Jump to content
GIGN Forum

Iv4IkS* vēlas tiesības @css


Recommended Posts

Īstajā vārdā esmu Ivars.

Vecums : 19

Nodarbošanās : Students IT fakultātē.

Pieredze : CSS šis ir sestais gads ar dažāda izmēra pauzēm, bet bez pauzēm spēlēju pēdējo pusotru gadu.

Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Aktīvs pašā serverī un centīšos paaugstināt aktivitāti foruma dzīvē, lai gan neesmu tik liels forumu lietotājs. Esmu adminējis arī battle.lv. Es uzskatu, ka veiksmīgi, jo sūdzības netika saņemtas.

Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros : Priekšā palicis viens easy eksāmens un tad jau viss pirmajā kursā. Serverī varēšu ieiet praktiski jebkurā laikā, kad būšu pie pc.

Linki uz spēlētaju statos :

http://stats.gign.lv...nfo&player=5056

Niks ir reģistrēts.

Admini : JEW/JITSU, MsV | Keda

Stundu skaits nav vajadzīgais, bet nu tagad sākoties brīvajam laikam, tas pieaugs. Posti arī nav pietiekamā daudzumā, jo jau teicu, ka neesmu foruma cilvēks.

:)

Link to comment
Share on other sites

labs spēlētājs, nekādus sūdus nav taisījis cik atceros, spēlē jau no seniem laikiem šeit. Ja tiešām būs aktīvs admins, tad kapēc ne.

pāris laika caurumi kad adminu vajag ir un parasti tad arī viņš ir iekšā, pēc manām domām vēl tikai vienu adminu vajag un tad viss. kamēr vēl kāds neatkritīs vai nepāries uz CS:GO vairāk arī nevajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

zini, tas ka jaunie admini kā keda aizliek vārdu pa tevīm neko īpaši daudz nedos.

kā arī, viena lieta ir tā, ka nav sataisījis sūdus, bet par to jau neviens access nedos - ar ko tu esi labāks par citiem, lai tev viņu dotu?

man nekad nav patikuši šitie tipiņi, kas prims access prasīšanas pēkšņi paliek aktīvi, tas ka esi reportējis tikai aimerus arī nerada pārliecību tev uzticēt xb.

p.s. pirmā daļa nav tieši tendēta kandidātam, bet gan vispārēji par situlāciju.

Link to comment
Share on other sites

zini, tas ka jaunie admini kā keda aizliek vārdu pa tevīm neko īpaši daudz nedos.

kā arī, viena lieta ir tā, ka nav sataisījis sūdus, bet par to jau neviens access nedos - ar ko tu esi labāks par citiem, lai tev viņu dotu?

man nekad nav patikuši šitie tipiņi, kas prims access prasīšanas pēkšņi paliek aktīvi, tas ka esi reportējis tikai aimerus arī nerada pārliecību tev uzticēt xb.

p.s. pirmā daļa nav tieši tendēta kandidātam, bet gan vispārēji par situlāciju.

Katrs cilvēks ir savādāks un spriest par to kurš ir labāks, nav manā garā. Katram ir savi + un -.

Nu aktivitāte tagad aug, jo skola man praktiski ir beigusies. Pirms tam nebija tik liela, jo 4 dienas nedēļā bija uz lekcijām jāiet un atlikušās dienas lielākoties pagāja mācoties, tagad ir vairāk brīva laika.

Aimerus, protams, ir vieglāk atpazīt, bet wh nav. Neesmu no tiem, kuri skraida pa serveri un bļauj, ka kādam ir wh, lai gan nav. Ja man rodas aizdomas, tad pavēroju viņu un tad saku adminam, par tālāko jau atbild admins. Kad tas notiek, parasti admins jau ir uz vietas un tad reportā nav jēgas ko rakstīt. Par + no adminiem prasīju arī Forest, bet viņš uz doto momentu palika neitrāls :) Tāds ir mans šī brīža stāvoklis, tavā aprakstītajā situācijā.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,es jau vēl skaitos ''jaunais gurķis'',tāpēc maz manī klausīsies! :)

Bet nu ja skatās tos sliktos/labos darbus,tad par šo čali tiešām esmu gatavs aizlikt to ''labo vārdu'',jo ir ar galvu uz pleciem un cik nav rakstījis spēlēs laikā admin čatā,ka serverī ir čīteris un tā arī ir,nevis kā lielākā daļa,raksta to,kurš viņu nošauj!

Tagad pašam sāksies vasaras darbs,tāpēc būšu gan jau on tikai uz pēcpusdienu,tāpēc varbūt vēl vienu vajadzētu,bet to DOT vai NĒ,izlemiet Jūs,vecie buki!

Link to comment
Share on other sites

Kas notiks, kad Tev sāksies skola? Liekas, ka acc gribi dabūt uz vasaras brīvlaiku. Admini, kas iesaka arī ir tikai divi un tie paši admina tiesības ir ieguvuši ne pārāk sen.

Neesi nedz ar ko labu, nedz ar ko sliktu izcēlies, saku anti.

Link to comment
Share on other sites

Neesi nedz ar ko labu, nedz ar ko sliktu izcēlies, saku anti.

Latviešu valoda nav mana stiprā puse, bet augstāk minētais teikums velk uz "neitrāls". Beidziet pisties gar vadiem, maddn un citi, kas liek flagus reāli vadās pēc tā sūda, ko jūs te sarakstat, bet jūs te kā celkas "pisties gribu, bet nedošu"

Es teiktu šitā - neesi foruma sēdētējs, neesi admins, ja Tu forumā nevarēsi atbildēt par savu rīcību, palīdzēt citiem ar demo skatīšanos utt., tad Tu esi lieks. Ej trāihardo pa css, bet forums ir daļa no admina pienākumiem.

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valoda nav mana stiprā puse, bet augstāk minētais teikums velk uz "neitrāls". Beidziet pisties gar vadiem, maddn un citi, kas liek flagus reāli vadās pēc tā sūda, ko jūs te sarakstat, bet jūs te kā celkas "pisties gribu, bet nedošu"

Es teiktu šitā - neesi foruma sēdētējs, neesi admins, ja Tu forumā nevarēsi atbildēt par savu rīcību, palīdzēt citiem ar demo skatīšanos utt., tad Tu esi lieks. Ej trāihardo pa css, bet forums ir daļa no admina pienākumiem.

Ja jau tikšu pie tiesībām, tad jau skatīšos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...