Jump to content
GIGN Forum

Iespējamās steam zagļu metodes.


atkars
 Share

Recommended Posts

ri9s2vwt3mz1m1v9ccqs.jpg

Postojam šeit populāras steam hakošanas metodes, lai mēs zinātu ar ko rēķināties un lai netiktu apzagti. Vakar saskāros ar tādu problēmu un drīzumā atgūšu acc rakstot steam supportam - https://support.stea...=2347-qdfn-4366

Ieskaitot arī scammeru melus un pārējo huiņu ko viņi gvelž, lai tikai tiktu pie tava skaistā inventory.

Kā es vakar atvadījos no sava acc nezinot:

Esiet uzmanīgi, treidojot csgo loungā man uzreiz uzmeta linku uz savu profilu un ka grib treidot, lai piemetu viņu friendiem. Kad mēģināju, tad prasija ielogoties steamā izlasīju mājaslapu un steamcommunity vietā bija steamcommunty vai kas tāds, respektīv viens burts pazudis (agrāk tā darīja rn pārvēršot par m), esiet piesardzīgi - nepadirsiet accessus.

Link to comment
Share on other sites

Cumshot, tu runā par origin? (PC) Vai arī x360/ps3? Ja par origin, tad vienkārši novelc no origin saita un viss.

https://www.origin.c...store/-ANW.html Novelc, reģistrējies, aktivizē kodu un velc no interneta.

Ja runa iet par konsoli, tad nezinu vai tev kaut kas tāds izdosies. (novelkot no torrenta)

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Cumshot, tu runā par origin? (PC) Vai arī x360/ps3? Ja par origin, tad vienkārši novelc no origin saita un viss.

https://www.origin.c...store/-ANW.html Novelc, reģistrējies, aktivizē kodu un velc no interneta.

Ja runa iet par konsoli, tad nezinu vai tev kaut kas tāds izdosies. (novelkot no torrenta)

Es atradu ka tani saitaa var tikai nopirkt, vari precizeet tiesi konkretu www, man ir uz PC platformas.

Link to comment
Share on other sites

Aizsūtīju sekojošas lietas steam supportam, lai pārliecinātu, ka tas ir mans acc -

1. Call of Duty: Black Ops cd-key no diska ko esmu ievadījis savā steam acc. (nofočējis, pielicis blakus lapiņu ar ticket nummuru, steams tur dod katram reportam ticket nummuru)

2. Bankas izrakstu, ka esmu ieskaitījis naudu steam walletā.

3. Nosaucu vecās paroles un vecos e-pastus.

4. Pieminēju, ka esmu pirms ~nedēļas aktivizējis dažādas spēles.

5. Nofočēju savu karti, lai redz kartes kodu. (aizklāju pēdējos 4 ciparus)

Apmēram tā mēs varam atgūt savus acc. Vēljoprojām gaidu atbildi no steam support. Redzēs ko šamie teiks.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur pirms gada treidojos ar TF2 mantām. Viens čalītis mani uzaicināja friend listē un sāka čatot. Čalis man deva visādus labus unusual piedāvājumus, es priecīgs, viss ok, bet tad čalis man atsūtīja linku un teica: "hah, so funny picture! xD" (linkam beigās bija .jpg. Tāpēc arī biju tik drošs un vēru vaļā) Es uzspiedu uz linka, izmetās ārā browsers un teica, ka, lai apskatītos bildi, vajag akceptēt kaut kādas java script huiņas. Uzspiedu accept un nākamajā dienā jau netiku iekšā akauntā. Čalis bija dabūjis manu steam user/pw, manu e-pastu/pw, un skaisti visur visu nomainījis tā, lai es netiktu iekšā. 4 dienu laikā caur suportu dabūju atpakaļ savu acc, bet jau pēc nedēļas uz akaunta dabūju perm. banu par kaut ko, ko valve man nevarēja atklāt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur pirms gada treidojos ar TF2 mantām. Viens čalītis mani uzaicināja friend listē un sāka čatot. Čalis man deva visādus labus unusual piedāvājumus, es priecīgs, viss ok, bet tad čalis man atsūtīja linku un teica: "hah, so funny picture! xD" (linkam beigās bija .jpg. Tāpēc arī biju tik drošs un vēru vaļā) Es uzspiedu uz linka, izmetās ārā browsers un teica, ka, lai apskatītos bildi, vajag akceptēt kaut kādas java script huiņas. Uzspiedu accept un nākamajā dienā jau netiku iekšā akauntā. Čalis bija dabūjis manu steam user/pw, manu e-pastu/pw, un skaisti visur visu nomainījis tā, lai es netiktu iekšā. 4 dienu laikā caur suportu dabūju atpakaļ savu acc, bet jau pēc nedēļas uz akaunta dabūju perm. banu par kaut ko, ko valve man nevarēja atklāt.

Jāatzīst, ka pašam problēmas par laimi ar savu accountu nav bijušas, bet cik esmu dzirdējis steamsupports ir baigie piderasi :( Nu katrā ziņā nav tajā līmenī, kādā ir pats uzņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Jāatzīst, ka pašam problēmas par laimi ar savu accountu nav bijušas, bet cik esmu dzirdējis steamsupports ir baigie piderasi :( Nu katrā ziņā nav tajā līmenī, kādā ir pats uzņēmums.

Steam supports ir jātramda visu laiku, savādāk nekas nekustēs uz priekšu. Man bija uzhakots kaut kādā veidā steam acc. Visiem iesaku saglabāt e-mailā čekus un uzrakstīt uz lapiņas jebkuras spēles CD-KEY (ieteicams pašas pirmās ko esat pirkuši iekš steam). Man aizņēma 3 nedēļas atgriezt savu acc.

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Veiksmīgi acc atgriezts 72 stundu intervālā. Uzrakstīju vēl ticket par zagļiem, proti, iegāju trade history un tur bija 2 personas, kurām ietreidoti mani ītemi. Nosūtīju trade history skrīnšotu un 2 krānu steam id. Cerams, ka viņi paņems pie dziesmas viņus. Vajadzētu potītes šamajiem salauzt. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...