Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Jebkurā gadījumā bet's bija tā vērts, es arī domāju ka mouz paņems, un būtu arī paņēmuši ja nebūtu atdevuši 1-2 easy roundus pēc kuriem viņiem bija jātaisa eco, ņemot vērā ka bija 35%, ir vērts riskēt.. you win some, you lose some. arī zaudēju 20 value, gege.

Link to comment
Share on other sites

ahaha, nezinu vai tā var darīt ilgtermiņā - karoče pirms 3 dienām bija spēle - MJ vs Exertus un to posponēja. Biju uz MJ uzlicis blue laminate tīru un vēl kko,, tikko izņemu - noklāts ar vidēji dārgām uzlīmēm. Sīkums, bet patīkami. :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha, nezinu vai tā var darīt ilgtermiņā - karoče pirms 3 dienām bija spēle - MJ vs Exertus un to posponēja. Biju uz MJ uzlicis blue laminate tīru un vēl kko,, tikko izņemu - noklāts ar vidēji dārgām uzlīmēm. Sīkums, bet patīkami. :)

easy, tu vienkārši pieprasi savus itemus, tev bots atsūta trade offeri, apskaties vai ieročiem ir stickeri vai nav, ja nav tad vienkārši cancelo offeru.. atkārto to pašu vēlreiz, pieprasi itemus - būs cits bots un dabūsi uzlīmes & nametag ja tev viņas interesē.. to pašu es arī darīju priekš awp asiimov.. lai būtu minimal wear look.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tavs?

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

es uzliku 110 value uz VP, deem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...