Jump to content
GIGN Forum

sievietes


wOOzzY :P
 Share

Recommended Posts

Manā rajonā viena 11gadīgā jau piedzemdēja jo sencis pedofīls viņu izpurināja :D

Beidz pīpēt. Tas gan vairs nav smieklīgi.

Manā uzskatā sieviete kļust par sieviet kad spēj parūpēties pati par sevi. Visādā ziņā es to domāju, darbs, dzīvessvieta utt. Protams paurī arī kaut kam ir jābūt. Katram laikam gan ir savs uzskats.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tīri bioloģiski, labi, pierunājāt, anotomiski, tad, kad sāk strādāt reprodukcijas štelle. Sanāk, ka tīņu vecumā. Tas, ka smadzenēs ir zabāksmēre nenozīmē, ka nav sieviete. Pēc tāda stereotipa skatoties, tad liela daļa tā arī nesasniedz sievietes statusu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moš meitene kļūst par sievieti,kad satiek vīrieti un otrādi. respektīvi,vīrieši padara meitenes par sievietēm,jo blakus vīrietim viņai ir atļauts justies kā sievietei. un otrādi. es tikai nezinu,kā ir lesbietēm.

Edited by Radiators
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad.. mums ar draugu ir ļoti sīva diskusija.. Kā Jums šķiet? Kurā brīdi meitene ķļūst par sievieti?

Mans viedoklis, meitene kļūst par sievieti tad, kad sastop savu vīrieti. Jo.. kas gan tā par sievieti, ja viņai nav vīrieša. Līdztekus meitene- sieviete nobriest gan fiziski, gan pshikoloģiski - pēc vīrieša. Skaitliski - tas ir ap 22 - 24 gadiem.Pamatojums, beidzot sāk domāt ar galvu un fantāzijai sāk teikt BB.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...