Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Ko gan citu no competitive var gaidīt. Pagadīsies tev visai bieži kāds, kas ir ar mums neatklātām maņām.

Vakar kārtīgi ieberzāmies - nošāvu vienu dažas reizes caur DD2 double doors ar āpi, un kopš tā brīža pretinieks ieslēdza kubus, ar attaisnojumu - "you hack, so do I". :D

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau pārspīlēt, no savām 300 uzvarētām spēlēm un vēl vairāk pakāstām varētu uz pirkstiem saskaitīt cik reižu pretī ir bijuši čīteri.

Ir atšķirīgi skatoties ar kādiem rankiem spēlē. Ja es spēlēju global/supreme čaļiem default mapes, man katrā otrajā vai trešajā būs čīteris ar aimbott kurš atklāti būsto pāris no spēlētājiem viņa komandā, tas ir pretty mch default dienas laikā, ja spēlē naktī tad ir daudz mazāk, un ja spēlē tikai Phoenix mapes tad arī nedaudz mazāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Es ranku būstošanu tiešām nesapratīšu. Varbūt es kļūdos, bet neko citu kā e-krānam ++ tas nedod... Attiecīgi uzbūsto līdz global elitei ar čītera palīdzību un ko darīt kad viens spēlē. Visi normālie čaļi ar šādu ranku Tevi izvaro.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau pārspīlēt, no savām 300 uzvarētām spēlēm un vēl vairāk pakāstām varētu uz pirkstiem saskaitīt cik reižu pretī ir bijuši čīteri.

Tur tā lieta, ka kalaša rankos čīteru nav, tikai varbūt sūdīgi čīteri :)

Link to comment
Share on other sites

Es ranku būstošanu tiešām nesapratīšu. Varbūt es kļūdos, bet neko citu kā e-krānam ++ tas nedod... Attiecīgi uzbūsto līdz global elitei ar čītera palīdzību un ko darīt kad viens spēlē. Visi normālie čaļi ar šādu ranku Tevi izvaro.

tu būtu pārsteigts cik daudz cilvēkus uztrauc viņu iPenis izmērs, ja nesanāk palielīties real laifā, tad vajag internetā. Arī man viņš savā ziņā uztrauc, bet ļoti minimāli salīdzinot ar iepriekš minētajiem čuvakiem kuri maksā $$ par būstiņu uz augstāku ranku, smieklīgi gan ir tas ka savā ziņā matchmaking rankam nav pilnīgi nekādas nozīmes. ^_^

drošvien lielāka daļa mēs šajā subforumā vēlamies augstāku mm rank, bet jautājums ir tas, vai esam gatavi krist tik zemu lai ņemtu talkā čīteris kas neprasa pilnīgi nekādas iemaņas.

arī ja dabū mm pret būsteri, nav īpaši jāiespringst. Parasti vienkārši 10x reportoju čītera profilu, tad apskatos pārējo spēlētāju "friends list" kas ir viņa tīmā lai noteiktu kurš / kuri tiek būstoti un reportoju arī tos, tad vienkārši līvoju un meklēju nākošo, neko padarīt, vienīgi dikti nepatīk ka viņi ir tik mežonīgi daudz, vismaz sākot no LEM rank.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Agrāk teica, ka visi čīteri ir pie gold novām un noķer banu pirms tiek līdz mge. Tgd visi čīteri ir ērgļi un globali ?

Seems legit.

tieši tā, lai gan bieži sanāk ka viņiem pat nav mm ranks jo nav uzvarējuši savas pirmās desmit spēles jo vienkārši fresh steam konts, bet lielāko tiesss būsterus sastapsi Eagle - Global rankos. #personalexperincezz

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Agrāk teica, ka visi čīteri ir pie gold novām un noķer banu pirms tiek līdz mge. Tgd visi čīteri ir ērgļi un globali ?

Seems legit.

Kurš Tev ko tādu ir teicis? :) Tikai debīls čīteris būs ar gold nova ranku. Pārsvarā, ja ir čīteris, teorētiski viņš uzvar 10/10 pirmajām spēlēm un jau iegūst ērgļa ranku, manuprāt, visai loģsiki :)

Link to comment
Share on other sites

WTF, MANU ACC UZLAUZA, bļ#..... skatos vairs netieku iekšā, paskatos ēpastā un no steam atnācis emails, ka ēpasts ir veiksmīgi nomainīts... NEKAD NEKA4āJAT STEAM GUARD, ko piedāvā kad mēģina tikt iekšāaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

EDIT: vnk pipec, visas manas spēlēs, skini...

EDIT(2): njā, uzķēros uz tiem dorņiem, atvēru nepareizo linku... ja gribat treidot un viņš jums saka ka nevar add friend un lai tu aicini nekādā gadījumā nevar to linku vaļā citādi būs ziepes, tas links ir šāds http://steamcommnuninty.com/ ja pamanījāt tad tam ir 2vi "n" burti.. nekad neņem login tajā website. veiksmi.

Edited by acct1mel
Link to comment
Share on other sites

@acct1mel

facepalmoju ik reizi kad kāds uz šo uzķerās, vai tas tik tiešām nav acīm redzami un pašsaprotami? Ik dienu saņemu ~20 uzaicinājumus kuri man vēlas čatā iespamot šo sūdu, man šķita ka ap šo laiku jau tas ir vienkārši kaitinoši, nevis kāds vēl uz to uzķerās...

Jebkurā gadījumā, atver steam support ticket'u un paskaidro problēmu, dabūsi atpakaļ savus itemus.

Link to comment
Share on other sites

WTF, MANU ACC UZLAUZA, bļ#..... skatos vairs netieku iekšā, paskatos ēpastā un no steam atnācis emails, ka ēpasts ir veiksmīgi nomainīts... NEKAD NEKA4āJAT STEAM GUARD, ko piedāvā kad mēģina tikt iekšāaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

EDIT: vnk pipec, visas manas spēlēs, skini...

EDIT(2): njā, uzķēros uz tiem dorņiem, atvēru nepareizo linku... ja gribat treidot un viņš jums saka ka nevar add friend un lai tu aicini nekādā gadījumā nevar to linku vaļā citādi būs ziepes, tas links ir šāds http://steamcommnuninty.com/ ja pamanījāt tad tam ir 2vi "n" burti.. nekad neņem login tajā website. veiksmi.

Man ar ta bija, kad vel biju jauns un stulbs (pirms 1 menesa), es iegaju, itka ievadiju, bet tad es pamaniju ka apaksa ''STEAM'' bildie nav ™ un tas man lika aizdomaties.... izsledzu lapu... un vairs nekad netaisos iet linkos kuri nav no draugiem, vai prosta youtube... :)

Link to comment
Share on other sites

Pārsteigšu tevi, ļoti daudzi taisa tavu friendu identiskus profilus un ir iespējams arī variants, ka kāds uzhakojis tava čoma profilu un caur to raksta tev, līdz ar to tevi appist var tāpat, ja vien tu neesi pietiekami gudrs un katra linka saturu nepārbaudi, pirms logojies katrā sūdā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...