Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Pasākums lielisks, lieliska kompānija, lieliska vieta, tizls worms :)

Gribējās pāris vārdus par beefu pateikt, īstenībā pasākuma laikā nesanāca, jo tas likās ļoti smieklīgi. Vislielāko cieņu! Par uzņemšanos 27 grādos mītīes ar riteni 120km, lai tikai ar mums pasēdētu. Kā arī... ja gadijumā kāds no mūsu tupajiem jokiem bija aizvainojoš, piedod. Noteikti nebija plānots tā, bet varbūt sanāca(To saku visu vārdā).

Link to comment
Share on other sites

Kaa parasti gaidisim video :)

7dien dienas un geicatching ari bija pwned, vispar ja drosi varetu teikt, ka pirmo reizi pa visiem gadiem bija skaists un pieklajigs pasakums uz pozitivaam notim un ja mes sadi turpinam tad esam uz pareiza celja, lai visi jauni vai veci 1x gada speetu savakties un izbadit vienu weekend kopa.

Noteikti nakoshagad bus gaiditi ar cilveki, kas varbut nav bijusi uz paskaumu vai nav tik aktivi ar mums kopa atputushies, galvenais, lai ir labs garastavoklis un pozitivs skats uz dziivi.

p.s. Sogad kads ari nochitoja un neatveda litru kapteinisha, reminder nakoshajam gadam : ieejas bilete pasakuma ir KAPITAANS litriigs :D

p.s.s. Atlausim wormam pasam ielikt video ar riepaam ? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Beidzot ar es i mājās un varu pateikt tik vienu: pasākums ahūna labs. Tiešām viens no labākajiem pasākumiem gign vēsturē.

Es pat mašīnu nereizi neaizslēdzu un viss ir vietā :D

PS. Kurš manu kanādieti dzēra - davai katrs pa Euro beņčikam.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Bija ļoti labi, gan es, gan Anete ir ļoti priecīgi, ka atbraucām.

Lai gan šogad bija salīdzinoši daudz vairāk pliku krānu, kā citas reizes, bet vismaz NO HOMO.

Vienīgi žēl, ka Beefs nemāk rīkoties ar video kameru. :( Par to sasodīto sprādzienu visi runāja jau no 6dienas vakara, bet kad tas beidzot notika, tas tā arī netika iemūžināts.

Paldies Deadalive, ka izmitināji mājā.

Paldies Dj Erix un Bota par transportu.

Link to comment
Share on other sites

worma feilu redzēju fb! Diezgan episki :)

Nak3D nemīz! sprādziens ir nofilmēts :)

are u shore?

man arii bija kamera

paldies visiem, ipashi beefam... par aicinajumu, minies draugs vien talak!

em..benchik...deadalive... beefs minaaas.....es nez, reti kad gadaaas taa ka nav ko pateikt....

da mani ka vienmer no lidzpanjemtam personam low off topi

Alise, nebija ko redzeet!

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā super labs pasākums sanāca. Žēl, ka netiku redzēt Worma izdarības, ko jūs aprunājat te (lai gan mums atpakaļceļā arī bija neparedzēts un amizants sastrēgums patrāpījies..). Visādi citādi - zilumu nav, viss ir seksīgi, un Agnis ar Reini seksīgi pamodās divatā - no homo ^^,

https://www.youtube.com/watch?v=6xJW7foStBY

Ņarr >^.^<

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā super labs pasākums sanāca. Žēl, ka netiku redzēt Worma izdarības, ko jūs aprunājat te (lai gan mums atpakaļceļā arī bija neparedzēts un amizants sastrēgums patrāpījies..). Visādi citādi - zilumu nav, viss ir seksīgi, un Agnis ar Reini seksīgi pamodās divatā - no homo ^^,

https://www.youtube....h?v=6xJW7foStBY

Ņarr >^.^<

Hello, maza meitene!
Link to comment
Share on other sites

Nu zb... Gribeju laicigi aiziet gulet un pat majas nav miera. Beidzot esmu gulta. Braukt tos fakin ~180km nieka 8,5stundas ir fakin nereali. Nakamreiz tik garu majupcelu vares organizet tikai ja es busu kaa pasazieris! Kopuma pasakums awesome, esmu loti priecigs ka tomer sakartojos ta lai tiktu. Paldies par pasakumu - Registretais out!

Link to comment
Share on other sites

Darba gruuta diena, gruuta diena :)

Alise tavi teksti ir tik pat nesaprotami, ka tava uzvediba :whatever: Kompanja tev lidzi bija pozitiva un tur viss bija kartiba.

Tas riits ar daudz lietu bija sasoditi labs, balss nav veel atgriezusies pec tam peldem un silidsanas pie ugunskura :D

Link to comment
Share on other sites

Pasākums izcili labs.

Malkas gādāšanas komanda. :thumbsup:

Reāls paldies šoferiem, kuri izturēja mūs garajā mājupceļā. Neapskaužu.

Bīfs ir traks mīties tādā laikā, pēc tāda pasākuma. Visu cieņu, ka to izdarīji, bet prātīgi un veselīgi tas nebija. :)

P.S. Video dalībniekiem - jāsaglabā intrigu, lai nākamgad būtu iemesls pašiem saņemties atbraukt.

Link to comment
Share on other sites

Viss bija lieliski!

Milzīgs paldies Deadalive par hostēšanu - pasākuma vieta ir fantastiska, kā arī paldies Bencikam - organizēt šito visu ir uhhh!

Un it visiem - ar jums ir ļoti, ļoti forši un pasākuma fīlings ar katru gadu arvien vairāk - pozitīvs un ar tādu ļoti patīkamu pēcgaršu.

Link to comment
Share on other sites

Lēnām ateju! Paldies Spite par sedziņu un tiem, kas mani neatstāja lietū un arī viiem pārējajiem. Jo īpaši Alisei! Paldies! Es tevi nekad neaizmirsīšu! ;)

THNX!! :)

Benčik, vari lūdzu man PM atsūtīt savu numuru?

Pērkam šprotes, dzeram pienu - atbalstam vietējos! :)

Veiksmīgi,

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...