Jump to content
GIGN Forum

U mad


Umad
 Share

Recommended Posts

Viens man te čukstēja, ka jāraksta pieteikums.

Tātad :

Vecums :23

Nodarbošanās : students + baigais sliņķis protams , ka uz mācībām un strādāšanu!

Pieredze CS/CSS/TF2; CS - spēlēju jau no pirmsākumie, protams ar pārtrākumiem, kā visi citi to dara.. Adminēt māku un kubikerus arī protu atšķirt, ja tomēr sanāk kļūdīties, tad protams, katrs reiz kļūdās... Pagaidām adminēju mazajos projektos.. kā viens no tiem ir 2D CSS - esmu spēlējis bet nepatika tie pērtiķi , kas skrien :D TF2 - uzspēlēju, bet nu tur jāiet kopā ar kādu, jo vienam pašam nav jautri !

Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Uzturēšu kartību serverī... Palīdzēšu citiem adminiem..

Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; nu ko lai saka, kad pieceļos pirmais ir CS kur ieeju, no rītiem, ka sāku tad līdz 17:00 točna ir arī gadījumi kad vakaros pašauju...

Links uz spēlētāja statiem;

PUB - http://stats.gign.lv...yer.php?id=9201

WAR3 - http://stats.gign.lv...yer.php?id=3168

Niku reģistrēšu, ja būs nepieciešamība pēc tā.

Acc vēlos uz pub parasto ko jūs tur liekat.. Bet ja ir vēl iespēja, varētu war3 kaut ko uzlikt, jo tur ir vēl bēdīgāka situācija... Jā zinu prasu uzreiz daudz, bet nu vienmēr jau var noņemt, ja kas ne tā pa prātam !

PALDIES !

ar cieņu U mad Bro?

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

War3 jau tu iegriezies ļoti reti pēdējā laikā, bet saprotams, ka tukšā serverī darīt nav ko.

Spēlē te jau labu laiku, lohs nav, muti gan reizēm netur, bet tas kā uznāk. Viņš it kā no latgales mūža mežiem nāk, tad jau tas normāli. Ir palīdzējis un norādijis uz čīteriem un visā visumā sadarbojas. Gignam arī lojāls kā spēlētājs.

Tak što es domāju, ka ja jau admini ir problēma, tad to rekomendāciju viņam dodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šis ir lielākais zadrots ko pēdējos mēnēšos esmu redzējis!Visu laiku kā ieeju serverī šamais jau ir priekšā... Stati to pierāda, pie tam kad servers tukšs, viņš spēlē citur,jo lietas labā neko nevar darīt... Arī šim fruktam es rekomndēju rakstīt pieteikumu! Šeit arī acc var droši uzlikt un + xb uz war3 ... Vienozīmigi rekomendēju!

Link to comment
Share on other sites

Es nespēju iedomāties, ka šim indivīdam varētu piešķirt aksesu gignā. Laikam tiešām viss iet uz galu. Bet cik esmu manījis, mans viedoklis nav svarīgs. Galvenais, jau goodmenam pa pālim serverī parādītes priekšā un rekomendācija aiziet !

Reg niks, tikai tagad, kad ir iespēja tikt pie acc, tik smieklīgi.

Es uzskatu, ka viņam nepietiek prāta, lai pareizi pielitotu admina tiesības.

Anti !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es nespēju iedomāties, ka šim indivīdam varētu piešķirt aksesu gignā. Laikam tiešām viss iet uz galu. Bet cik esmu manījis, mans viedoklis nav svarīgs. Galvenais, jau goodmenam pa pālim serverī parādītes priekšā un rekomendācija aiziet !

Reg niks, tikai tagad, kad ir iespēja tikt pie acc, tik smieklīgi.

Es uzskatu, ka viņam nepietiek prāta, lai pareizi pielitotu admina tiesības.

Anti !

Njā mums jau ar tevi ir ļoti labas attiecības !!!! pēdējo reizi kad tevi redzēju serverī pagaiš nedēļ !!

P. s. Kāds būs lēmums ?!

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Njā mums jau ar tevi ir ļoti labas attiecības !!!! pēdējo reizi kad tevi redzēju serverī pagaiš nedēļ !!

Padomā kāpēc tā? Un pats sapratīsi ,ka neesi piemērots vai nobriedis admina tiesībām. Sāksi skaitīt dienas, kad esmu serverī un kad nē? Tad vispirms saskaiti pareizi.

Tik labi reci, no purniem, kas pubā nespēlē. Kautkāds vircsnieks, getapolv. WTF. Ko jums te jāraksta? Spēlē sava serverī un skaties ,kas tur notiek, nevis reco pubā visus pēc kārtas. Tā jau pēdējos aksesus iedeva purniem, kas vienkārši padara servera tēlu pretīgu, protams, ne visi, bet ir kadri. Un vēl jūs šitam gribat iedot, kas liks serverim izskatīties vēl zemāk, nekā tas jau ir.

Es vēljoprojām palieku pie ANTI, bet respektēšu arī, ja uzliks, tikai dēļ tā, ka ir kautkāda aktivitāte.

Link to comment
Share on other sites

Tik labi reci, no purniem, kas pubā nespēlē. Kautkāds vircsnieks, getapolv. WTF. Ko jums te jāraksta? Spēlē sava serverī un skaties ,kas tur notiek, nevis reco pubā visus pēc kārtas.

Brilli, lauķi, stiprāku nopērc.

Bet ja ir vēl iespēja, varētu war3 kaut ko uzlikt, jo tur ir vēl bēdīgāka situācija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brilli, lauķi, stiprāku nopērc.

Uzreiz apvainojumi. Kāpēc uzreiz jābrauc augumā? Internets sakāpis? Domāju, ka esi nosvērtāks. Khm. Ja pareizi atceros, tad Tu esi war3 admins, kuram iedeva aksesu pubā, lai, kad nav adminu varētu uzturēt serveri kautkādā kārtībā. Plus es nezinu ar kādu niku tu spēlē, jo ar tiem, kuriem tu spēlē war3 pubā tu nespēlē. Tāpēc es uzskatu, ka tavs viedoklis šajā gadījumā nav nozimīgs, jo tu neesi pub admins. Es taču nelecu iekšā war3 topikos un nesaku tur rec, vai spriežu par lietām, gar kurām man savā ziņā nav daļas, kautgan arī man ir akses uz war3. Saprotu, ka gribās piedalīties visur, paspīdēt ar saviem apvainojumiem vai neadekvāto viedokli, bet atkal kārtējo reizi nevari paklusēt. Atkal jāskaidrojas un parādīt kāds tu esi. Varēji tak vienkārši uzrakstīt, ka esmu tas un tas, rekur stati, ņem un ierij R._ . Bet nē, tev uzreiz lauķis un man vēl izraksti brilles, kuras man pagaidām nav vajadzīgas. Protams, atkal šis ir tikai mans viedoklis un piedod, ja kādā veidā tevi aizskāru, bet es uzskatu, ka par cik esmu šeit nu teiksim esmu bišķīt ilgāk nekā tu, tad tomēr tev būtu jābūt kautkādai cieņai pret mani un manu viedokli.

Kā var recot spēlētāju, kurš bieži izpelnas gagus, kickus, pat banus par savu daiļrunību un uzvedību?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzreiz apvainojumi. Kāpēc uzreiz jābrauc augumā? Internets sakāpis? Domāju, ka esi nosvērtāks. Khm. Ja pareizi atceros, tad Tu esi war3 admins, kuram iedeva aksesu pubā, lai, kad nav adminu varētu uzturēt serveri kautkādā kārtībā. Plus es nezinu ar kādu niku tu spēlē, jo ar tiem, kuriem tu spēlē war3 pubā tu nespēlē. Tāpēc es uzskatu, ka tavs viedoklis šajā gadījumā nav nozimīgs, jo tu neesi pub admins. Es taču nelecu iekšā war3 topikos un nesaku tur rec, vai spriežu par lietām, gar kurām man savā ziņā nav daļas, kautgan arī man ir akses uz war3. Saprotu, ka gribās piedalīties visur, paspīdēt ar saviem apvainojumiem vai neadekvāto viedokli, bet atkal kārtējo reizi nevari paklusēt. Atkal jāskaidrojas un parādīt kāds tu esi. Varēji tak vienkārši uzrakstīt, ka esmu tas un tas, rekur stati, ņem un ierij R._ . Bet nē, tev uzreiz lauķis un man vēl izraksti brilles, kuras man pagaidām nav vajadzīgas. Protams, atkal šis ir tikai mans viedoklis un piedod, ja kādā veidā tevi aizskāru, bet es uzskatu, ka par cik esmu šeit nu teiksim esmu bišķīt ilgāk nekā tu, tad tomēr tev būtu jābūt kautkādai cieņai pret mani un manu viedokli.

Kā var recot spēlētāju, kurš bieži izpelnas gagus, kickus, pat banus par savu daiļrunību un uzvedību?

Jā R._ tev patīk uzstāties uz skatuves to var redzēt.. Es tev piekrītu un arī nē..

Maliekas ka šījā sadaļā visi admini var izteikties ne??? Ja nē, tad kpc nav atsevišķa sadaļa uz war3 acc un pub acc utt....

Es negribu neko rakstīt, jo tu atkal apvainosies par kaut ko tādu, ko es rakstu un tā noteikti būs + - taisnība !!!

Tpc es labāk paklusēšu !!!

P.S. Jūs paši neredzat kādas ir jums attiecības ?? viens otru noliekat, esot admini!!! un jūs vēl brīnaties kpc neviens neprasa ACC @ GIGN, tpc ka visiem ir sakāpis galvā!!! Kāds sakars ilgāku laiku vai nē??? ES te vispār esmu NO pirmsākumiem...

Un kad notiek GIGN balle nez kpc jūs tur neesat un nevarat izrunāties kas vienam pret otru ir?????

Es šito cilvēkus nesaprotu un laikam nekad arī nesapratīšu !!!

P.s.s. Man patīk uzturēt sarunu tpc es atbildu !!!

P.s.s. 2. tie kuri + - mani zina, tie arī raksta savu viedokli !!!

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Es nevienu neapvainoju, problēma, ir jūsos, kas mani apvaino. Pēctam es vienkārši izskaidroju, kas un kā. Apvainošos? Par ko? Ja es zinu, ka man ir taisnība, tad mēģinu to pierādīt, bet tev laikam, tas nozīme, ka kāds ir apvainojies.

Attiecības? Mani apvaino, nekādas cieņas, nekādas kārtības. Sakāpis galvā, tas ir tad, kad tu lamājies un tev uzliek gag? Kad tu gag rr un brauc augumā un tevi izmet ir sakāpis galvā? Vai tu uztaisi gag rr lamājies adminčatā un tad uzreiz uztaisi quit, lai tevi nevarētu sodīt? Tipa tu nebiji tas , kas tā darīja? Diemžēl banliste tika noresetota un tāpat atrast banus, kur tevi uz 1 dienu atbrīvoju no spēlēšanas gingā, būtu grūti, plus tika banota ip.

Edit. Man nav nekas pret nevienu, vienkārši ir, lai arī kā tas skanētu, nerakstīti un rasktīti tādi kā likumi, kurus ievēro gan uzturoties serverī, gan forumā. Es tos cenšos ievērot pēc labākās sirdsapziņas un to arī saigaidu no jums. Vienkāršs piemērs - es serverī nelamājos, nevācu nevienu nost pēc transfera , forumā neesmu dabūjis nevienu warn. Gan jau visi, kas uzturās šajā komunā ir skarīgi cilvēki, tomēr jābūt kautkādām robežām un likumiem.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Man vispār liekas, ka cilvēkiem, kuri ir tik viegli aizskarami un tik emocionāli kā tu R._, nevajadzētu iesaistīties virtuālās diskusijās, jo tas pārvēršas beztēmā, kas līdzinās bērnudārza līmeņa strīdam par to, kuram tētis stiprāks. Ja tu vispirms noliec citus un pēc tam bļausties, ka esi aizvainots, jo citiem parādās pretreakcija, tad tev iesaku beigts skatīties uz pasauli caur savu meksikāņu seriālu dramatisko, intrigām apvīto prizmu. Viss ir vienkāršāk nekā Tu te runā.

Es rakstiju, jo man bija viedoklis par konkrēto personu, nevis tāpēc, ka es esmu ADMINS( tavā izpratnē pārcilvēkskuršlemjcitulikteņuskuramvissjaalemjvienbalsiigi).

Kā arī. Es neuzskatu, ka tas vien, ka mans viedoklis ir izteikts nozīmē, ka tikai mans viedoklis ir pareizs un ka tas ir 100% jāņem vērā, pat ja kāds cits atspēko ar pretējiem faktiem... Mans viedoklis paliek nemainīgs - čīterus noteikt viņš prot, ar adminiem sadarbojas, spēlē daudz... Esmu pārliecināts, ka tā nenopietnā izturēšanās čatā ir tikai tāpēc, ka pagaidām viņš to var atļauties un viņš neuztver cs par savu dramatisko dzīvi, kā dažs labs cits!

Kārtējais parastais topics pārvērsts bērnudārznieku strīdā. Es izstājos, paldies par uzmanību.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

R. man vnk mazliet krīt uz nerviem, ka Tev ir slinkums izlasīt 1 postu un saprast, par ko vispār ir lieta, bet nav slinkums mesties runāt par mani un vircsnieku ar savu vīzdegunīgo attieksmi, tipa ko mēs te darām puba topikā.

Ja aizvien neesi izlasījis pirmo postu, tad vēlreiz atkārtošu, ka u mad prasa acc arī war3 un tāpēc, manuprāt, gan es gan arī vircs var te izteikt savu viedokli.

Un par puba acc arī Tu kaut ko esi izfantazējis vai pārpratis, jo man tur nekā nav un neatceros, ka būtu rakstījis tur pieteikuma tofiku. Biju gan ieminējies, ka derētu veidot globaladmin iekš 1.6. dēļ adminu trūkuma, bet tas netika īstenots, jo tāpat visiem po.

Link to comment
Share on other sites

Viņš prasa acc uz puba, bet par war3 tikai ieminas un jūs abi vienkārši iedodat rec, tur kautkur rakstīts, ka recojat tikai war3? Vircsnieks kautko pieminēja par war3, bet tas arī viss.

Jā atzīstu, ka pa šerpu ar jums te rakstu, bet jūs vienkārši recojat nevis rakstat, ka tikai war3, par to arī es sacepos. Plus gestapo uzreiz apvaino, neuzskatu, ka apvainoju jūs, jo tomēr vajag izteikties konkrētāk, ja jau pieteikums ir tik visspusīgs.

Atkal jau atvainojos, ja kādu aizskāru. Viss, ko gribēju pateikt jau ir uzrakstīts iepriekšējos postos.

Manis pēc war3 var likt, jo nezinu kā viņš tur uzvedas. Kārtējo reizi atkārtošos, ka adminam ir jārāda piemērs citiem spēlētājiem un jūs tagad recojat spēlētju, kurš ir "vislabākais" piemērs citiem.

Viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...