Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

100% atceros, ka vakar uzliku kkur 0,5-1 value betu uz col, kas atnestu 3-6 value? Protams, šodien ieejot no cita pc uzrādās, ka neko neesmu betojis (ceru, ka tas ir lags vai arī priecājos, ka neliku viarāk, jo tad būtu lielāks sarūgtinājums par neiegūtajiem itemiem) Kādam tā ir bijis?

Tam pa virsu - atkal gribu betot un steams izmet 7 day trade banu, jo esmu tač no jauna dīvaisa (ja nekļūdos šis ir otrais vai trešais trade bans no šī kompja, bieži iečekoju kas notiek steama no viņa, bet kā ieeju lounge - 7day ban, here we go)

vnk tā sistēma ir tik tarded - kurš gan vēl var zināt manu userid,pw, un uz emailu atnakušu kodu... protams thats not enough for steam security....

Link to comment
Share on other sites

100% atceros, ka vakar uzliku kkur 0,5-1 value betu uz col, kas atnestu 3-6 value? Protams, šodien ieejot no cita pc uzrādās, ka neko neesmu betojis (ceru, ka tas ir lags vai arī priecājos, ka neliku viarāk, jo tad būtu lielāks sarūgtinājums par neiegūtajiem itemiem) Kādam tā ir bijis?

Tam pa virsu - atkal gribu betot un steams izmet 7 day trade banu, jo esmu tač no jauna dīvaisa (ja nekļūdos šis ir otrais vai trešais trade bans no šī kompja, bieži iečekoju kas notiek steama no viņa, bet kā ieeju lounge - 7day ban, here we go)

vnk tā sistēma ir tik tarded - kurš gan vēl var zināt manu userid,pw, un uz emailu atnakušu kodu... protams thats not enough for steam security....

nez ko tu teiktu ja tev izagtu itemus, jo nebutu securitys...

Uzliku uz complexity 4 centus, bija ta verts :D Bet ja ta padoma, sis ir ameirikas lans, un reali vini praccoja pirms sita, es domaju ka normali nospeles ari talak vini, ja ta padoma nav jau slikts teams...

EDIT : esea kruti rada streamu ka komandas gatavojas, NiPam teamtalks, netcodam chalis gulj, un parejie kko ruka. VP tikai 3 chubaki sez, vispar interisanti skatities ka komandas gatavojas spelem, zel ka nedzird vienigi

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

nez ko tu teiktu ja tev izagtu itemus, jo nebutu securitys...

Uzliku uz complexity 4 centus, bija ta verts :D Bet ja ta padoma, sis ir ameirikas lans, un reali vini praccoja pirms sita, es domaju ka normali nospeles ari talak vini, ja ta padoma nav jau slikts teams...

EDIT : esea kruti rada streamu ka komandas gatavojas, NiPam teamtalks, netcodam chalis gulj, un parejie kko ruka. VP tikai 3 chubaki sez, vispar interisanti skatities ka komandas gatavojas spelem, zel ka nedzird vienigi

Nerunā to, ko nezini. Complexity spēlē šo turnīru gandrīz kā mix un pieturās pie savas spēles. Pirms turnīra viņi vispār nebija gatavojušies.

Link to comment
Share on other sites

No sākuma likme stāvēja uz UE, tad pamanot hudzG infused sastāvā nācās samainīt. Pirmo karti paņem Infused, manuprāt, pateicoties JT 1v3 + atceros kā ar CHETI un nuga spēlējām 16:0 pret screamu =)

Link to comment
Share on other sites

HR / LDLC ?

edit: ā un viens jautājums, vispār vel var dabūt savu skinu kuram nav sticker, bet gadās kad iedod ar sticker? baigi divaini uzrakstiju, bet ceru, ka sapratat domu. :D

HR un nē. Ja vēlies skinu bez stikera, iesaku uzlikt uz maču ar 90% izteiktu favorītu, dabūt laimestu un noraidīt bota piedāvātās return ofertes, līdz dabūsi sev vēlamo skinu. Tikai nevajag to darīt pārāk fanātiski - piem. es vakar šādi dabūju 24h cooldownu no loundža.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...