Jump to content
GIGN Forum

Makleejam Nakts Adminu


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

varbuut kaads buus ieveerojis, ka lielaakais nakts chiiteru kjeeraajs L-Beast sen naktiis nav redzeets. Tieshi taadeelj ir radusies vajadziiba peec "naktssarga". Taatad, ja uzskati, ka esi pietiekami labs, lai uznjemtos sho darbu un pietiekami biezhi naktiis speelee, tad uz priekshu... ieraksti sheit savu veelmiiti.

p.s. veel tik veelos piebilst, ka galvenais izveerteetaajs buus L-Beast, jo puisis ir ilgi speeleejis pa naktiim un ir ieveerojis, kas visbiezhaak apgrozaas serverii un kuram var uzticeeties

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nuu es nesaprotu kaada jeega kaadam bija dot tiesiibas ja pa naktiim nav kas speelee? vajg dot tiem kas tieshaam speelee pa naktiim, nevis taadiem chaliishiem kuri uzspeelee ~2 meeneshi sasprauzh batonus, un kad dabon tiesiibas tad vairs nespeelee :/

ali man tagad ir citas lietas daraamas, nevis kaa peernaak - visas naktis kad biju briivs speeleeju cs un visu dienu gulju

+ pa dienaam arii reti speeleeju - pings :/

kad buus taada iespeeaj atsaakshu aktiivi pildiit naktssarga pienaakumus

Ps klmnam tiesiibas neiedeva deelj taa ka vinjsh speelee pa naktiim?

Link to comment
Share on other sites

nuu es nesaprotu kaada jeega kaadam bija dot tiesiibas ja pa naktiim nav kas speelee? vajg dot tiem kas tieshaam speelee pa naktiim, nevis taadiem chaliishiem kuri uzspeelee ~2 meeneshi sasprauzh batonus, un kad dabon tiesiibas tad vairs nespeelee :/

tas kam bij adreseets?

Link to comment
Share on other sites

Par dri nezinu shodien noverojot vina speli  vinsh  tads nervozs vinu parisreizes viens nosava un tad jau saka iet vala nelabi teksti !

smile.gif Психологическое состояние меня действительно сегодня подводило, во-первых, проблемы с провайдером, а во-вторых я никого не оскарблял просто писал сообщения когда меня убивали, прошу прощения такого больше не повторится !

Edited by Dri
Link to comment
Share on other sites

es patiesham varu lidz ~5,nu maximum 6 spelet(ka ari solijos),tikaj brivdienas nevaru solit,bet brivdienas pa daudz adminus.Par Dri varu pateikt - ljoti labs speletajs,man patik spelet ar vinju, ja tu(Dri) vari spelet pa nakti, lidz ritam(bet shejt topiks ir tieshi par to) ,tad es REC, nedomaju ka jus kaut ko zaudejet. Gribas uzzinat .iso nicku, aiz kuram tu spele.Un piekritu ka L-BEST'am ir galvena vote thumbsup.gif .

Link to comment
Share on other sites

Dri man nekas nav pret krievvalodu bet te man ta liekas nav neviena, kas nemacetu Lv tongue.gif taa kaa so portalu apmekle ari admini kuru vecums ir ap 17 - 19 tad vini nezinas un nesapratis visu, ko tu kirilica rakstisi. es vel taa puslidz (esmu mazlie atradis lasit krieviski, ja nu vienigi loooti leenu, neskatoties uz to, ka runaju gandriz perfekti). Lugums iebraukt kautvai mazlie LV valodaa. Kapec?

Paskaidrosu tulin.

Iedomajies situaciju serveri, ka kads speletajs (tads ar stazu gign serveri - tobish - kurs butu jarespekte mazliet) tev kautko kaa adminam pa4ukst vienkarsa paplasinata teikuma forma. Tu, piemeram, neiebrauc ko vins isti velas.... ko tu daritu sada situacuija (pie kam, ja cubars neparvalda tik labi krievu val) ?

Ja zini instead english quite good, we could set the way like this: "You could get the REC from me for the requested rights, but then shall everyone speak to you in english, to skip such situations, when ya are asking for translation of some sentence"

I am looking forward to hear some of your thoughts about the shit i just wrote

GL thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

sveiki,..,

nezinu kaa ir ,..,neesmu nemaz reg gign serverii.,.,,bet labpraat paliidzeetu,..,!!

dziivoju abroad, laika novirze atskkiraas un speeleeju liidz plkst. 3-5 naktii ap 3-5 naktis nedeellaa,.,.,.

rolleyes.gif

REC shitam chalim, esmu redzeejis diezgan daudz naktiis speeleejam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...