Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Izspēlējam 5v5, izejam no matča un pazudis gan ranks, gan tabs kur ir kastes, atslēgas un name tag. Nevienā serverī join pat nevar. "Failed to join server". Restartēju gan cs, gan steam, nelīdz. Vienam no komandas spēles laikā negāja šops. Restartēja spēli, aizgāja uz pāris raundiem un atkal tas pats. Ar katru "update" csgo soļo tuvāk privāta World of Warcraft servera bug līmenim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par pingu runajot ja pirms update, bija mm serveros stabils 15-20ms tad tagad ir stabils 120ms un viss lago un raustas. Tas arii ir RIP .

Domaju ja nekas nemainisies naksies vien delete sho speeli, diezgan ne erta sak palikt speleshana.

Nav vairs ta prieka kas agraak.

Link to comment
Share on other sites

Parasti skam grupu admini neļauj skamot cilvēkus no latvijas, lai pēc tam nesanāktu problēmas, turklāt tagad tas process ir sarežģītāks.

Kā tad šamējais gribēja tevi noskamot, caur ts3 ? :DD

Neapjāja mani, bet gan draugu. Stāsts īsumā, draugs ar šo jau kādu laiku, iespējams no vasaras kopā mm spēlē, dzīvē protams nezin. Šis vakar atsūtījis kaut kādu linku, kas ķipa ved uz viņa fragmūviju or smth, prasa kaut kādu adobes apdeitu, draugs uzinstalē, un minūtes laikā tiek izslaukti pilnīgi visi skini, pat neatsūtot nekādus email apstiprinājumus. Diezgan sūdīgi čakarēt savējos.

Link to comment
Share on other sites

Neapjāja mani, bet gan draugu. Stāsts īsumā, draugs ar šo jau kādu laiku, iespējams no vasaras kopā mm spēlē, dzīvē protams nezin. Šis vakar atsūtījis kaut kādu linku, kas ķipa ved uz viņa fragmūviju or smth, prasa kaut kādu adobes apdeitu, draugs uzinstalē, un minūtes laikā tiek izslaukti pilnīgi visi skini, pat neatsūtot nekādus email apstiprinājumus. Diezgan sūdīgi čakarēt savējos.

Elementāri viņu atrast, saaicinat visus viņa friendlistā čaļus, gan jau ka kāds ir dzīvē ar viņu pazīstams, daudz veidu, kā viņu atrast, uz cik euro viņu apzaga ?

ja viņš atrodas LV, tad es viņu atrastu 1 - 2 nedēļu laikā.:)

Link to comment
Share on other sites

ja viņš atrodas LV, tad es viņu atrastu 1 - 2 nedēļu laikā. :)

:D Piemēram, ja atrodi, tad ko tālāk? Pa seju? Uzrakstīs zajavu. Ne sūda Latvijas tieslietu sistēma ņemsies gar pikseļu zagļiem + tas arī tevi neattaisnotu par fizisko kaitējumu.

Link to comment
Share on other sites

Elementāri viņu atrast, saaicinat visus viņa friendlistā čaļus, gan jau ka kāds ir dzīvē ar viņu pazīstams, daudz veidu, kā viņu atrast, uz cik euro viņu apzaga ?

ja viņš atrodas LV, tad es viņu atrastu 1 - 2 nedēļu laikā. :)

Summa bija tīri ok - principā visi itemi kas viņam tagad uz konta stāv ir/bija mana drauga. Īsti neies neviens un pa seju nedos (cik saprotu čalim pat gadi nav - vismaz raksta viņš kā dārzenis), bet nu tas tā - citu ievērībai, ka pat latviešu "draugi" mēdz iedurt dunci mugurā.

edit - parunāju ar varoni. http://imgur.com/a/CnaoU

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc mainot cfg nekas nemainās? Iemetu pavisam citu cfg mapi un viss tas pats kas vecajā. Ignorē jauno, wtf is this?

Ok, iegāju cs, autoexe config un aizgāja. Pašam jādara tas manuāli, lai nomainītos cfg. Vislaik gāja, tagad jādara manuāli.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...