Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Dj Erix es varētu pieteikties tavā last spotā ja vēl ir!

Par septiņdienu runājot, vēlos pieteikties BOT^a 's piedāvājumam! (tikai parādās jautājums - tu uz Rīgu brauc? :) )

Un BOTA, tas pats jautājums, kas Odiņam :)

Jā braucu uz Rīgu. Par cik pats plānoju pieripot 7dien, tad es visdrīzāk palikt gribēšu līdz visi izklīst. Papildus visam līdz 6dienas vakaram man ir rezervācija no Plikā uz 2vām vietām, ja nu viņš izdomās 7dien braukt, par to cik atlikušas varēšu spriest pēc tā vai uz Ramatu aizbraukšu viens, vai piemēram līdz atripos Niknais :)

Link to comment
Share on other sites

Updeitoju brauceju sarakstu, ja vajag pasi pamainiet kurs ar ko brauc, lai vieglak saprast tiem, kam nav ar ko braukt :)

Es gan jau ar registreto sarunashu mersiiti un zem ozola chivinashu... :)

Sogad gan pastav ari variants, ka ielidoju nakti no Vacijas un nakti maucu viens pats, bet nu so variantu gribetos izslegt, jau pagajusho gadu uzstadiju attaluma rekodru, sogad gribas ar biedriem laiciigi samesties :D

Un parsutam luudzu naudinju, ka jau katru gadu ierodoties uz pasakumu gribetos skaisti atpusties nevis staigat pakal un meginat saprast, kas ir maksajis un kaas nav, paaaldies jums !!!

P.s.Sogad gan jau pakershu liidzi kadus 2vus litru ar kazino, ja nu kapteinits beidzaas, ja kadam veel vajag tad pm, cenas protams smiekligi mazas :)

P.s.s. Gandriz aizmirsu, kads mums ir status ar katlu un stativu, lai zupu uztaisiitu ?

Link to comment
Share on other sites

Nāksies jūs iepriecināt (vai apbēdināt) ar faktu, ka tomēr nevarēšu ierasties uz šo gign tusu. Ļoti gribās, bet dažas lietas ir svarīgākas. Novēlu labi izpriecāties.

PS: Meklējiet citu katlu.

Link to comment
Share on other sites

Sieva pametīs, ja brauksi? :(

Nope, sieva ka reiz grib braukt. Bet nesanak man but divas vietas vienlaicigi. Ir neliela iespeja, ka vareshu uz paris stundam piebraukt svetdien, bet tas viss ir parak miglaini pagaidam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...