Jump to content
GIGN Forum

Nesakarīgs bans.Jeb bez iemesla


Lv_Nike
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Gribētu uzzināt no tā ``gudrā`` css gign admin iemeslu banam 17:45.

Reason:Tiishi un stulbi ta/tk.

Kāds vispār sakars.? Normāli spēlēju,pings bija kā vajag paņem un uzmet banu,šķiet ka tas bija Lumpy,tak ja nav ko darīt,lai pasit galvu pret sienu varbuut labāk paliks nevis beziemesla banus likt.

:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown::slap:

Link to comment
Share on other sites

Un Tu kaa nesakariigs chalis neproti uzrakstiit normaalu suudziibu!!!

Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failu ar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

Demo failu arhīvi:

:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown::slap:

Link to comment
Share on other sites

Kā jau Whore minēja, Tu entās reizes šāvi pa savējiem, vietās, kur pretinieku komandas nav pat tuvumā. Tad paņem m3, ielaid galvā savējam un uzreiz izej no servera.

Tad izskaidro man, draugs, kurā vietā tur bija kaut kāda nejaušība vai kļūda?

Ja būtu netīši ta/tk, tad pat nebūtu pirkstu kustinājis, lai banotu.. Bet tik kretīniska uzvedība ir pelnījusi kaut diennakti atpūsties.. Nākamreiz varbūt, "ja nav ko darīt, pasit galvu pret sienu varbuut labāk paliks nevis šauj, griez, spridzini savējos!"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko?

Varbūt kādu reizi netīšām,apskaties demo un tad raksti .

1 man šķiet nošāvu,bet tas jau bija krietnu laiku pirms bana,nerunājot par to vai tas bija tīšām vai nēe,.

Un tad kur loģika ,izkikot,pagaidīt kamēr ieiešu spēlē un momentā nobanot,pat pēc izkikošanas nepaspēju neko uzraksīt. :latvia::knite::latvia:

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pie tā pc kur ieinstelēts css.

Nezinu vai Tu,bet kautkurš izkikoja,pēc 1min apmēram iegāju serverī knapi paspēju uzspiest kurš es būšu un saņēmu banu.

Nu principā man ir vienalga vai man unban vai kautko citu,jo radās problēmas ar pc takā css uz krietnu laiku atkrīt.

Bet nu fakts ir tāds,ka bans man šķiet bija galīgi nepaties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...