Jump to content
GIGN Forum

Makleejam Nakts Adminu


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tiesaam vajadzigs kads kas nomainitu l-beast, jo vins acimredzami sak nogurt un zaudet savu 4iteru keraja prasmi. nesen viens viltigs dzekins ar norecoil un drosvien ari ar wh pa nakti mauca (viltigs tapec ka pa brizam sledza chitus aaraa). ar visadiem gudriem maajieniem centos pateikt ka vot tas tur chiito un varetu tu vinu paverot, protams bez panakumiem. ar tiesi pasakot neko nepanacu, ta nu tas citers tur vel vairakas kartes speleja un drosvien jutaas baigi viltiigs smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Niks - `MaX` , bet uz gigna speeleeju ar SenTanO tagu...peedeejaa laikaa esmu sastriideejies ar miegu, taapeec naktis pavadu CSaa...protams, pa dienaam arii speeleeju, bet par ned. nogaleem soliit neko nevaru...pashi saprotiet - ir daudz citu lietu, ko dariit 6dienas vakaraa biggrin.gif Taa kaa, ja ir vajadziiga paliidziiba, tad dodiet zinju!

Link to comment
Share on other sites

Manas domas, viedoklis, uzskats utt (atiecībā par tēmu)

Nakst admini ir bija un būs - viņi nepazūd, tikai uz brīdi kļūst nemanāmi: ES (sor man pēdējā laikā nav īpaši daudz laika, bet cenšos būt serverī no 7 - 9, tad tas i pat ļoti nepieciešams), HHH - viņš ar katru dienu atrod arvien vairak laika izrauties no ikdienas rutīns, Pinkis!!! WTF is happened 2 Pinkis??? Bija bija un pazuda! Kalbasa!!!!! WTF is happened 2 kalbasa - parādijās paplātījās un pazuda!!!

L-Zvērs RESPEKTS - es savos 16-18 ar spēju naktīs negulēt un atvēlēt vēl laiku CSam - Jaunais "KL...kautkātā...M" papildspēki nāk;

Šie ir tikai man zināmie naktsbūtnīgie manjaki - bet ganjau to i vēl un ja mēs paskatamies, tad nemaz tik slikti naktīs nav...vienmēr visu gribēt nevar - somenes es esmu brīvs nākamo būs zvērs aiznākamo vēlkāds. Vis notiek, nekas netrūkst un ir OK!!

LAb, tagad kāds izskaidrojiet man šo marazmu ko pa pjaņi sarakstīju!!!

Link to comment
Share on other sites

LAb, tagad kāds izskaidrojiet man šo marazmu ko pa pjaņi sarakstīju!!!

blink.gif kaut gan aptuveni jau iebraucu... wink.gif

par taam tiesiibaam runaajot, speeleeju darbadienaas liidz 5:00, sameeraa retos gadiijumos liidz 7:00, weekends nespiid, tad ir jaadzer un jaaizguljas par visu naakamo nedeelju. un iisteniibaa pa naktiim tieshaam adminu mazliet pietruuxt... unsure.gif uz rec neceru, vnk ja nu gadaas taa, ka visi paareejie kandidaati peekshnji nomirst ar vistu nagu ragu seergu, tad ar prieku paliidzeeshu. eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

kalbasam, manuprat vispar var njemt acc. nost, cik vinjsh sakumaa speleeja, tad takad vispar ne... un vinja acc. iedot kadam citam!

eziic, tavs signature? biggrin.gif

hehe, thx. wink.gif acc [ja tieshaam nav kur likt wink.gif ] varat dot man, es labpraat paspeeleetu arii pa dienu, citaadi 15 min pi**os kameer tieku iekshaa, tad 5 min paspeeleeju un tad laipni tieku izmests, jo vietu ienjem regots speeleetaajs... cool2.gif zinu zinu, sha kaads teiks '10Ls ir risinaajums', es jau labpraat, katru meenesi apnjemos mazliet pietaupiit, bet kkaa nesanaak... kaads nezina kkaadu anoniimo alkoholikju biedriibu? 31.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

daleji es piekriitu arii tam, ka adminu pietiek, bet no otras puses kaa es vareju tik atri savaakt tik daudz banus???? un nejau tapec, ka meginot kkaa pacelties topaa banoju visus pec kartas! te jau ogre iet labie texti pa manim, ka es nevienam atlaides nedodu utt. smile.gif

P.S Un ja taa godigi vel nesmu redzeeji tadu, kam es adotu savu balsi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nepiesakos , lai arii speeleeju uz servaka ilgi , tomeer nejuutos tik atbildiigs, lai uznjemtos naktiis kaadu banot biggrin.gif pa dienu, ok biggrin.gif parasti nakts stundaas esmu jau piedzeeries, un shaubos vai speeshu normaali sakariigi spriest, ir tiirs vai nee biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...