Jump to content
GIGN Forum

Spalva


rrr222
 Share

Recommended Posts

nav nekadas ipasas sudzibas. iegaju serveri pa loti seniem laikiem un sapratu, ka acc ir izdaliti maziem puisheljiem. ludzu sekojiet lidzi vinju ricibam. Pec votemap ar negativu atbildi nosauca playerus par lohiem, kas spieda 2. Tam man nav screen, bet tieciet gala ar to!!!

post-35994-0-47234500-1394639778_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tieciet taču galā ar viņiem, jo Strong Enough ir aizvainots.... :weep::hang:

Zini ko, tu esi lohs, sorry, taču tās ir manas domas.

P.S Lohs nav nekas slikts, tikai citādi domājošs cilvēks :D

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

Koks ar diviem galiem..

Pats šādās situācijas esmu nonācis, daudz daudz reižu, jo vienmēr atradīsies daži labi **** kuri spiedīs 2 un aizskries prom no servera, jo karte takš tizla, nemaz nepadomājot, ka tikko to varēja nomainīt..

Bet varbūt nevajadzēja caur Y@, bet skatoties, ko tālāk uzraksta šis indivīds:

jaaa. gigns taa arii paliek musars chiteriem un puisheljiem.. nothing to do here....

Es pateiktu vēl 10x stiprākus vārdus viņa virzienā! Nesaprotu, kāpēc ar šādu nostāju vispār šeit ir jālien iekša, jareģistrē konts un jāraksta šīs jēlības.. :shit:

Link to comment
Share on other sites

Spalva pēdējā laikā pārāk bieži sācis lamāties.. Viss kārtībā drauKs?

Jā, nasing spešal, neko tādu jau nepateicu + "lohs" jau nav nekāds dižais lamuvārds.. Taču mazliet kaitina, ka visi saspiež divniekus un tad 4x4 gaņā pa karti, kur konkrētajā gadijumā ct krisī, jo baidās mirt (par tādiem spēlētājiem man vienkārši raudāt gribas) un ts arī krisī, jo ir krisa pēc savas būtības un kopš dzimšanas, kad ieraudzīja lampas gaismu izlienot no māmiņas... :)

Izeja ļoti vienkārša, salikt visiem xm, lai nav jālamājas uz mazajiem pidiņiem, kuri beigās apvainojas un ir super aizskartie :D:)

Link to comment
Share on other sites

esmu spalvas pusē, gestapo noteikti tik gribeja postus pakrāt, ļoti bieži ir sliktas kartes no kuras spēlētaji aizbēg bet kad uzliek vote, tad daudz spiež 2, un pec 1 min paši iziet arā un serveris ir tukš

un tas dod tev tiesības visus nosaukt par lohiem?

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir bijis konflikts ar Spalvu.

"Spalva" vnk ilgi ir adm un iet pāri robēžām, jo tās ir noraktas.

Quote

Alnis ir tikai viens no mums! Laikam būs jāiedod tev mazais kretīn atpūsties no cs uz pāris dienām, ko arī izdarīšu, ja tu te kaut ko ierakstīsi vai mācīsi mani dzīvot! Atšķirība no mums ir tāda, ka tu esi maziņš kretīns ar lielu muti un lēkā tur, kur nevajag, nav nekāds brīnums, ka man ir acc un tev nē!

Atceries?!

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir bijis konflikts ar Spalvu.

"Spalva" vnk ilgi ir adm un iet pāri robēžām, jo tās ir noraktas.

Quote

Alnis ir tikai viens no mums! Laikam būs jāiedod tev mazais kretīn atpūsties no cs uz pāris dienām, ko arī izdarīšu, ja tu te kaut ko ierakstīsi vai mācīsi mani dzīvot! Atšķirība no mums ir tāda, ka tu esi maziņš kretīns ar lielu muti un lēkā tur, kur nevajag, nav nekāds brīnums, ka man ir acc un tev nē!

Atceries?!

Un ko tu ar šo gribēji pateikt? :D Ka esi jau ieziepējis tik tālu, ka pie acc ticis? :D :D Vai arī to, ka te pavadi tik daudz laika, kā neviens cits normāls cilvēks, jo citi arī "dzīvo"?! :)

Pie vajadzības tāpat tev iedošu banānu un varēsi uz vēdera līst un lūgt pēc unban un ziepēt tālāk, dziļāk :D

Varonis atradies, vienkārši macho :)

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

kas attiecas uz votēm, tad te var pielietot to pašu, ko ar rtv.

ja cilvēki ar rtv samet votes par jaunu karti, tad tas ir demokrātisks lēmums ignorēt serverī adminu :)

līdz ar to neredzu jēgu kāda saukšanai par lohu, nerunājot par to ka to vispār nevaidzētu darīt, kur nu vēl caur xchatu

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk ka visi aizstāv kaut kādu memsdēliņu, kurš par lohu nosaukts (noteikti ne pirmo un pēc šādas sūdzības uzrakstīšanas, došu visu redeli, ka ne pēdējo reizi) :D tad jau man, u.c. adminiem vajadzētu katru dienu šādas rakstīt, kad lielie mutes brūķētāji sper ārā savus "dzēlīgos komentārus", nereālās atklāsmes, u.c. drazu :D

Link to comment
Share on other sites

Neesmu neviena pusē, bet klaunus, kas 2vos naktī havanā man saspiež 2niekus uz dd2 es nesaucu par lohiem, bet vienkārši izkikoju, lai nākamā vote izdotos un serveris neizmirtu pavisam.

batjana, te nav runa par attieksmi. Nu nav vairs '07 gads, kad varēja nedefu raut 24/7 un bija pilns serveris, šobrīd nedef mape naktī nozīmē 3x3 ~5min laikā. Pats vienmēr esmu atbalstījis mapcycle un interesantas mapes, bet ir situācijas, kad tas nestrādā.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu ar šo gribēji pateikt? :D Ka esi jau ieziepējis tik tālu, ka pie acc ticis? :D :D Vai arī to, ka te pavadi tik daudz laika, kā neviens cits normāls cilvēks, jo citi arī "dzīvo"?! :)

Pie vajadzības tāpat tev iedošu banānu un varēsi uz vēdera līst un lūgt pēc unban un ziepēt tālāk, dziļāk :D

Varonis atradies, vienkārši macho :)

Es loti ceru ka es tevi pa dzīvi nesatikšu!

Nedirs caur monitoru mesls!

Link to comment
Share on other sites

kartējasi sapistais topiks kur lien visi kam nav ne mazākas sajēgas kas notiek pubā, lien tik un ,irš,

un tā notiek pilnīgi ar visiem topikiem pēdējā laikā,

esmu spalvas pusē. esmu arī saucis par lohiem, un esmu pat kikojis ārā tos kas spiež velu nkatī 2, un mēģina sabojāt spēlēšanu citiem

Link to comment
Share on other sites

Neprot uzvesties adekvāti savam amatam un vēl jautā, lai pagarina viņa i-krānu. :)

Kādam vēl amatam? :D Tu esi galvu saspiedis? :D Es šeit nestrādāju...

Piekam piekrītu dienaszaglim, ka te lielākā daļa runā, pirmkārt, neievērojot subordināciju, otrkārt, nemaz nezinot kas notiek serverī un pubā...

Kas attiecas uz Tumšais - tici, es tevi dzīvē arī negribu redzēt, citādi būtu jānoskatās, kā smuki aizliec rociņas aiz muguras un rādi savu mākslu kā uz vēdera ir jālien, lai paliktu brūns deguns un tiktu tur, kur nevienam saule niespīd :D - man tas nav vajadzīgs, nekad nav bijusi nepieciešamība neko tādu iemācīties takā vari ziepēt un ziepēt un apmācīt savus atbalstītājus un brāļus! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...