Jump to content
GIGN Forum

Benq


Pauly
 Share

Recommended Posts

Hey, tātad iegādājos jaunu Benq GL2750HM monitoru, bet izmet "No signal detected" kad mēģinu ieslēgt. Pieslēgts rozetei viņš ir, datoram arī ar D-SUB kabeli, bet ports ir pie mātes plates, nevis videokartes, kā pašreizējam monitoram, visticamāk, tāpēc arī neatrod signālu. Vdeokarte ir Giga Byte, Radeon HD7850, 2gb, gddr5, oc. Jautājums sekojošs, ar kādu adapteri tad es varētu savienot jauno monitoru ar videokarti? Šis ir viens variants, bet varbūt ir citi, jo negribās gadiīt šippingu un Latvijā tik garu kabeli nenopirkt.

Link to comment
Share on other sites

8Gdh4Ey.jpg

Pie videokartes nav D-SUB porta. Ir vieta vecajam monitoram ar DVI-I portu un laikam 1 HDMI un 2 display porti. Tātad, lai pieslēgtu otru ar HDMI, man vajag HDMI to DVI-D adapteri, tas strādās? + piemēram, šis ir pārāk īss, garākus LV nevarēju atrast.

Link to comment
Share on other sites

Tas vads, kas tev ir jau pieslēgts - ir d-sub. Paņem HDMI vadu, pirmo galu iespraud kartē, otru monitorā. Viss. Hdmi pārraida gan bildi, gan skaņu. Tā ir vienīgā šķirba starp d-sub un hdmi. (vēl tikai hdmi ir skaistāk pieliekams un mazāks)

Tev jaunajam monitoram jābūt HDMI, bet ja nav vecajam, tad slēdz ar d-sub pie vecā, bet hdmi pie jaunā.

Tev videokartei vajadzēja nākt līdzi hdmi, bet ja nē, tad vietējā i-veikalā jau būs hdmi vads pa saviem 3-5€.

EDIT: pieslēdz veco monitoru ar savām vecajām metodēm, bet hdmi ar jauno un viss. :D

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Savienoju HDMI, bet monitors izmet "No cable connected", kaut arī pievienoju videkartei.

Te viņš parādas, bet ekrānas neko nerāda

I1kPlxe.png

EDIT: Man viņu vajag aktivizēt Catalyst control centrā? It kā vinš man ir, bet neatrod to cc.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Nosākuma nevarēju CCC atvērt, tad visu izdzēsu ar driversweeper, tik un tā ar viņu nekas neaizgāja, tagad vnk atvienoju mazo monitoru un pieslēdzu lielo, ja vajadzēs divus reizē, tad kaut ko domašu. Paldies par palīdzību anyway :)

Link to comment
Share on other sites

Eh, vēljoprojām nav sanācis ievērtēt iebūvētos skaļruņus. Kad monitors ir saslēgts tikai ar DVI kabeli, bilde ir, bet pie sond rāda, "cable not found" tādā garā, betpieslēdzot HDMI, viņš rāda sekojošu:

uuRKPwY.jpg

it kā ready, bet skaņas kā nav tā nav, atslēdzu austiņas, arī nekā, mainu skaļumu, nekā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...