Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Razer peļu lietotāji, kā lai es paātrinu razer synapse ieslēgšanos? Ieslēdzas windows, paiet līdz 10 sec un tikai tad razer synapse ieslēdzas. Primāri parasti skype, steam u.c programmas, bet razer synapse salīdzinoši lēni slēdzas iekšā. Kamēr nav ieslēdzies, tikmēr man sensitivity over 9000 un knapi kaut kam var trāpīt virsū. Kad ieslēdzas razer synapse, tā viss ok ar manis noregulētajiem peles iestatījumiem.

Ar steelseries engine tā nebija.

Post#2:

"What custom gloves would actually look like in csgo."

Ycupdj2.png

bEcdfYX.png

7No17QE.png

sbnpRqR.png

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

?

Viņi izmainīja cimdu izskatu nevis rokas, lol. Visi lineupi ar viewmodel/rokām/neidiem ir identiski..

man bija 3 lineupi kas bija ar cimdu kreiso malu saistīti ūn tagad, kad cimdi ir lielāki, tas vairs nestrādā. :/

Hey, kāds nezin kur var dabūt CW serverus priekš 5x5 par brīvu vai kaut par maksu, bet normalas cenas?

TE

Link to comment
Share on other sites

Uzliec steam guard - 7dienu liegums un pēctam var treidoties uzreiz caur telefona apstiprinājumu. (Ja vien tas cilvēks, ar ko treidojies, arī ir uzlicis mobile steam guard).

Neuzliec steam guard - vienmēr būs 72h itemu holds. Un ja to 72h laikā cancelo kaut vienu trade offeru, tad ir 7dienu trade bans.

Link to comment
Share on other sites

es kaut kada neticam veida vel turos GE, spelejot solo, un, manuprat, atskjiriba ir milziga.

Link to comment
Share on other sites

Es arī pēc update turējot glūbal, tad sākās kkāds loosing strike, it kā derabk nedeva, bet apnika tryhardot un sākām speciāli rank spēles,nu, ne kā griefing, lai banu nenorautu, bet piņemsim speciāli fõrsojam skautus utt., tgd abi esam līdz LEM nokritušu, domājam nokristies līdz GN rankiem un tad atkal iet ceļu augšup, zinu, ka daudzi domā, ka stulbi tā darīt, bet, nu, pēc 2 gadiem ir apnicis to visu uztvert sīrius, pat ja vēl pagrutīnās rank-up, kādi 5 skrīnšoti ar glūbal ir un CS:GO "izgājis" esmu, haha. :P

Link to comment
Share on other sites

Uzliec steam guard - 7dienu liegums un pēctam var treidoties uzreiz caur telefona apstiprinājumu. (Ja vien tas cilvēks, ar ko treidojies, arī ir uzlicis mobile steam guard).

Neuzliec steam guard - vienmēr būs 72h itemu holds. Un ja to 72h laikā cancelo kaut vienu trade offeru, tad ir 7dienu trade bans.

Kur var redzēt cik ilgi tas liegums vēl ir? caur aplikāciju pie account status/steam guard nekur neatrodu.

Man vajadzēja kalendāra dienu atzīmēt, kad apstiprināju steam guardu? :D

Link to comment
Share on other sites

Kur var redzēt cik ilgi tas liegums vēl ir? caur aplikāciju pie account status/steam guard nekur neatrodu.

Man vajadzēja kalendāra dienu atzīmēt, kad apstiprināju steam guardu? :D

Man liekas, ka to nekur nevar redzēt. Vismaz man kad tā bija, nekur nevarēju atrast. Visu laiku mēģināju ar kādu treidoties, lai zinātu, ka bans ir beidzies :D

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...