Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

jaaa, man ari neizdevas uz Mouziem uzlikt :(

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kaa neizdodas uzlikt likmes, itemus var izveleties, bet ieliekot tos ieksha neapreikinas value, kaa ir pec tam spiezhot, place bet, nekas nenotiek :(

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kaa neizdodas uzlikt likmes, itemus var izveleties, bet ieliekot tos ieksha neapreikinas value, kaa ir pec tam spiezhot, place bet, nekas nenotiek :(

Tu zini ka jauna sistema betiem?! Daudz vienkarshaka un praktiskaka.

Tev jaievieto savs steam trade links. Tad visam vajadzetu iet!

Tie Titan ir baigi spēcīgi? fnatic viņus nepaņems?

Titan ir eSports?

fnatic ir cerības, jo vakar ieguva pārliecību - brīnumainā kārtā izdevās izraut uzvaru pār mūsu Pauly :D

( joka būtiba, ka vakar Pauly ielozejas Competitive laist pret 2viem kungiem no fnatic )

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

Tu zini ka jauna sistema betiem?! Daudz vienkarshaka un praktiskaka.

Tev jaievieto savs steam trade links. Tad visam vajadzetu iet!

Jap, es zinu par jauno sisteemu, pamegjinu betot caur exploreri, tiku lidz tradam ar botu, un pie pedejas darbiibas izmet kaut kadu erroru, bla bla bla try later

Link to comment
Share on other sites

labi ka fnatic vispaar peedejeo raundu panjeema :D

iesaaka labi ar 7:1 ct side tad pakaasa liidz 8:7 un pirms peedeejiem 3 raundiem bija 14:13 fnatic pa sliktu, peedeejo raundu kad vinji bija ar vienu iedzineejos 15:14 es pat neskatiijos, bet tad kad nip komenteetaaji iespiedzaas par overtime uzsleedzu twich, bet pashi beigaas aplauzaas jo nav overtime ieksh starladder :)

Link to comment
Share on other sites

ehh, ielagojies cslounga no cita PC, un tagad nevareshu betot 7 dienas, neeeeeeeeeeeeeeee.......

Link to comment
Share on other sites

Kādas cerības uz šiem diviem? HellRaisers vs Clan-Mystik

HR vakar uzvilka NiP, bet mystic rāda diezgan blāvu sniegumu. da vispār csgo mačus paredzēt ir vēl grūtāk kā sporta rezultātus, jo ja vieniem aiziet no sākuma un izdodas drusku aizķert 50/50 roundus, tad rezultāts var apgriesties kājam gaisā

+ ja noveicas abos pistol roundos, tad ari "vajakais" teams var vesi pacelt, pagašogad competative statistika bija, ja uzvari abus pistol rounds 80% uzvara.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...