Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

es braucu pa dienu un gaļu un citas lietas tīri teorētiski varu paķert. būtu labi, ja visu sapirktu, jo man īsti laika nebūs.

izbrauksim domajams ap 14:00 no mana gala.

es jūtu, būs laba balle.

spite, Jums šogad būs tents? jo, ja būs lietus (cerams nebūs) būs jātusē garāžā vai šķūņa augšā :D

Link to comment
Share on other sites

Es izbraukshu 12:55 12:13 no Rīgas ar vilcienu un braukšu līdz Valmierai or smthing! :) Tālāk no turienes ar velo. Pēc savas nesen jauniegūtās pieredzes braucot ar velo no Lielvārdes līdz Alūksnei es sapratu, ka nevajag pārvērtēt savas spējas.. :D

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Updeitoju, to, ko foruma piefikseju, ja kads vel ir izdomajis kaut kaa pa savam braukt padod zinu jebkuram adminam, lai nomaina info, es ne vienmer paspeju izsekot liidzi :)

Gala ir pasutita, darzeni un maize ari. Ta ka pamatediens buus.

Spite sapirkt miskastes maisus, dvielus un parejos lorinus.

Ieker katrs pa kapteinitim un ALAm.

Biifs es naudu gaidu jebatj jebatj :D

Jautajums vabrut nevieta, bet kam buus futbola bumba ?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

benar, paķer man ar kapteini, man totāli nebūs laika nekam rīt. darbs, darbs un tad jābrauc ar steigu turp.

labs jautājums par bumbu, man nav.

p.s.

waze ierakstam Nuķis un uz turieni ar jādodas. tas ir autobusa pieturas nosaukums pie mājas, māja ir 10m uz priekšu, pa kresi, Ezerlejas. kur parkoties izdomāšu uz vietas. ja tik kādas 5 mašīnas, parkosimies pagalmā.

Link to comment
Share on other sites

Ta ka viss sakartots un braucu, tad ludzu man kadu labaku vietu ieparkoties atvelet, es gulesu autinja, ka vienmer :D

Kapteinis no bencika... Parejos sikumus pakersu jau sodien. Ar mani brauceji orientejas uz 19:00, varbut pat nedaudz velak, to rit sazinos... Vakties varetu pie bencika majas, jo visi jau laikam zin kur tas ir...?

Link to comment
Share on other sites

Biiif es nebushu pa dienu majas, ta ka variants stata man nederes.

SLieci man ir tas vecais 5.1 kas maja staveja, bet tur javelk ara jaskatas vadi etc. Es varu to pa nakti meginat izdarit un uzvanit tev, kaut kaadu skanu araa jau deva, bet nu so paturam kaa planu B

Vieta mums masina teoretiski ir, zvani registretajam ja kaut ko papildus vajag vins pa dienu pa Riigu buus varbut var pieskriet un savakt kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Par cilvekiem tiesi runaa ar benciku un parejiem. Man vienalga cik tur seez aizmugure. Gan jau salidzisim. Cerams neviens nenjems neko nenormali daudz un bagaznieka vietas pietiks. Vincija soma parasti jau pusi aiznjem. Es ritdien busu diezgan aiznemts lidz izbrauksanai, ta ka ja ko vel vajag pakert, tad labak jau tagad nogada pie bencika.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Dedlylivingais..

Izskatās, ka mani te vispār izgorē - manā 7vietīgajā monstrwāgenā mēs pagaidām esam tikai trīs - tākā es pieļauju domu, ka kāda vietiņa varētu atrasties.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Yoo - man 12:22 vilciens no zemitanu stacijas uz Valmieru! Vai bus kads kaut kur tuvuma (2.5 km radiusa) ar masinu, kurs plano braukt uz gign tusu? Tad es aizvestu paris mantas, kuras man negribas njemt lidzi mugursoma (kapteini, kapteini.. :D)! :^)

Cheers,

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Dj Erix tu visiem paliksi gaisha atminja ar Preludi :D

Slieci to muzikas kasti es panemshu uz taviem laukiem, galvenais lai ielien vieta :)

Pakershu ari Kapteiniti tev un registretajam.

Galja ir sashmoreta 15kg, kartupeli, gurkji, tomati un parejie zveri ir iepirkti. Kaut kadas merces muteriite ari teicas ka ir sataisijusi.

Katrs paker lidzi daudz kolas.

Bumbas adata man nava

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...