Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdiena Augsti Godātie Kungi un Dāmas !

Arī šogad bliežam pa skaisto visi kopā kaut kur atpusties, kā parasti ierodamies visi un labi pavadam laiku.

Datums : 08.-10.08.14

Vieta Ramatas upes krasta. Atrodās Mazsalacas pagastā, aptuveni 160km no Rīgas, atkarībā kā tiek izvēlēts maršuts.

Karte : https://www.google.l....959087!1m0!3e0

Bilde no spota :

bildes:

skats uz ugunskuru un laikam fonā pa kreisi parkā varēs teltis celt. fona ar malka pirmajam vakaram. otram būs pašiem jāsagādā, iedošu husi. Ja spēks neļaus, parasto rokas zāģi :D

kf6xyi9mkai2r44oown_thumb.jpg

Nobrauciens pa kalniņu lejā uz spotu kur ar būs autostāvvieta

r8f3ll0yuyqf4d3eboep_thumb.jpg

skats uz parku un spotu no otras puses

78a6cz6miht6rxkvfg7o_thumb.jpg

futenes laukums drusku ir pievīlis. daudz kurmju rakumi, bet varbūt paspēs izlīdzināt un normāli zāli nopļaut. teorētiski jau tagad var kapāt, betnu.

pgtke89py61dhg5fmf2_thumb.jpg

mašīnas kur likt izdomās uz vietas, tas atkarīgs cik daudz būs.

zfnwt117vi6ykflhnmh3.jpg

Paaris svarigas lietas, kas butu jazin, pirms dodamies uz pasakuma norises vietu :

-Ierasanas 5dienas pa dienu/vakara, un dosanas projaam 7dien pa dienu.

-Gulesana vai nu telti vai masina

-Edam visi kopa vai needam nemaz, turpinam pagajušā gada tradīcijas

-6dien pa dienu ekskursiju uz skano kalnu vai centieni nelegali parvaret Igaunijas robezhu.

-6dien dienas otraja pusē gign allstar futbola spēle

-nacionalais dzeriens Rums (Kapteinītis) un nacionāla paika ''cepta gala''

-buus iespeja izpeldeties

Lai pasakums butu izdevies ir nepieciesamas paris pirms tam sagatavotas lietas.

1)Katls, kur uz ugunskura var uztaisit zupu (B0ring)

2)Gaļu arī šogad pa ļoti simbolisku samaksu man sagatavos, kad redzēsim, cik cilvēku būs tad arī izdomāsim cik daudz ņemt līdzi. (Bencik)

3)Miskastes maisi, vienreizejie trauki un toaletes papirs

4)Darzeni,maize, kecups (Bencik)

5)Muzika

Lai sis viss varetu veiksmigi noriset ir nepieciesami no katra lidz brauceja ziedojumi 10eur apmera, so summu varam no sodienas sakt sutiit uz siem te rekvizitiem... Šī te summa ir aktuāla līdz 28.jūlijam, pēc 28.jūlija dalības maksa pasākumam būs 12eur no galviņas.

Kaspars Bernans

LV46HABA0551006429804

... ar noradi gign burzinam 2014 ''Niks'' (piem. gign burzinjam 2014 Bencik)

pec samaksas veiksanas meginasu ari updeitot info seit, lai var redzet, kas ir samaksajushi.

Ja kads velas nemt lidzi otro pusiti, kas nav no gign aprindam etc. (really?) maksa par papildus cilveku lidz 28.julijam ir tie pasi 10eur

Šajā summā ietilps

-pamatēdiens (Gaļa,dārzeņi,maize, kečups,krējums)

-instrumenti,miskastes maisi, toaletes papīrs

-dzeramais udens

-pudele zaagerim (pusdzivajam), kas sazagees malku sagatavos mums vietu.

Uz doto bridi cilveki, kas pieteikusies ierasties un ir samaksājuši naudu, saraksts tiks papildināts līdz ko kontā iekritīs naudiņa, vai cilveks pierakstīsies topikā. :)

Bencik samaksaats

Pusdzivais nav jāmaksā

Worm samaksaats

Spite samaksaats

Oddish samaksaats

Nak3D +1 samaksaats

Cash samaksaats

Registretais samaksaats

gludeklis samaksaats

Afrodiiite samaksaats

Cereza samaksaats

Trafficsamaksaats

Teddy samaksaats

DjErix samaksaats

Biifs un divritenis

Alise +1 samaksaats

Tomass samaksaats

Informācija visiem, kas nav bijuši citus gadus vai ir ieradušies un izpildījušies, šogad pasākums tiek planots ar ielugumiem, kas nozīme, ka aicināti ir visi, bet cilvekus ar garīgam problemam vai vienkārši cūkas palugsim palikt Rīgā. Ja dodas uz pasākumu jāatceras, ka visi brauc atpusties, bet tas nenozīmē, ka piegružot apkārtni un doties mājās. Pēc labākajām gign tradīcijām, visi kopā atpušās un kopā visu uztur kārtīgu. Ja šie noteikumi ir pieņemami, tad varam runāt par ierašanos uz pasākumu.... :)

Quick update : cilveki, kas nav bijuši citus gadus un nav pazīstami nevienam saprātīgam cilvēkam no foruma var paciesties un naudu nesūtīt, es gaidīšu rekomendācijas ja kāds no malas vēlēsies ierasties.

Te mes varam vakties pa automasinaam, lai veiksmigi tiktu uz un no pasakuma.

Vienkarsi sazinaties ar soferi un sarunajat sava starpa, kas ko un ka.

Registretaa waagen ( uz jautajuma ziimes???)

-Registretais

-Bencik

-Dream

-Vincisters

Pusdzivaa drebeklis (tikai Riga - Ramata)

-Pusdzivais

Worm drebeklis

-Worm

-Spite

Afrodiiiite mca mca

-Afrodiite

-T0masS

-Oddish

-Traffic

Dj Erix monstrwāgenā

-Dj Erix

-Kailais +1

Cerezes kariete

-Cereza

-Gludeklis

Uz tiksanos Ramata :eat::shades::beer::shades::alko::shades::partytime::shades::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Quick update : cilveki, kas nav bijuši citus gadus un nav pazīstami nevienam saprātīgam cilvēkam no foruma var paciesties un naudu nesūtīt, es gaidīšu rekomendācijas ja kāds no malas vēlēsies ierasties.

Es principa ierakstiju, ka pasakums notiks ar ielugumiem, tapec, nebus ta, ka visi, kas samaksas vieglu garu dosies uz balliti, jo atceros gign pasakumu pie samuraja, kas pa lielam bija liels craps, iznemot to, ka dzima tradicija par Gign nacionalo dzerienu.

Sobrid gribu saprast, kas ir :

Archys.

Link to comment
Share on other sites

Jārīko regulārās pasēdēšanas piem v-rīgā (kā pirms pāris gadiem bija). Tur ar jauniņos iepazīs. braukt uz 3 dienu tusiņu pie dabas kur tu pilnīgi nevienu nepazīsti man neliekas loģiski.

Kā benčiks minēja, pašlaik pietiktu ja kāds zināms biedrs aizliktu labu vārdu.

Es tomēr negrasos uzņemties atbildību, ja atbrauc k-kāds 17 gadīgs puišelis, aizlej seju, iekrīt upē un kas zin notiek. paldies, to man nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr negrasos uzņemties atbildību, ja atbrauc k-kāds 17 gadīgs puišelis, aizlej seju, iekrīt upē un kas zin notiek. paldies, to man nevajag.

Esmu 8 gadus vecāks :D

Nu lab,tad nevienu neapgrūtināšu ar savu klātbūtni un gaidu naudu atpakaļ :D

Edited by LaukuAviize
Link to comment
Share on other sites

Nu ok, pec postiem vel kaut cik sakarigs liekas sitas calis un gadi ari ir. Bet par parejiem es nezinu, tur tiesam jamekle rekomendacijas

vecums, soc. tīklu profils un eseja brīvā formā? :D

Link to comment
Share on other sites

vecums, soc. tīklu profils un eseja brīvā formā? :D

Nemot vera ka neesmu soc. tiklos un esejas esmu par slinku lai lasitu, tad pietiks ar vecumu. Protams tas nenovers risku, bet vismaz riska procents dramatiski kritas.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds sīkais aizbrauc uz savu galvu un tur noslīkst paša vainas dēļ, tad nezinu par ko būtu jāuztraucas... Pēc iepriekšējas pieredzes, noslīkšanas risks varēja draudēt arī vairākiem "oldskūl" čaļiem ^_^

Ja pavisam sīki, lai brauc ar mammām, gan jau atradīs kā viņas izklaidēt :DD #uallknowwhatimean

P.s. Es tik spamoju, nez vai būs laika augustā čillot... :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...