Jump to content
GIGN Forum

Par daudz atļaujas!


Umad
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 11714

| ADMINS: Rrysx`

| NOBANOTAIS NIKS: 62.63.188.9

| NOBANOTAA IP: 62.63.188.9

| IEMESLS: votes

| UZLIKTS: 12.04.2014 15:23

| Uzlikts pirms 1 dienam 19 stundam 29 minutem

| Terminsh peec 16 stundam 30 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/11714

+-------------------------------------------------------------------

Nu kāds sakars ?!

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu situaciju ,bet es drizaak domaju, ka Umad ir uzlicis xvoteban Rysx , jo viņam ir REG. NICKS :) Un Rysx tas nepatika :)

Man taisnība?

Tev taisnībā, tikai tas bij otrādāk!!!

Lai jau rysx pastāsta kā tur bija...

Link to comment
Share on other sites

Tā vote nav domāta, ka nobalso mapi, bet noteikti par to, ka kāds gaudo, ka grib tādu un tādu mapi, kas reāli izbesī. Tas pats ir css. Nu 60h ir par daudz, bet tādiem īdētājiem es lieku silence vai kicku, ja uztaisa rr, tad uzlieku banu uz max 3h!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sāksim.

Sākās ar to kad viņš skraida ar ieslēgtu flashlight, protams apzināti! Es un vēl kāds aizrāda par to lai izlēdz, ka mums lago, labi uzlieku tjip voti par banu visi sabalso par banu bet es neapstiprināju voti. Tad viņš Liek man voti, protams visi sabalso un viņš apceptē, bet mans niks ir baltaja sarakstā(nevar izbanot). Sākam tur kaut ko rakstīt viens otram, vards pa vārdam un man vienkārši apnika!

Neuzskatu, ka izdarīju kaut ko nepareizi!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sāksim.

Sākās ar to kad viņš skraida ar ieslēgtu flashlight, protams apzināti! Es un vēl kāds aizrāda par to lai izlēdz, ka mums lago, labi uzlieku tjip voti par banu visi sabalso par banu bet es neapstiprināju voti. Tad viņš Liek man voti, protams visi sabalso un viņš apceptē, bet mans niks ir baltaja sarakstā(nevar izbanot). Sākam tur kaut ko rakstīt viens otram, vards pa vārdam un man vienkārši apnika!

Neuzskatu, ka izdarīju kaut ko nepareizi!

Nomaini kompi vai netu, mēsls.

Link to comment
Share on other sites

da labi, tikai nevajag teikt, ka tev to flashlight loti vajadzeja :D par pidarismu met ara nejautajot, bet ne jau uz 60h, 24h vareji uzmest, lai apdomajas.

batjana saukaties nevajag, tu vel esi admins.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Epix - es neredzēju kur skriet, es spēlēju pagrabāaa..

MURGS KAUT Kāds !!!

Tgd banosim visus kas skrien ar lukturīšiem... Drīz jau pat skriet nevarēs un lekt, būs jāstāv uz vietas lai pretinieks varētu nošaut :slap:

DEMO viss ir redzams! ( Apskaties vēlreiz, lai nebūtu jāmelo)

Slēdzam ciet !!!! Kārtēja hu*** , kur admins atkal tiek sveikā cauri !!!!

Paldies par uzmanību ! :coffee:

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Piekriitu par flashlight- man arii ir ljoti hujovijs pc , un ja kaads ierubii flashlight un uzreiz nokriit fps, un saakaas lagi, senaak kad aktiivi speeleeju gignaa, ja kaads arii iesleedza, tad bija saprotosi un izrubija kad paskaidroju ka lago man..

Shodien U mad KSO serverii saukaaja cilveekus par ''gaiļiem'' utt, taakaa noteikti tas pats ir arii gignaa, nah taadus klaunus vajag serverii? Bans pelniits!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...