Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

nazis ir smuks, pareejie skini gan neparak.

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk jaunās mapes ar miljons mazām detaļām, bet laikam jau ir pieprasījums pēc tā.

Iemēģināšu dzīvē, izskatās ka pa lielam nekādas game changing izmaiņas nukei nav tikai sienas nokrāsotas un bundžas izmētātas.

USP, M4 smuki, patīk tādi skini.

Juans smuks priekš tiem, kam krāsainie skini iet pie sirds.

Nazis? meh, tāpat nekad nedabūšu savā somā :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds var pateikt kāpec pēc updeita spēlējot mm man smoke nav? Es redzu cauri smokam, pieejot tuvāk smoke parādās a tālumā visu redzu.. Negribētos vacation dabūt

EDIT: Nē tomēr viss parādījās. Viss kārtībā

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

bani ticamakais ka nebus, vakar visas esl speles parcela tjipa delj jaunajiem bugiem :)

un ta g2a davanu karte suds, vispar ta lapa ir suds... centos nopirkt skinu tur pa vienu dolaru a komisijas maksa kkadi 2 dolari :DD reali isti nevari vinju pat izmantot. Beigas ta tur pa paris kapeikam kko nopirku ;d

Edited by piedirsas
Link to comment
Share on other sites

Kāds ESL sakars ar Overwatch? Ja tu izmanto to smuke bugu un kāds tevi reportē un tu tiec overwatchā, tad tie kas skatās redz ka tu reāli esi smoukā nevis ka viņš nebūtu ar to "bugu", respektīvi ja pietiekoši daudz cilvēki atzīmēs tevi par čīteri, saņemsi attiecīgo game banu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kingston HyperX Cloud 2. Esmu apmierināts ar to kvalitāti. Pirms pirku, domāju vēl par Beyerdynamic DT 770 PRO, bet tad budžets būtu jāpaliena x2 + vēl atsevišķam mikrofonam. Beigās iznāktu tuvu 300€.

Cloud 2 savā cenā nav konkurentu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...