Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Es iepērkos ar peli un nekādu problēmu, vienīgais gadās netīšām nopirkt elektro šoku YOLO ;D

1.6. un css zināju visu no galvas ar cipariem bet csgo nē, tāpēc paspēju sapirkt visu ar kursoru.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Tagad ar numpad cita dirshana. :)

Tie rankupi shobrid nak tik viegli, lol. Chominji aicinaja uzspelet ar vinjiem, iedeva man ~20 uzvaru acc, kursh delj nespeleshanas papisa ranku - vienu izspeleju, dabuju dubultaas kalashas. Next day divas uzvaras un chiekurs. Shodien viena uzvara un eerglis. Easy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Delj vieglajiem rankupiem ergljos tikushi visadi masteri, kuri spele ka tadi kartupelji. Bozhe ti moj.. Erglja limenis ir krities. Tas jau vairs nav sasniegums :(

Un pietam ļoti jūtami!

Šobrīd esmu LEM, CSGO esmu nolicis maliņā, bet 1 reizi uzrāvu pa divām nedēļām - safragoju visvairāk, pat ja nevarēju tolkam notēmet. Komanda vienkārši aunu bars - līmenis katrā ziņā zem pre-banwave DMG, kaut kas uz kalašu pusi.

Link to comment
Share on other sites

Ironija - Print^Screen'am Print^Screen's "ļoti labā" kvalitātē. :lol:

Cik daudzi no jums spēlē Faceit un vai kāds arī ir nopircis abonamentu? Es skatos, ka pa 2,99 ir jedritvaikociņ labs dīls, salīdzinot, piemēram, ar ESEA vai citiem pugiem.

Link to comment
Share on other sites

Par turnīriem po, bet par pašu matchmaking. Cik saprotu, tad ir ladders un pa punktiem iet uz augšu, right? Rezultātā - jo vairāk punktu, jo spēcīgāks pretinieks.

Kā sākumā ar pretiniekiem un vai čīteru ir pulka mazāk nekā valves 64 tickrate competitiv'ā?

Vai arī vienkārši esi nopircis, bet tā arī neesi īsti tam pieslēdzies klāt? :D

Link to comment
Share on other sites

Par pliku MM tad nav vajadzīgs vispār subscription.

Bet ja pa punktiem tad jā tā tas ir.

Nopirku jo kkas iestāstija ka pēc izspēlētām X spēlēm bez subscription nevar spēlēt, kā arī pēctam jau radās plāns ar Pauly kādu turnīru uzzipāt, bet palasot tuvāk noteikumus tika saprasts ka lai premium turnīros spēlētu visiem jābūt subscription un vismaz vienam vai pat vairākiem premium.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu ja varēsim arī uz kādu turnīru pieteikties un nebūs jāgaida 2 nedēļas uz brīvu vietu tad Tu tiksi ilgi kūdīts līdz nopirksi :D

p.s. tik tad sameklēt vajag vēl +2 kā minimums ar subscription vai premium.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...