Jump to content
GIGN Forum

LU sporta spēles (meklē brīvprātīgos uz 2 dienām)


hariits
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka ir vajadzīgi 2-3 cilvēki, kas palīdzētu tiesāt dažādas sporta spēles. Futbols, strītbols, volejbols utt.

Sporta spēles notiks Upeslejā (pie Ulbrokas), 2 dienas. Sestdien un svētdien. Vajadzīgi cilvēki steidzami.

Tiesnešiem tiek apmaksāts ceļš (rīt (23.05.2014), vakarā izbrauc autobuss) turp un atpakaļ, ēdināšana, gulēšana. Iespējams, ka arī alkohols būs par brīvu.

Lūdzu, steidzami meklēju cilvēkus šim pasākumam. Nekas sarežģīts, nav jābūt nekādam tur pro tiesnesim, vnk jāuzrauga lietas.

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, beidz, es ākstos. Bez "brīvā" alkohola tur jau notiek pietiekami interesantas lietas. Grūti iztēloties, kas būs, ja varēs rīt bezmaksas.

Jums tak parasti notika Salacgrīvā. Šogad izlēmāt pamainīt?

p.s. Pats šoreiz nevaru palīdzēt kā tiesnesis, bet apjautāšos saviem paziņām. Varbūt kādam ir brīva nedēļas nogale un būtu ar mieru patiesāt. Ja atradīšu, tad piezvanīšu Tev.

Veiksmes!

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, beidz, es ākstos. Bez "brīvā" alkohola tur jau notiek pietiekami interesantas lietas. Grūti iztēloties, kas būs, ja varēs rīt bezmaksas.

Jums tak parasti notika Salacgrīvā. Šogad izlēmāt pamainīt?

p.s. Pats šoreiz nevaru palīdzēt kā tiesnesis, bet apjautāšos saviem paziņām. Varbūt kādam ir brīva nedēļas nogale un būtu ar mieru patiesāt. Ja atradīšu, tad piezvanīšu Tev.

Veiksmes!

Ideāli, liels paldies tev!

Es neesmu no LU un nezinu kā bija citus gadus. Esmu arī pieteikts kā viens no tiesnešiem, bet man plāni mainījās un es meklēju aizvietotājus. Tāpēc lūdzu, palīdziet atrast cilvēkus un lieciet zvanīt uz to numuru!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...