Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

soloq ejot 60% supreme/lem/le ir kaut kādi čiekuri labākajā gadījumā. jāpagaida, kad paies nākamais derank vilnis, savādāk vienkārši smieklīgi un tajā pašā laikā bēdīgi ar tādiem kopā un pret spēlēt.

attiecīgs procents globālu arī vēl nav nokritušies uz sev piemērotajiem rankiem.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Mby kāds var palīdzēt.

Man pēc pc pārinstalācijas (uzliku win10) @ cs nevaru dabūt lai saglabājās video settingi. Katru reizi, kā izslēdzu spēli visi settingi noresetojās uz high. Man pierasts spēlēt uz low/medium tapēc tracina katru reizi kā ieslēdzu visu mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki ir divi jautājumi.

Kādēl no jauna acc, ar tikko izspēlētiem pirmiem diviem mm es nevaru turpināt spēlēt bet uzmetas cooldowns? Cik ilgi tā būs?

Un kādēļ palaižot csgo ar labo taustiņu uz ikonas es izvēlos lai laiž caur manu geforce videokarti pēc tam ieejot iekšā uzmetas vacation logs

Link to comment
Share on other sites

tā vislaik par to cooldown ir. dienā 2 spēles līdz brīdim kad dabūsi ranku.

laid pa taisno caur steam nevis caur geforce vai ko tu tur mēģini un tad nevajadzētu būt tam error.

Nu laižot pa taisno viss, ok, es vienkārši biju iedomājies ka būs lielāks fps, bet nē, pārbaudīju offline ar botiem fps tāds pats.

Un jasna tā jau volvo spiež dabūt 3 rank un tagad vēl cooldowni. :D 2 dienas mocījos lai dabūtu rank 3 :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...