Jump to content
GIGN Forum

Pirmais iespaids: kāds viņš/kāda viņa būtu gultā


aphrodYte
 Share

Recommended Posts

Atvainojos, ka postēju džentlmeņu klubā, ja nu gadījumā meitenēm tas ir strikti aizliegts, bet pēdējās dienās ir ļoti aktuāla man palikusi diskusija par to, kā cilvēki skatās uz citiem, jo īpaši sev pievilcīgiem personāžiem.

Esmu dzirdējusi viedokli no aptuveni 95% cilvēku, ka viņi uzreiz iedomājas par to, kāds šis viņiem patīkamais cilvēks būtu gultā. Šīs iedomas nav saistītas ar vēlmi ievilkt gultā, bet gan vienkārši "dzīvniecisku" vai "sporta" interesi, ja tā var teikt - atkarībā no cilvēka libido pakāpes.

Līdz ar to radās doma uzjautāt arī šeit aktuālo jautājumu.

When you first meet someone, do you imagine how they would be in bed?

Vai arī tu, cilvēk, domā kategorijā - kāds viņš/viņa būtu gultā? T.i., ir dzirdēts viedoklis, ka lielākā daļa cilvēku par visiem viņiem kaut cik patīkamiem cilvēkiem iedomājas arī gultas/seksa kategorijā. Tā ir?

Link to comment
Share on other sites

Vizuālais kontakts ir pirmais, līdz ar to arī galvā automātiski izveidojas turpmākā, iespējamā, kontakta simulātors. Paralēli arī notiek pārdomas, kādas skaidas galvā attiecīgajai personai, jo lielais vairākums gadījumu ir pierādījis, ka tās seksīgās mēdz būt primāti.

Man ar vienu čomu ir tāds izstrādāts, psiholoģisks pašterors, ieraugi seksīgu sievišķi, nopēti kārtīgi, kas par cičiem, kas par dibenu, kāds augums, kāda smuka sejiņa un TAD IEDOMĀJIES, KA VIŅA DIRŠ :DD

Tas jau atsijā pietiekoši daudzas vēlmes turpmāk vispār domāt par viņu tikai vizuālā līmenī :D

Tas, protams, tāds humors, bet darbojās :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es spēju tikai iedomāties kā es graužu sviesmaizi gultā. Kas var būt labāks par svietmaizi gultā? Ej un redzi svietmaizi skatlogā un tavas domas jau triecas pāri visai pilsētāi uz mājām, kur jūs... ar svietmaizi... divatā.... Ņammm

Link to comment
Share on other sites

Pirmajā tikšanās reizē cenšos būt ģentelmeniz, tāpēc skatos uz dāmas lūpām un mēģinu izzondēt, kāda varētu būt viņas attieksme pret orālo seksu. Tālāk neeju!!!

Pārējais nāk otrajā tikšanās reizē.

Edited by T0masS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sieviete mani uzrunā ar izskatu, tad prātā ienāk doma, ka varētu, bet kā tas būtu - par to es gan nespriežu. Tas var sabojāt iespaidus, ja tiešām kaut kas notiks, jo izskats nevelk tieša paralēles ar to, cik labs būtu sekss.

Protams, ka viens no faktoriem labam seksam, vismaz man, ir tas, vai man šis cilvēks šķiet vizuāli pievilcīgs. Ja meitene ir labi apģērbusies, tad arī savus nesmukumus var ļoti labi aizsegt - mazas krūtis padarīt lielas un taukainu dibenu par izteiksmīgu, tāpēc nespriežu par to, kā būtu.

Link to comment
Share on other sites

Es atceros to momentu, kad pirmo reizi satiku Aphrodite. Vina bija gerbusies melna, piegulusa "hvz" ka to sauc apgerba, kas bija diezgan seksigs, vinas acis aizsedza lielas aviator stila briles (kas mani mazliet apbedinaja) un garie mati mirdzeja vakara saules gaisma. :)

Beefs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...