Jump to content
GIGN Forum

Gign burzins 2014 [Pre-topic]


bencik
 Share

  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Labs vakars biedro, draugi un kolegi.

Gads ka izradas paskrien loti aatri un nu jau 11.gadu pec karta organizesim gign burzinju. Esmu ari sogad apnemies pasakumu noorganizet, bet ir nepieciesama komunas palidziba ar datumiem un vietu. Man pasam personigi ir pieejamas divas nedelas nogales augusta, kuras ari piedavashu, uz citam jau tagad zinu, ka nevareshu ierasties.

Ko es gribetu lugt :

1)Balsojam par datumu

2)Iesakam ludzu vietas, kur varetu aizbraukt

Goodman bija vieta pie juuras, kas ir vismaz kaut kaads variants, bet neslepjam sveci puura, ja kaadaa ir kaads labs variants drosi liekam ieksha un komuna kopa tad ari sapratiis, kas un kaa.

Pec tam jau runasim vairak par lietu, sobrid ludzu svarigi ir izpriest datmus un vietu, visus parejos jautajumu risinasim pec tam.

Paldies ! :)

Link to comment
Share on other sites

Datumus der gan 1ns gan otrs, galvenais laicigi zinat...Vienigi 1majaa augusta nedeljaa varetu but siltakas naktis vēl... Tapēc nobalsoju par 1mo variantu! Ja notiktu manā vietā, tad ierastos pavisam noteikti gan jau uz visām 3im dienām,ja kaut kur Latgalē, tad jādomā:) Mana vieta ir Pāvilostas rajonā Sakas pagastā , pie jūras... Līdz jūrai 200m ... Teltim vieta ir... Grillvieta ar visu kur pat katlu iekabināt arī tur ir uzvietas,! Neliela nojume arī ir...Volejbola laukums, Futbolam vieta pa visu pludmali es domāju atradīsim :DD Pelde ,- Baltijas jūrā :) Ja kādam vajag kalnu no kura ripot lejā, tad simtiem kāpu, varēs no visām ripināties lejā :) Vienīgi tur vairāk nevis ar knaušiem vakarā jācīnās, bet ar GIGANTISKIEM DUNDURIEM :D Tā saucamajām SŪDMUŠĀM :D Ar autobusu tur arī var atbraukt, tik cik kādam jāatbrauc līdz šosejai ~ 8km pakaļ :) Ah jā pie lielas vēlmes varēja sarunāt pārvietojamo pirti 20m no Jūras pa 20euro/1h ... 6cilvēkiem vietas ! Bet gan jau benciks labāko variantu mums sazīmēs poļubomu :) Vēl jau inčīgi , cik cilvēki šogad taisās ierasties vispār :)

Link to comment
Share on other sites

man datumi pie kajas. naks tuvak, tajau manīs :D

kurā latvijas galā ar šis notiek, ir vienalga, aizbraukt jau nav grūti :)

guudij, bet vai kāpās tā droši var tusēt ar teltīm un ugunskuru? un vai nevar netīšām kādi vietējie pieklīst uz aprunāšanos?

Link to comment
Share on other sites

Ja tur var 20m pie jūras pirti pievest un tā ir kaut kāda privāta teritorija, tad diez vai ugunskurs sagādās problēmas... Nav jau jākurina pie pašas jūras.

Vienīgi, tur gadījumā nav akmeņainais krasts Sakas pusē? :) Tad parasti visa sajūsma par jūru pazūd :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tur var 20m pie jūras pirti pievest un tā ir kaut kāda privāta teritorija, tad diez vai ugunskurs sagādās problēmas... Nav jau jākurina pie pašas jūras.

Vienīgi, tur gadījumā nav akmeņainais krasts Sakas pusē? :) Tad parasti visa sajūsma par jūru pazūd :)

nekur nemanu, kur minēts, ka privāta teritorija.un ja privāta, vai pa to atkal nebūs jāmaksā?

Link to comment
Share on other sites

Taa ir privata teritorija... 8km no tuvakaas apkaimes... TUr ir speciali kurinamaa vieta, un kad es biju malku vareji iet lasiiit cik uziet, jo apkart tikai mezhs un juura :) Jamaksaa, ja nemaldos 2ls pa sutku.. Znachit reikjini 4ls = 6euro pa 2vaam sutkam par vietu, kurinamo, juuru, sporta laukumu, svaigu gaisu :) LEmt jau Jums :) Bet vieta super skaista :) Nu jaa GALDS< nojume... Un TOLETE :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Es tā minēju jo atcerējos sarunu par to spotu no pagājušā gada...

Samaksāt uz tādu baru kapeikas nav nekas īpašs... Vai te labāk patīk variants kā bija pie samuraja kaimiņos? :)

Tas spots tur pie Bauskas kur bija pirms 2 gadiem un iepriekš ir reāls retums tādai vietai bez maksas, ir tik pat kā nereāli atrast līdzvērtīgu vietu par velti... Ja nu vienīgi kāds piedāvā savu spotu jandāliņam.

~2 Euro no galviņas būtu pilnīgi normāli arī samaksāt, ja kāds to uzņemtos rīkot savā teritorijā, zāles nopļaušana kā minimums arī nav bezmaksas pasākums...

Kapeiku pist nav māksla :)

Link to comment
Share on other sites

Bet tomer galvenais ir ierasties, es savu pakalju no Minhenes atvilku :D

Datumus Julija varam aizmirst ka sugu, tur ir automatiski norakts pasakums, jo katra nedelas nogale ir pilna ar pasakumiem.

Man pagaidam abi datumi ir brivi, lidz menesa beigam izlemjam par datumiem, ja nebus ko papildus piedavat, zvanishu uz pavilostu un runashu par pasakuma norises vietu.

Link to comment
Share on other sites

Der jebkuri datumi, ja tiks paziņots mēnesi iepriekš. Protams gribētos lai ir mēneša sākumā, jo parasti augusta beigās laika apstākļi ir aukstāki un lietaināki.

P.S. Odiņ, piesakos uz vietu tavā otrajā ūberteltī.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE :

Datums vietai pie Pāvilostas pieejams uz 15-17.augusts, iepriekšējā nedēļas nogalē tur svin kāzas...

VIeta izskatās "kļova", te bildes nedaudz : http://www.draugiem....a/gallery/index

Man pasam vieta ļoti patik

Cena par abām divam dienām no galviņas 6eur. Papildus var pasūtīt pirti 40eur par 2/h, pirts pec bildēm izskatās, ka atrodas pludmalē.

VIeta atrodas 230km no "Purčika", te karte : https://www.google.l...4m3!4m2!1m0!1m0

Ja ņemam šo vietu, tad ar datumiem mums viss būtu izlemts 15-17.augusts.

Ir kādam labāki piedāvajumi, vai koncentrejamies uz so datumu un šo spotu ?

Link to comment
Share on other sites

Principa skatoties balsojuma un runajot ar worm, tika saprast, ka sie datumi iisti nav labakie vairaku apstaklu deelj un vietas atrasaanas un papildus samaksa nav labakais variants, tapec skatamies kaut ko talaak :)

p.s. Spot pie pusdziva ir nogalinoshi labs, bet daargs, shogad atputamies pie vina laukos un shis nokasa 8 eur par diennakti... [vuce]

Bet ja nopietni tad pusdzivais, ko saki ?

Link to comment
Share on other sites

Tīri teorētiski var pie manis pāķos. 160km no Rīgas, Igaunijas pierobeža. Tik bez mājas, pagalma iesaistīšanas. Mašīnas var lejā sadzīt jaunajā pļavā, kur ar var teltis būvēt un pa dienu futeni kapāt. Mašīnas ar var atstāt pa ceļam lejā uz upi. Ekstrēmisti var ar pie ugunskura telti celt :D pie ugunskura būtu elektrība, gaisma utt.

7dien visi draudzīgi var aizbraukt (8km no spota) pastaigāties pa Skaņākalna takām.

Ja ir interese, varu plašāku aprakstu veikt (to ar var benārs izdarīt). Naudu man nekādu nevajag, tik cik nopirkt misenes maisus, benzīnu pļāvējam, zāģim. malka būtu nenodedzināmi daudz :D

bile no spota zfnwt117vi6ykflhnmh3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...