Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=LIu8vzPlE5g


KQLY part zelts. :D

Edit: Kādam šeit Windows 10 ir? Man ir sekojoša problēma - spēlēju CS uz 1024x768 4:3 Black Bars. Vienmēr, kad nominizēju, nevaru "maksimizēt" atpakaļ uz CS. Ja uzlieku native 1920x1080, tad iet bez problēmām. Am I the only one? Man šķiet, ka tas ir visiem, kam ir W10. Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Vakar pa ilgiem laikiem iegāju CS. Skatos, ka dimenty pubs pilns. Vienīgais. Ieeju, paspēlēju 5min un skatos, ka džekam dragon lore, howl un vēl dažādi dārgi skini. Uzeju uz šamā profila, bet skinu tur nav. Jautāju, kas tā par sorcery, atbild, ka tas ir servera plugins. Iegādājoties VIP varot taisīt kādus skinus vēlies un viņi strādā tikai tanī serverī. Stāsta, ka legit. Is it? Gabens pēc pus gada neiedos vacation?

Link to comment
Share on other sites

Vakar pa ilgiem laikiem iegāju CS. Skatos, ka dimenty pubs pilns. Vienīgais. Ieeju, paspēlēju 5min un skatos, ka džekam dragon lore, howl un vēl dažādi dārgi skini. Uzeju uz šamā profila, bet skinu tur nav. Jautāju, kas tā par sorcery, atbild, ka tas ir servera plugins. Iegādājoties VIP varot taisīt kādus skinus vēlies un viņi strādā tikai tanī serverī. Stāsta, ka legit. Is it? Gabens pēc pus gada neiedos vacation?

Ir daudz serveru kur ir Knife Skini. Var ar konsoles komandām izvēlēties. So iskatās ka ir legit.

Link to comment
Share on other sites

Var arī izmantot Actual Multiple Monitor softwēru, ja ir divi monitori, ar viņu cs nenolaižas lejā bet paliek uz viena ekrāna in-geimā, kamēr uz otra vari spaidīt webu, etc.

To pašu var panākt spēli palaižot windowed un noborder režīmā.

EDIT: Jasna, par to 4:3 nemaz nezināju. Pats 16:9 lietoju jau sen.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī ņēmu par piemēru skina pluginus, ka varētu būt legit, bet, lieta ir tāda, ka ar šo pluginu var veidot kādus skinus vēlies. Stattrack Glock Fade, Dragon Lore M4A4 un ko tik vēl nē. Vismaz cilvēki serverī teica, ka vari uzlikt jebkuram nazim doppleri un ko vēl nē.

Par janča windowed/noborder:

Uz manu 4:3 Black Bars rezolūciju tas neder. Ne viens, ne otrs. Vajag fullscreen.

Link to comment
Share on other sites

Jā, ir legit. Ir simtiem publiski serveri (galvenokārt DM un Retakes) kuros ir meņū ar kuru palīdzību vari uztaisīt kādu skinu gribi, bet attiecīgi tas ir tikai tajā serverī.. problēmu neredzu, tie skini tev reāli nepieder, iekš competetiv play tu viņus izmantot nevari.. tāpat kā 1.6 varēja paņemt skinus un ielikt game mapītē.

@*jancis38*

Ar windowed borderless nevar spēlēt 4:3, nevar spēlēt ar black bars, un windowed borderless lago, viņš nav tik smooth kā full screen, respektīvi atkrīt pilnīgi.. arī ja tu gribi strīmot, un tev nav pretenzijas pret 16:9, izmantot windowed borderless ir stūlbi, jo spēle jūtas pavisam savādāk no full screen. Actual Multiple Monitor softwērs dotajā brīdī ir labākais risinājums.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka visi no friendlistes tikuši globālajos. Kādreiz tas vēl bija sasniegums, bet šobrīd dēļ čīteru izsvilpšanas šķiet vienkārša haļava. :D

P.S. Es nojūgšos spēlējot casual serveros, bet kaut kā level 3 dabūt vajag. -.-"

bb casuals:

ad489394c1.jpg

Edited by atkars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dabūju trešo lvl lai varētu sākt competitive spēlēt. nu ko, sākam. nupat izspēlēju kvalifikācijas spēli, tašīju ārā un komandā pedāļi viens uz otru ārdās par sīkumiem, labi, mute pusi. spēlē kā čiekuri un beigās kaut kā izmocījām 15:15, par ko es patiešām nobrīnījos. un skat, kad parādās ranki, tad mana komanda globāli. es uz dirsas. =[

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...