Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Nesaprotu kaapeec tad ir jataisa topiks par partiju, ja grib redzeet tikai paziistamaas sejas? Tad jau labaak vajadzeeja privaatos ieluugumus suutiit konkreetai personai.

Ja kaads nezinaams daunis, kas tur visu demolees atbrauks, tad tik pat aatri arii aizbrauks, jo riikotaajs tachu diktee noteikumus ko driikst un ko nedriikst dariit un kaa ir jauzvedaas....

p.s. nav garumziimju kompii

Edited by Archys.
Link to comment
Share on other sites

Neviens tur nav atbraucis aukleties un cakaret savu laiku/garigo kadam mazgadigajam skaidrojot ko drikst, ko nee un kaa jauzvedas, zinot ka tas sikais pilniga paalii un tapat tevi neklausas. Taa bija pie samuraja. Atbrauca abrins jauninjo, kamer nepielejas vel ok, nebija tik traki ar viniem, bet protams ka, veledamies atstat iespaidu uz LIELAJIEM ADMINIEM, tie viena sekunde piekodas un tas 1,5 dienas streipulojas, neklausamu idiotizmu gvelza un uzvedas vel trakak (labak nenosaukt ko ta pasakuma zvaigzne tik nesadarija). Un kad stev prieks pasam braukt, ja tu te foruma nesen, tikai 12 posti. Tu vispar kadu no si foruma ari esi iepazini vairak? Un neskaitisim ka te ir tavs kads draugs ari. Piemeram es atceros kad es rbaucu uz pasakumu, es jau pariti gadu biju ar visiem sitiem mulkiem kopa nospelejis un jau diezgan labi parzinaju kas ir kas... Man prieks ka velas braukt ari jaunie, un tev nav par to jaapvainojas, ka te tadi noteikumi, bet nu tas viss tikai delj sliktas pieredzes.

Pasakumam viennozimigi vajag jaunas sejas, bet drusku japiedoma kadas, tas ari viss. Nav tas pat kaa senak, ka visi brauceji vel bija galigi jauni un uzvedas stulbi :D

Link to comment
Share on other sites

Benciks jau grib nevis lai jaunas sejas neraditos, bet gan lai nav problemas ar nemaksasnu, vai vienkarsi neaizbrauc un neatved prasito, nu ka piemeram katlu vai galju, citos komunos kuros zinu pieredzi ar pasakumiem, ka brauc visi bezmaksas, un visi kas grib. Piesakas jau visadi frukti, un beigas atbrauc 3-4 oldschool admini, kuri taja pasa vakara aizbrauc :/

Tapec ari beciks prasa naudu par pasakumu :)

par temu - man atvaljinajumu maz ticams dos uz konkreto datumu, a pareizi, esmu jauns rutks, taka naksies pagaidit kadus 3 gadus :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

(labak nenosaukt ko ta pasakuma zvaigzne tik nesadarija)

stop. a nu ka par šito sīkāk.

(negrasos braukt, jau kuro gadu. cs jau sen kā nespēlēju. bet nu liela tiesa no vecajiem kadriem arī kaut kā šitos pasākumus izlaiž. pie tam dzert arī nedrīkstu :) )

Link to comment
Share on other sites

(negrasos braukt, jau kuro gadu. cs jau sen kā nespēlēju. bet nu liela tiesa no vecajiem kadriem arī kaut kā šitos pasākumus izlaiž. pie tam dzert arī nedrīkstu :) )

Vecais, davaj mauc.. :D Būs jautri, Tu esi sen neredzēts...

Link to comment
Share on other sites

Just to be clear.

1.Nekur nav rakstits, ka nevar ierasties kads jauns kadrs, reku LaukuAvize, visticamak shogad pasakumu apmekles, kaut vai tapec, ka cilveks izturaas pieklajigi un sapratigi un neuztver to kaa parmetumu, ja tiek prasits papildus noradit kadu, kurs varetu galvot par kadu.

Beidziet pinjaat ibio, ta ka meitenes smilshkaste galva ienemushi, ka jaunie vispar nedrikst braukt un tagad apvainotas sejas raada, automatiski nevajag sadu publiku (punkts)

2.Sis ir pirmais gads, ka ir liela piekrisana tieshi no neredzetu nedzirdetu cilveku puses shajas aprindas, tapec ari automatiski ir saads uzstadijums. No otras puses padomajiet pashi, kads funs ir ierasties komuna kur tu pazisti tieshi nevienu ? Es pats pirmo reizi ar gign dzive iepazinos chilli pica Raina bulvari, un pie galda sedeja 6 cilveki un man jau bija so faking wierd feeling.

Ja kads kurs te nevienu nepazist, bet grib iepazit tiesam komunu, rakstiet man pm, gign vienmer ir bijusi atverta komuna visiem biedriem un tada ari paliks, nemot vera, ka svariga ir kvalitate nevis kvantitate :)

p.s. Outlaw nemiz kedaa, pasakums ir tiesi tads pateicoties tadiem kaa tev, tapec tava ierasanas vienmer buus noverteta :)

Chillax !

Link to comment
Share on other sites

Count me in.

Vieta autiņā īpašiem fruktiem arī atradīsies (tip ar ielūgumiem (ielūgumi pēc pieprasījuma)).

Vienīgais atpakaļceļš man ieplānots 6dienas vakarā.

Naudiņš kautkad nākammēnes ieripos.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Pēdējo reizi gign pasākumā biju, kad Dr Pain vēl postoja forumā un apsmēja mazus bērnus, kad beefs mortal kombat stilā nokautēja čiekuru, kuram esmu piemirsis palamu (lai gan toreiz ar nebiju), kad Liepāja vēl nebija elektrības un visi braucu baudīt civilizācijas ērtības Rīgas tuvumā.

Bet 4eal arī pieaugušie var sataisīt nepatikšanas, es domāju par tiem, kas salietojas un ir mentāli nestabili.

Man vnm kaut kā tajos datumos sakrīt viens cits pasākums, kas arī ir katru gadu.

Bet šogad rādās, ka varētu iespējams būt savādāk un varētu ierasties visus piesmiet ar botgun.

Benār Tu varētu ielikt mani sarakstos, bet naudu došu tikai, tad kad stabili zināšu, ka būšu. Došu tos pašus 10 EUR, jo esmu skops, par transportu māku parūpēties pats.

Link to comment
Share on other sites

Saraksta ieliku :)

Es ceru ka Biifijs ieradisies un vienigais ko izrubiis buus beerzs upes krasta :D

10 eur maksa uz visiem attiecas vienadi, kada kuram personiga ipasiba isti nemaina lietas butibu, es esmu slinks peec dabas, bet tas nenozime, ka nevaru noorganizet pasakumu vai samaksat balstoties uz visiem kopigi izdotajiem noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Es loti veletos lai ierodas aphrodite. I luv u!!!

Visi atsumtie apvienojas un riiko 10x krutaaku tusinu ar David guetta tiesi blakus iedomigo gign papieshu tusinam un ierec par vini nabadzigoo shitu!!!

bEEfs

ou btw es domaju ka butu kruti braukt uz sito tusu ar velosipedu, bet es ari veletos dafiga mantas nemt lidzi (tumbas, gicha, komois, launchpads, pieushama maja, wifi hotspots un vel visadi sudi). butu forshi, ja butu kads bus kursh ved mantas un man kompanija kas brauc at velo. protams, ja ata bus uberigs laiks...

beefs

Link to comment
Share on other sites

Ja būs labs laiciņš, es uz pāris stundām mēģināšu pieskriet. Sarakstā mani var nelikt, jo neko neēdīšu, apkārtni nepiekakāšu, kā arī ir visādi IFi, kas ietekmēs to, vai vispār parādīšos pie apvāršņa.

Link to comment
Share on other sites

Ja būs labs laiciņš, es uz pāris stundām mēģināšu pieskriet. Sarakstā mani var nelikt, jo neko neēdīšu, apkārtni nepiekakāšu, kā arī ir visādi IFi, kas ietekmēs to, vai vispār parādīšos pie apvāršņa.

Tu shita katru gadu runaa, sanemies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...