Jump to content
GIGN Forum

sievietes


wOOzzY :P
 Share

Recommended Posts

Nebiju gaidijis labu devu humora saja topika, bet jums sanaca :D

Zinatnieki ir pieradijusi, ka meitenes kermenis klust par pilnbriedusu organismu aptuveni 26-28 gadu vecuma. Kas galva notiek, tas jau ir atkarigs no audzinasanas un draugiem, ari 30 gados dzivojot kopa ar Imantas rajonnikiem nekas vairak kaa makaroni galva nav un tur lidz sievietei ka lidz "karpatu" kalniem :)

Link to comment
Share on other sites

Puišelis par vīrieti kļūst kad sāk pats, patstāvīgi dzīvot un pelnīt, vizsmaz man tā liekas uz ātro izdomājot.. Bet par sievieti!? Gan jau tas pats.. Viss atkarīgs kas darās prātiņā un cik pieaugusi viņa vai viņš kļūst... Domāju, ka tie kuri pelna, bet dzīvo ar pienu uz lūpām ar saviem 27 gadiem un neko nav izdarījuši, galīgi nav vīrieši..

Link to comment
Share on other sites

Puišelis par vīrieti kļūst kad sāk pats, patstāvīgi dzīvot un pelnīt, vizsmaz man tā liekas uz ātro izdomājot.. Bet par sievieti!? Gan jau tas pats.. Viss atkarīgs kas darās prātiņā un cik pieaugusi viņa vai viņš kļūst... Domāju, ka tie kuri pelna, bet dzīvo ar pienu uz lūpām ar saviem 27 gadiem un neko nav izdarījuši, galīgi nav vīrieši..

Tu par shemale runā?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es piekristu, ka puika par vīrieti kļūst tad, kad spēj pats parūpēties par sevi (sevi uzturēt pilnībā), piemestu vēl klāt spēju argumentēt savu viedokli un rīcības (pat, ja tās nav īsti `pareizas` vai racionālas, vismaz lai ir argumentētas), un prot uzvesties normāli, kad vajag, un arī stulbi, kad gribas un kad nav tā, ka nevajag. Attiecīgi tas pats aptuveni sievietēm.

Un, kā jau te dažs labs arī minēja, daži puikas nekad nekļūst par vīriešiem, dažas meitenes -nekad par sievietēm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Jums jau gan gribētos sevi uzskatīt par večiem tikai tādēļ, ka esat spējuši noīrēt dzīvoklīti un paši sev varat nopirkt apenes, bet patiesībā šī ir pati maznozīmīgākā īpašība puišeļu no veču atšķiršanai. Par vīrieti puika kļūst tad, kad:

* spēj uzņemties un pildīt saistības,

* kontrolēt savas emocijas,

* stāties pretīm problēmām nevis no tām izvairīties,

* nodefinēt sev mērķi un uz to tiekties,

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Vajag padomu.

Ir draugs, nesen nejausi uzzinaju ka vina draudzene nav godiga pret so. Ir pieradijumi ievakti.

Tagad paliek jautajums vai man but labsm draugsm un visu paradit, izstastit sim, lai ir lietas kursa. Vai ari tas ir nepareizi un varu tikt parprasts ? No otras puses ir pieradijumi, nebus pliki vardi.

Cilveks precejies, bet vina otra puse tika piekerta negodigas darbibas ar citu vel esot stavokli.

Link to comment
Share on other sites

Nop. Ja man butu tada situacija nedomajot otreiz skirtos.

Te ir vairak jautajums par morales pusi.

Pateikt draugs zinas patiesibu bus izvele, sliktakaja gadijuma izskirsies sieviete pie sasistas siles.

Ja nepasaku sieviete durachit turpmak vinu var, sekas ragi ilgtermina.

C) variantu iedomajos ierakstitu papira vestuli ar failirm, nosutit anonimi, rokas no pastnieka. Paliksu anonims, bet vins zinas patiesibu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...