Jump to content
GIGN Forum

Problēma ar CPU


HiiD.-
 Share

Recommended Posts

Tātad lieta tāda ka pēdējā laikā mana pc procesors gandrīz visu laiku strādā uz visiem 100% un dators jūtami palicis lēnāks. dators nesen pārinstalēts, bet jau lago.

PC parametri:

Procesors: AMD E-450 (zinu ka sūds, bet neko darīt)

Video: AMD Radeon 6320

RAM: 6GB

Cietais: Samsung SSD 840 EVO

qsuybg838d30vcvjjgu7.jpg

Link to comment
Share on other sites

kādā veidā tas iespaido cpu usage? :o

Skaties procesus. Avasts mēsls, MSE.

Zābaksmēre, caurspīdīgā.

Tiešā veidā ietekmē cpu usage. Procesoram tiklīdz "normālā" darba temperatūra tiek pārsniegta, tā viņš uzreiz sevi "kloko" nost, pazemina frekvenci, lai nesatraumētos. Bet, ja tas sasniedz kritisko temperatūru ar visu samazināto "klokojumu", tad seko momentālais šatdauns. Vari būt mierīgs, kā redzi Intel štābs ir padomājis par tādiem kā Tu un vēl dažiem.

Link to comment
Share on other sites

Zābaksmēre, caurspīdīgā.

Tiešā veidā ietekmē cpu usage. Procesoram tiklīdz "normālā" darba temperatūra tiek pārsniegta, tā viņš uzreiz sevi "kloko" nost, pazemina frekvenci, lai nesatraumētos. Bet, ja tas sasniedz kritisko temperatūru ar visu samazināto "klokojumu", tad seko momentālais šatdauns. Vari būt mierīgs, kā redzi Intel štābs ir padomājis par tādiem kā Tu un vēl dažiem.

Tādā gadījumā būtu augstas temperatūras, bet autors nav minējis neko tādu.

Šatdauns ir jāuztaisa tev!

Link to comment
Share on other sites

Jā, lasīt esi iemācījies, bet smadzenes pakustināt un salikt kopainu - nē. Es tikai atbildēju uz Tavu jautājumu kā temperatūra ietekmē procesora noslogojumu.

Ja runājam par tausti, tad Tu biji tas, kas te kaut ko par avastu pirda.

Viss, beidz, man šodienai pietika.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...