Jump to content
GIGN Forum

Iespējamās steam zagļu metodes.


atkars
 Share

Recommended Posts

Labprāt uzklausītu kāda cita piedzīvojumus - kā ticis apzagts, lai zinām uz priekšdienām.

Vienreiz, sen atpakaļ, amniijs ienāca ventrilo dragon boots +9+12+luck kanālā, un piedāvāja man savu stīma akkauntu, uz kura bija css par 5 ls. No sākuma es, protams, atteicu, bet amniijs pēc tautības ir žīds un pārdot viņam ir asīnīs, tāpēc 5 ls viņa kontā jau bija pēc 2 minūtēm. Paroli viņš man iedeiva, viss bija cool, owneroju pubā kādu nedēļu, līdz pēkšņi parole vairs nedarbojas. Griežos pie amniija, un šis, saka: "piedod, pediņ, pārdevu tavu acc vienam citam". Tā nu lūk, tiku apdirsts.

Lūdzu, netirgojieties ar amniiju. Viņš ir pārāk labs, viņš jūs outsale'os kā mazus ežus, es atvičaju, viņš ir tik labs.

P.S. parole, kuru viņš man iedeva, kad nopirku viņa acc bija "skamers"

Edited by m3rsy
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vairs pat nevar ņemt no citiem steam spēļu giftus.

Ietreidoju cs:go ieročus, aktivizēju spēli, spēlēju labu laiku un vakar mana spēle noņemta no steam spēļu listes, jo spēle pirkta caur citu acc or something.

Link to comment
Share on other sites

Vairs pat nevar ņemt no citiem steam spēļu giftus.

Ietreidoju cs:go ieročus, aktivizēju spēli, spēlēju labu laiku un vakar mana spēle noņemta no steam spēļu listes, jo spēle pirkta caur citu acc or something.

Nē, tev atņēma spēli jo viņa tika iegādāta "fraudulently" ar zagtu kredīt karti no kāda deepweba, šādi cilvēki darās jau vairākus gadus.. tādēļ ja ir kaut kāds random čalis kuram angļu val 0 (pārsvarā ru) un lēti, vissticamāk būs fraudulently purchased game.

Spēli tu nevari dabūt atpakaļ, bet mantas ko ietreidoji gan vari. ja tu par šo giftu maksāji ar citiem steam tradable items, gluži vienkārši uzraksti stīm support ticketu ka tev vienkārši pazuda spēle un tu vēlies atgūt tās mantas kuras par spēli samaksāji.. (viņi to geimu nekad neatgriezīs).. apmēram 5reizes esmu šo darījis, pēc viņu policy dabūsi savu shitu back

ezy

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Nu tā arī domāju, ka ir. Ticket jau uzrakstīts tajā pašā dienā, tagad tikai jāgaida, kad steam supp atbildēs. No sākuma ticket rakstīja draugs, kam spēli uzdāvināju, bet steam supp pateica, ka nevar neko atdot, jo nav nekas trade history. Tāpēc jāraksta tikai tam cilvēkam, kam tas gifts ir bijis ietreidots.

Pēdējā laikā steam supports palicis normāls, nevis kā kādreiz.

ezy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...