Jump to content
GIGN Forum

Slēdzas ārā (parinstalejot)


joks
 Share

Recommended Posts

Situācija sekojoša-Stacionarais dators,stāv windows 7 virsu,bet neiet uz datora laikam tapēc,ka uzzinstalēts bija caur citu pc viņš.

win xp disks (protams torrentu bodē iegādāts) tiek ielikts,bootots,jau viss šķietami griežās pasakaini,bet pēkšņi,brīdī kad ir jaspiež enter/repair un kas tur vel mums ir,viņš vienkārši bez atļaujas izrubās mau*a tāda. Un tā vislaik..parspraudu ramus (nezinu pat kapec),iznemu vienu arā (drosibas pec,ja nu baroklis nevelk),resetoju bios'a setingus defaulta.Bez izmaiņām!

Paldies par palīdzību jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

No kurienes esi ?! ( tas ir domāts pilsētas)

esi gatavs maksāt? ( latus par to :) )

Bezdet ej,vai tad pēc "licenzētā" diska jau nevar pateikt,ka neesmu maksātspējīgs lunis? :D

Cits disks ar citu windows ir testēts?

Diskam nevajadzetu but vainigam..vienigais ko vel neesmu provejis uz fleshku xp uzmest..tagad tik iedomajos ;D

A nee,samelojos,proveju gan-negribeja butot,raustija man vienu svitrinju vislaik un viss.

Un kad gribeju win7 caur disku parinstalet,tad pie ladesanas vietas kur uz to apli tas svitras krasainas iet,apstajas un restartejas..es win7 nevaru parinstalet,man sakuma vajag uzmest xp,un tad uz win7.Vismaz es tikai tadu risinaju redzu..Bet pat xp nujau nevar uzlikt,ka redzam.

Edited by joks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...