Jump to content
GIGN Forum

Solariumm


cilveeks
 Share

Recommended Posts

Manuprat labak but baltajam negerim nekaa pederastam. Sheit aizgaja diskusija par pedinjiem un solariju - nav isti saistamas shis lietas, ja nu vienigi atseviski individi wink.gif .... bet nu Rigas Praids gajiens lika saprast ka pedinji ir kkas nu vnk....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

protams tas ir stulbi... un es arii nesaku ka tie kas neiet uz solaariju ir kautkaadi riebeklji kas wot nu galiigi neruupeejas.. un no solaarija starpcit netikai bruuns paliek bet tas arii ljoti atiira aadu un grumbas visas un pumpas aizvelk ciet!! apdedzina un tad vinjas pashas noiet taadeelj ja kaadam ir taada probleema un kas nekad nau bijis uz solaarij tad iesaku pameeginaat jo man no saakuma bija taada pati probleema un izdomaaju aiziet un visas pumpas nogaaja un saaka arii iepatikties ka paliku biskiit bruunaaks bet ar solaariju nepaarspiileeju kaa dazhi labi ( 3 reizes nedeelaa ) un tad saliek savas bildes veel kur solaarijaa seezh/gulj!! es nelepojos ar to ka eju uz solaariju un man arii nau par to kauns ka es eju un neuzskatu ka tikai vecenes un dzheki tur iet...

p.s tas ir tikai mans viedoklis un zinu ka daudzi to apstriidees un domaa pilniigi savaadaak

Link to comment
Share on other sites

un menik , piemeeram tu seedi pie PC, un daudzi kas iet uz solaarijiem, sporto, uzskata ka tu esi pidinsh rolleyes.gif vot taa...

piemēram nespried par mani, ja mani nepazīsti...

ok es atzīstos, ka tā pat darīju par cilvēku un pārējiem. lūdzu piedodiet sorry.gif

Link to comment
Share on other sites

protams tas ir stulbi... un es arii nesaku ka tie kas neiet uz solaariju ir kautkaadi riebeklji kas wot nu galiigi neruupeejas.. un no solaarija starpcit netikai bruuns paliek bet tas arii ljoti atiira aadu un grumbas visas un pumpas aizvelk ciet!! apdedzina un tad vinjas pashas noiet

Nu ok man domas bik mainījās! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

neesmu bijis kopsh kautkaada pagaajushaa gada marta, bet liidz tam pa to ziemu biju kaadas 5 reizes. maz vispaar. shoziem veel neesmu bijis, bet veeljoprojaam esmu bruunaaks par savu draudzeni, kura paaris reizes uz solaariju ir bijusi. pret visu to shtelli man nav nekaadu pretenziju. tas atgaadina vecmodiigos uzskatus, ka viirieshiem nav jaalieto kosmeetika (piemeeram higeeniskaa luupene), vai neutrogenas kreems ziemaa -30 graados sejas aadai. vispaar esmu antiiku uzskatu nicinaataajs.

Link to comment
Share on other sites

taatad visi braaliigi secinaam, ka solaarijs ir laba lieta, kuru ir pat veseliigi apmekleet.. smile.gif

un par cenaam... es, pimeeram, eju uz City Fitness aagenskalnaa, kur 5as min maksaa 1ls, 10- 2ls, 15- 2,5ls thumbsup.gif

nav ko staigaat kaa pumpainiem nuugjiem, kopiet savu aadu wink.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

skaidra lieta, ka solārijs ir tikai pediņiem un saldajiem smile.gif

par tiem, kuri iet uz solāriju, visi smejas. laugh.gif

Nez ,man patiik meitenes , par pedinu mani neuzskata ,es vnk kopju sevi !

Un 2 meenesi aiziet uz solaariju ir norm!

Link to comment
Share on other sites

vispaar tas par to aadas kopshanu solaarijaa ir visai pamatiigs, konkreets bullshits. nekaa veseliiga tur vispaar nav. D vitaamiinu no solaarija atshkjiriibaa no saules arii nevar ieguut, jo paaraak lielos apjomos razhojas melaniins un tas paartrauc d vitamiina veidoshanos aadaa. karoche vieniigais, ko ar aadu saistiitu var no taa visa dabuut, ir aadas veezis, jo taa tiek pakljauta aptuveni 5reizes stipraakam ultravioletajam starojumam, nekaa sauljojoties juurmalaa. hei, un miniet triis reizes - no aadas veezha mirst! iipashi jau tie, kuriem dabiski ir baali aadaa thumbsup.gif

so kids, with any luck, we will get rid of cilveeks in the next 10 years happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Taas nopietnaas prob rodas tad ,kad iet uz solariju 2 reizes nedeela uz 15 min ,protams taa kaa es to daru 2 reizes meenesi pa 10 min un arii tikai ziema ,tas neko launu nenodara!

Link to comment
Share on other sites

EDD - nepareizi , skatiijos tv , saciija , ka ejot solaarijaa viena reizee dabon visa gada D vitamiina devu , nezinu cik patiess ir tas shits , bet nu...

btw , forshi var pasmieties par visu tekstiem 4.gif nekad nav bijushi uz solariju , pat nezin cik maksaa ,standarts ir 10 min 2ls , 15 min 2.5ls. Agraak , kaadaa 5-6 klasiitee man ar likaas , ka tie , kas iet uz solaarijiem , ir pedinji un lohi , tachu uz solaariju aiziet , dabuut forshi iedegumu ir patiikami. Veceneem tas , protams , izskataas labaak , tachu , ja dzheks nepaarforsee ar to , un ir taads ne iipashi , bet forshi bruuns , tad ir ok. Uz solaariju vaig aiziet kaut vai taapeec , ka pubertaates vecumaa (biggrin.gif) metaas ahujenna daudz puutiites , tapec vajadzeetu 1reiz 2 ned. kaa minimums , ja ne biezhaak aiziet. Man kosmetalogs ar shito ieteica , taa kaa juus ar savaam pumpainaam muguraam un izlobiitiem purniem varat sedet pie datora. Protams , ne jau visiem taas pumpas metaas , bet... man persooniigi riebjas nenormali baali cilveeki

Link to comment
Share on other sites

vispaar tas par to aadas kopshanu solaarijaa ir visai pamatiigs, konkreets bullshits. nekaa veseliiga tur vispaar nav. D vitaamiinu no solaarija atshkjiriibaa no saules arii nevar ieguut, jo paaraak lielos apjomos razhojas melaniins un tas paartrauc d vitamiina veidoshanos aadaa. karoche vieniigais, ko ar aadu saistiitu var no taa visa dabuut, ir aadas veezis, jo taa tiek pakljauta aptuveni 5reizes stipraakam ultravioletajam starojumam, nekaa sauljojoties juurmalaa. hei, un miniet triis reizes - no aadas veezha mirst! iipashi jau tie, kuriem dabiski ir baali aadaa thumbsup.gif

so kids, with any luck, we will get rid of cilveeks in the next 10 years happy.gif

Ok man atkal domas mainijās! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

a vot pareizi gan, miit. es parasti nepiedaavaaju infu, par kuru neesmu paarliecinaats, ka ljoti labi zinu. paguuglee shito lietu, es to esmu dariijis - atradiisi daudz saitus par solaarijiem un d vitamiinu, iipashi austraalieshu, jo vinjiem tas skin cancers ir aktuaals.

Link to comment
Share on other sites

nu es arii ja godiigi nebiju neko dzirdeejis par to ka solaarijs ir kautkaadaa zina veseliigs... smile.gif bet nu beigaas es te skatos gandriiz pat vairaak ir taadi kas atbalsta solaariju un neuzskata to par neko sliktu... laikam nau tik traki ka cseri neruupeejas par savu izskatu nemaz:)

Link to comment
Share on other sites

Es esmu vieniigais klase kas speelee cs un arii vieniigais kurs kopj sevi un viniigais kurss patiik meiteneem ! Taakaa dzeki kopjat sevi!

Link to comment
Share on other sites

Blood jūs visi duraki esat tik nopietni. Un stulbi. Teiksim krish - pazīstu viņu, šis kaut kad nesen arī bija aizgājis uz solāriju, sacīdams, ka viņam tā ārsts esot teicis. Loģiski, ka es viņu apcēlu un saukāju par meiteni, jo tas ir smieklīgi. Jums, stulbeņiem uzreiz baigie aizspriedumi un novecojuši uzskati jāizzīž no pirksta. Ne jau normāls cilvēks kļūs par stulbeni tikai tāpēc, ka iet uz solāriju, par viņu vienkārši varēs pasmieties smile.gif

Es uz solāriju neiešu, jo man tas liekas debīli. Ne man kaut kāds D vitamīns vajadzīgs, ne es bāls esmu un vasarā iedegu ~30min atrodoties saulē. Papildus tam visam mamma kaut kad stāstīja kā entās čiksas kaut kādu tur (ādas laikam) vēzi dabūjušas solarizējoties.

Nezinu kādam idiotam ir jābūt, lai domātu, ka cilvēks tiek nopietni vērtēts pēc tā, vai viņš iet vai neiet uz solāriju. Vēl stulbākam, protams, ir jābūt lai to darītu.

Nē, bet man patīk šī saruna "tu ej uz solāriju, tu esi pediņš vai saldais". Replikā tiek ignorēts saldā variants, tiek izdarīti pāris loģiski pieņēmumi un tā skan šādi "Neesmu es pediņš, jo eju uz solāriju, savukārt es patikšu meitenēm, tu nē, jo tu sevi nekop".

Loģika un intelekts savienojoties dod lieliskus rezultātus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...