Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Man vienu brīdi tāds pretīgs gaišums uzmetās pats no sevis, acīs baigi grieza, csgo pa jaunu palaidu un bija kārtībā. Nedomāju, ka var baigi palīdzēt. Ja neesi akls, pretiniekus nav nemaz tik grūti pamanīt.

Link to comment
Share on other sites

Kā to instalēt?

Lai mazāk čakara,ielogojies caur broseri stīmā,nospied Subscribe tai mapei,kas tur dots.Ieej spēlē,izvēlies Play -> Offline with bots -> augsā,kur mod maina izvēlies Workshop -> izvēlies to karti un palaid -> kad ielādē,izvēlies T un tad vari iet arā no tās mapes -> ej spēle MM vai pubos un viss būs gaišs

Izejot no cs'a viss resetosies,ja nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

atceros laikus, kad dazhi mauca ar night vision (1.6) taapeec, ka neko savos monitoros neredzeeja :D

nezinu kaadam chetracim jaabuut, lai neredzeetu enemy, bet nu man pasham gadaas, ka nepamanu zhurku stuurii, taapec uzgriezhu augstaaku frekvenci gaishumam :D

tajos skrīnos csgo izskatās pēc sūda

Link to comment
Share on other sites

Es to gaišumu esmu nolicis uz max, bet nu cik ir tik ir, neļauj vairs gaišāgu taisīt, un uzlikts man ir ka TV ekrāns, jo tas arī man visu gaišāku pataisa.

Ir stulbi šad tad galvas pamanīt, piemēram inferno no apartiem lienot ārā. Jailā vai pie tā staba tur, ja kāds skatās ar knapi pabāztu galvu.

Link to comment
Share on other sites

Eju mm nocrasho go ,bet pec tam eju atpakaļ mačā ,kad ieeju iekšā esmu viens serverī , nevaru paskriet tikai pamainit ieročus paskatīties tab. Beigās izgāju arā un dabūju 7 dienas banu thanks steam. (facepalm)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ir jēga ņemt 27inch 24 vietā?

+ kāds ir jūsu monitors, klaviatūra, pele un austiņas?

Jau gandīz 3 gadus lietoju 27" ar 2ms un pasūdīgiem leņķiem, nav ne vainas. Citreiz sanāk piesēsties pie 24"nieka un tad ir tāda sajūta kapēc monitors tik maziņš un kā pie tāda vispār var kaut ko darīt(pārspīlēju).

Link to comment
Share on other sites

Ir jēga ņemt 27inch 24 vietā?

+ kāds ir jūsu monitors, klaviatūra, pele un austiņas?

Nezinu,katram savādāk ir vieglāk. Esmu uz portatīvā,izmantoju Razer Tiamat 7.1 un Razer Orochi peliti,Razer for life. Nevaru sūdzēties,kvalitāte perfekta gan austiņām gan pelītei,domāju tuvākajā laikā kad likšu kasti arī klaviatūru ņemt no Razer. Pilnīgi cita spēlēšana

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...