Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Slāpekli - tikai pēc tam pasaki kurš bija tas varonis. Šādā gadījumā sanāk, ka pašam negribot esi uzbūstots, jo ja tu esi nokritis no GE uz LE tas nozīmē, ka ar attiecīgo čīteri esi nospēlējis 10+ spēles pašam to nezinot.

Bija līdzīgs stāsts pāris mēnešus atpakaļ, kur nobanoja čiteri un viens no manas friendlistes pēc aktīvas spēlēšanas no Supreme uz DMG nokrita. :D

p.s. Volvo nje predjelah šajā situācijā.

Link to comment
Share on other sites

Slāpekli - tikai pēc tam pasaki kurš bija tas varonis. Šādā gadījumā sanāk, ka pašam negribot esi uzbūstots, jo ja tu esi nokritis no GE uz LE tas nozīmē, ka ar attiecīgo čīteri esi nospēlējis 10+ spēles pašam to nezinot.

Bija līdzīgs stāsts pāris mēnešus atpakaļ, kur nobanoja čiteri un viens no manas friendlistes pēc aktīvas spēlēšanas no Supreme uz DMG nokrita. :D

p.s. Volvo nje predjelah šajā situācijā.

Ne ne viss kartiba tur mans acc niprichom tur mans smurf acc kur bija supreme tur tagad jau dabuju lem. Man main acc ir global tur paldies dievam neesmu spelejis ar to chiteri :D

Aa un tas bija sis chalis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198153560137

Bet par boostoshanu shaubos diez ko daudz ar vinju nespeleju un kad man bija supreme vinjam bija lem diezvai vinsh mani boostoja..

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

izspeleju mm vinneju un man paradas ranks LE no global uz LE pizgets Fuck you volvo.

tur mans smurf acc kur bija supreme tur tagad jau dabuju lem. Man main acc ir global tur paldies dievam neesmu spelejis ar to chiteri :D

pirmajā quote minēji, ka tiki derankots no global uz LE, bet tagad saki, ka tavs smurf ar supreme uz LE un global viss ir kārtībā? da ti 6to, ahujel vobshe?

Link to comment
Share on other sites

pirmajā quote minēji, ka tiki derankots no global uz LE, bet tagad saki, ka tavs smurf ar supreme uz LE un global viss ir kārtībā? da ti 6to, ahujel vobshe?

Es sajaucu ar savu main acc, jo man abiem acc vienadi nick un avatari. Mainam ar rank viss ir ok. Bet Smurf nav vairs ok. Tur bija Supreme, tad nokritas uz LE un vakar dabuju jau LEM.

Link to comment
Share on other sites

Šitie nebeidzamie gļuki mani pārveda uz Xbox un citiem geimiem. Nerunājot jau par hitboxiem un čīteriem, kurus nobano pēc trim mēnešiem, es uz tiem VAC gļukiem esmu dafiga reizes uzrāvies. Rēcīgākais tas, ka 5 min laikā mačam pievienoties atpakaļ nevar, bet kā pagājis 30 min bans, tā maģiski viss aiziet, līdz nākamajai reizei. Es nesaprotu cik grūti ar Valves līdzekļiem var būt uztaisīt fakin konterstraiku kas strādā? :D

Edited by kRi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

neslikti jau pat competitive @ mirage 100fps brīžiem ar i7. vislaik tik mazāks fps paliek.

forši arī specot savējos, ka katru reizi nevari noswitchot uz citu. kādu tev iedod, tādu skaties līdz raunda beigām. cuz volvo.

Edited by atkars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

neslikti jau pat competitive @ mirage 100fps brīžiem ar i7. vislaik tik mazāks fps paliek.

forši arī specot savējos, ka katru reizi nevari noswitchot uz citu. kādu tev iedod, tādu skaties līdz raunda beigām. cuz volvo.

Man kaut kā kopš tā viena kritiskā apdeita, kad nokrita visiem fps, stāv uz tiem pašiem ~300. Ar i5 4670k (4.5Ghz) un GTX980.

Nevar būt kaut kāda kešatmiņa mistiskā Tev tur pārpildīta?

Link to comment
Share on other sites

tur jau tā sāls, ka citiem problēmas ir, citiem nav. problēma neslēpjas manā datorā vai tā specifikācijās, bet gan pašā kontrā. kā tad fps cirks nebija pirms lielā hitbox update?

99%, ka kaut kas dzelžos to visu rada. Man ar i3 @3.04ghz un gtx750ti2gb ar 1600*900 un max shaderiem ir stabils 140fps.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...