Jump to content
GIGN Forum

S.W.A.T.™ SUTENERS*@acc


Recommended Posts

1)Vecums-15

2)Nodarbošanās-Skolnieks

3)Pieredze CS/CSS/TF2 -CS1.6 spēlēju pusi savas bērnības,kopš majās bija dators!Tagat esmu sācis spēlēt css,tur esmu ļoti aktīvs-no rīta līdz vakaram!

4)Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?Noteikti pildīšu visus ADMINA pienākumus,banošu 4īterus,gagošu tos,kuri runā rupjības un mēdz uzlikt skaļu mūziku pa saviem "Čarkstošajiem" mikrofoniem,un noteikti slayošu tos kuri nepilda misiju utt.

5)Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros-

Pirmdiena-16:00-01:00

Otrdiena-16:00-01:00

Trešdiena-14:00-01:00

Ceturtdiena-19:00-01:00

Piektdiena-19:00-Nenoteiktam laikam

Sestdiena-10:00-nenoteiktam laikam

Svētdiena-10:00-01:00

Protams,ka tagat nāk Vasara!Tas nozīmē,ka sreverī būšū gandrīz visu laiku(-no rīta līdz vakaram),bet nooteikti,ka būs arī tadas dienas,kad serverī būšu mazāk,jo vasara arī ir jāizbauda :D

6)Linki uz spēlētaja statiem-Vecais niks-http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19500

Tagadējais Niks-http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=47216#

7)Adminiu atbalsts-Pirms rakstiju pieteikumu,paspēju dabūt REC no epro* un Pīlītes,bet ceru,ka vēl ir kāds admins kurš mani atbalsta!

Nospēlēto stundu sakaits-200,kopā ar abiem profiliem sanāk 200h

OBLIGĀTI reģistrētais niks vēlamajā serverī-Diemžēl šo nēesmu izpildījis,bet es ceru,ka uzradīsies,kāds labs cilvēks,kuršatsūtīs man ielūgumu

Topiku skaits-50-Diemžēl šis arī nav izpildīts,jo nēesmu ļoti aktīvs Forumā:hmmm:,bet esmu ļoti aktīvs cs:s,ļoti daudz darbojos tur

Ceru,ka šis Pieteikums ir salasāms un gaidīšu jūsu atbildi!Ceru,ka auzticēsiet man admina pinākumus!:aha:

Link to comment
Share on other sites

Ja serverī ir kāds čīteris,nenaku uz Forumu rakstīt reportu!

Tad Turpmaak dari to!

No Manis anti, gadi iespeejams ir skeerslis, jo veel neproti pienemt pareizus leemumus.

+regniks arii Tev nav.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Tad Turpmaak dari to!

No Manis anti, gadi iespeejams ir skeerslis, jo veel neproti pienemt pareizus leemumus.

+regniks arii Tev nav.

Manuprāt vecums nav šķērslis,domāju,ka varu pieņemt nopietnus lēmumus, noteikti neēsi mani sastapis css un vēl īsti mani nēesi iepazinis!

Regniku centīšos nokārtot!

P.s Dodot man iespēju cerams,ka sapratīsi,cik spējīgs un atbildīgs esmu!

Link to comment
Share on other sites

es šo kandidātu neatbalstu, ja jums ir ļoti labi argumenti, tad pierādat man pretējo.

kā tad tur ir, neesi - uz kura "e" ir jāliek garumzīme?

zinu ka šis tavas domas neietekmēs bet redzu ka puisis cenšas un dara serverī visu lai kļūtu par labu adminu protams puisim vēl daudz jamacas bet kapēc nepamēģinat?

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas Swat klans liekas kaut kāda parodija.

Bet par pieteikumu teikšu Nē, jo katru mīļu brīdi čatā ieraksta, ka šim un tam wh, kgan nav... Itkā online time un aktivitāte būtu ok, kā arī naglo aimeru atpazīšanu, bet ar to vien nepietiek, bet gignā uzturās arī spēlētāji, kas reāli prot spēlēt...

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas Swat klans liekas kaut kāda parodija.

Bet par pieteikumu teikšu Nē, jo katru mīļu brīdi čatā ieraksta, ka šim un tam wh, kgan nav... Itkā online time un aktivitāte būtu ok, kā arī naglo aimeru atpazīšanu, bet ar to vien nepietiek, bet gignā uzturās arī spēlētāji, kas reāli prot spēlēt...

Man SWAT tagat ir tikai tāpēc,lai nepazaudētu savu skoru un tas,ko raksta SWAT klana biedri nenozīmē,ka es arī to pašu domāju!Jā varbūt dažreiz ir pasprucis,bet ja būtu admins noteikti nemētātos ar tadiem vardiem,bet gan pārbaudītu kārtīgi!

Link to comment
Share on other sites

Tu taču esi lietas kursā, ka es redzu accountu IP un ja tu slavē sevi no jaunizveidota accounta, tad es pēc IP redzu, ka tas esi tu pats/māsa/brālis?

davai daram tā, ka nesakam gadi par maz, jo The M dabuja accessu kad viņam bija 14, es adminēju arī jau no šāda vecuma, soo..

Tākā ForesT un Kapcconij man piekrīt, tad access netiek piešķirts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...