākumiem boti ir pārslogoti un betu uzlikt praktiski ir neiespējami. Parasti rakstīts "11 hours from now", značit 11 H līdz spēlei. Nu domu saprati cerams :DD

Runājot par šodienas mačiem, jums nešķiet, ka MYM varētu Mouz izlikt? Jo baigi aktīvi Nip_tv runāja, ka MYM spēlē Mouz līmenī.

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Kāds vispār ir betošanas process?

Es kaut kad mēģināju, bet pat nezinu vai sanāca vai nē.

Respektīvi izvēlojs tīmu uz kuru betot, salieku ieročus kuru gribu "padirst" un vsjo? Vai ir vēl kas jādara?

Link to comment
Share on other sites

Kāds vispār ir betošanas process?

Es kaut kad mēģināju, bet pat nezinu vai sanāca vai nē.

Respektīvi izvēlojs tīmu uz kuru betot, salieku ieročus kuru gribu "padirst" un vsjo? Vai ir vēl kas jādara?

tiesi taa, peec "Place Bet" pogas uzspieshanas tev tiks pieshkirts vinju "bots" kursh tev nosuutiis Trade Offer, tev shis trade offer buus jaapstiprin 2-3min laikaa no taa laika kad vinju sanjemsi ( vinju maajaslapaa arii nopiikstees lai tu zinaatu )

https://www.youtube.com/watch?v=WvpCr2HeQI4#t=107

eazy

Link to comment
Share on other sites

tiesi taa, peec "Place Bet" pogas uzspieshanas tev tiks pieshkirts vinju "bots" kursh tev nosuutiis Trade Offer, tev shis trade offer buus jaapstiprin 2-3min laikaa no taa laika kad vinju sanjemsi ( vinju maajaslapaa arii nopiikstees lai tu zinaatu )

https://www.youtube....pCr2HeQI4#t=107

eazy

To bota trade offeru es akceptēju un viss. Vai vēl kas jādara?

Link to comment
Share on other sites

uz mouz vispār nevar likt, vismaz es nelieku ,jo viņi zaudē visiem. Ir komandas uz kurām var likt , kā arī japalasa info par spēlēm , kas pa karti būs , kada statistika u.t.t Titani , Virtus , Dignitas un LDLC var teikt ir stabilākās komandas ,bet kad satiekas viņas tad var viss notikt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...