Jump to content
GIGN Forum

Davanas, pārsteigumi etc


h1tex
 Share

Recommended Posts

Nu donžuani un siržu lauzēji sarosās :)

Domāju ka temats ir saprotams. Padalamies ar infu. Iztiksim bez pašaprotamām lietām,puķes un šokolādes. Kaut ko neierastu.

Parr cik tuvojas meitenes jubileja, esmu diez gan apmulsis. Nekad nav patikušas dāvanas pirkt meitenēm :(

Link to comment
Share on other sites

vakarinjas virs rigas ir ok, bet tik loti nenovertes. °katra sieviete ari ir savadaka un izdabat katrai vajag pa savam, zinu ka THAI massage peedam lielakajai dalai sagada patikamus mirklus. Ja sieviete nav tendeeta uz materialam lietam, tad aktivaa atputaa divataa, kur tu esi liidzas. Ja tomer materialas lietas svarigakas, tad ierastas darglietas.

Link to comment
Share on other sites

Nju jā, vakariņas virs Rīgas atkritīs. Neesmu lv :) par tādām Thai masažām neesmu dzirdējis,būs jāpainteresējas. Emm nedaudz apsveru ideju par braucienu ar gaisa balonu. Darbā,viens izteicās,teica ka sieva esot bijusi stāvā sajūsmā,jo laiks esot bijis super,šampanietis un tā. Tas būtu pašam plus, jo nekad neesmu neko tadu darījis,tikai nedaudz uztrauc tā sajūta,vai pats netrīcēs kā puņķis uz trāti un īsti neesmu pārliecināts vai viņai nav bail no augstuma,it kā saka ka nedaudz esot,bet ir gatava mēģināt lekt ar izpletni :D tiešām domāju slidīgs variants,var izveidoties labs pārsteigums vai arī nekas ,un dusma uz mūžu :D naudas ziņā,nesanāk nemaz tik sālīti,ņemot vērā, ka šampis jau ir cenā un kaut kāda dāvaniņa no kompānijas,un kā jau minēju pašam piedzīvojums :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tomam laikam ir taisnība. Un viens ne mazāk nozīmīgs faktors - ja tu saplānosi kaut ko pārgalvīgu - tas var pat nepatikt un būsi auzās. Atkarīgs no cilvēka - patīk pāresteigumi vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Visi ir aizmirsuši par juvelierizstrādājumiem? Thomas Sabo produkcija, ja patīk sudraba izstrādājumi. Manai dāmai ļoti patika, valkā ikdienā, kaut gan viņai pietiek visādu aksesuāru.

manējā pieņem tik zeltu,sudrabs der tik pusaudzēm

nu ja gribi labu pārsteigumu aizved ekskursijā piemēram uz kuršu kāpām, tur skaista pilsētiņa, nekad nepateiks ka tā ir lietuva,izbraucienu ar laivu u,t,t( tas tāds ekanomiskais variants)

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

Kāda razņica, ko viņai pirkt, lai priecājās, ka vispār pievērš uzmanību... Ja vecene novērtē tikai to, cik krutu un cik bieži viņai dāvanu vari pasniegt, tad lai viņa pi$ taisni :) Katrs nieks, kas nāk no tevis paša būs labs... Ja kaut kas nepatiks, tas taču nebūs pasaules gals, vai tā dāvana izšķirs jūsu turpmāko nākotni, kam es neredzu loģisku pamatojumu..

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Emm par to balona izmaksu,es īsti nesatraucos, jo uz to skatos,kā piedzīvojums pašam :) un tie nebūs 100lvl,jo kā jau minēju neesmu Latvijā. Nākošais,par rotām, tur man vajag viņu tad klāt, isti meitene nelieto rotas, īstenībā, neesmu viņai nevienu pašu ,pat auskarus nē. Negribu ar to aizšaut greizi. Bet 1reiz gribējas pirkt, bet tad pašam nostrādāja, tas, a varbūt tas. A jas tas viņai nepatīk utt. Nenopirku neko :D dāvanu karte būtu noiets etaps.

Klāt esmu ticis pietiekami daudz :P

Un vispār, tā dzimšanas diena bija tikai tāds ar ko iesākt šo topiku. Vnk gribēju,lai cilvēki padalās, kā tiek lutinātas Jūsu daiļavas. Ne tikai uz svētkiem. Vai tiešām visiem ir nepieciešami svētki,lai pasniegtu savai dāmai ko feinu :)

Link to comment
Share on other sites

Es kā low maintenance sieviešu kārtas pārstāve visnotaļ neizprotu visādas vakariņas gaisā, puķes, šokolādes, Thai un vells viņu zina kādas pribambasu masāžas...tam nav nekāda sakara ar feminismu, jo vīrietim jābūt ģimenes galvai, es tikai domāju, ka, ok, vienreiz jau var, bet principā tādām lietām nav jēgas tā tērēties. Man noteikti ļoti ietu pie sirds pašlasīts pļavas puķu pušķis, vēlams, pasniegts kopā ar Valmiemuižas Frišu 6-paku.

Ā, un ar visādām Šmarovski rotām - lai Jupis nogrābstās, savu mūžu tādas negribētu redzēt, vai ir slikti, ka man kucēna acis rodas no šādām rotām?

Lai nu kā, puis, piemini, ja dūdiņu nogrābsi ar vakariņām gaisā un Dolče Banana dāvanu karti, esi gatavs arī laika gaitā viņai uzsaukt X6to Bumeru un maksāt kredītā dzīvokli jaunajos projektos. Šeit SMS kredīts būs pa švaku. :(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

lauj minet, tu esi hispters/hispsteriene? +tev ir aifounzzzzzzzz

varbut prata darbs nav tereties, bet no otras puses, visu muzhu krasi naudu? un kas tad ir tas jedzigais, kam iekrat? naudai ir jakalpo tev nevis tev naudai =]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Patīkamāk, protams, ir pārsteigt nevis sasniegt kaut kādu meitenes uzstādītu normu dāvanai. Vemt gribās no pārlieku materiāliem cilvēkiem.. Ir jau tie varianti, kas pie sevis skreb, ja dāvanas vērtība ir mazāka, nekā bija cerēts. Pie tam, tādos gadījumos vienmēr var redzēt, ka nav tas patiesais prieks. (Un šo ļoti lieliski izdevās aprakstīt Murdziņam)

Kad novērtē dažādus sīkumus, visādas mazas lietas, pie kurām ir piedomāts, lai būtu jauki un patīkami, tad arī vispatīkamāk ir dāvināt arī dārgas un krutas dāvanas :)

Edit: Piedodiet, otrais teikums bija joprojām par meitenēm/sievietēm nevis par cilvēkiem, haha

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Veči, jums grūti būs noticēt, bet sievietes arī ir tādi paši cilvēki kā mēs, respektīvi, viss ir atkarīgs no indivīda. Citām patīk skaistas un dārgas rotas, citām pabrist pa dubļiem un paklaiņot pa mežiem - nav tādas universālās dāvanas, kas liktu jebkurai sievietei aiz prieka saļimt. Lai uzdāvinātu labu dāvanu jums nāksies iepazīt cilvēku.

Vienīgais, ko varu ieteikt - noskaidrojiet kādi laksti viņai patīk, jo tos viņas gan labprāt saņemtu pie jebkuras dāvanas.

Link to comment
Share on other sites

bļ, vienmēr šitie "līdz-10posti" kuri ielien kaut kādās random tēmās un bez pilnīgi jebkādas konteksta sajēgas pasaka kaut ko galīgi trulu

Tikai pasaki, ka viņam nav taisnība?

Praktiski maddn visu pateica un katram jāsaprot, ka viņš vislabāk zina,ko viņa sieviete vēlās - vienai pietiks ar rožu klēpi, otra gribēs zelta auskarus, trešā valkā tikai sudrabu, bet vēl cita grib lai tu vnk esi blakus un parādi viņai, ka viņa ir vissvarīgākā tev.

p.s. sudrabs drīz būs vērtīgāks par zeltu, tā, ka -ieguldam nākotnei :D

Link to comment
Share on other sites

a ko es pateicu nepareizi?!

1)Tas, ko tu pateici bija truli un nepareizi, jo:

*No zinātniskā viedokļa - tēviņa mērķis ir apaugļot mātīti, tāpēc mūsu dzimumtieksme vienmēr būs stiprāka. Ja paskatamies uz dzīvniekiem - mātītes no pārošanās pat negūst baudu, toties TEV smadzenēs, vienmēr, kaut kas liks skriet pakaļ tai meitenei īsajos svārciņos

**Ja tas vēljoprojām šķiet neticami, tad paskatīsimies no cita skatu punkta - Cik sievietes tiek sodītas, pieķertas par bērnu, pusaudžu izvarošanu? Tikai nesaki, ka viņas ir gudrākas, un netiek pieķertas. (Es personīgi neatceros dzirdējis šadus gadijumus, pieļauju gan, ka tādi ir) Toties katru dienu tūkstošiem maziņo tiek pakļautas seksa verdzībai, tikpat izvarotas. Uzmini, kurš dzimums paveic šos noziegumus?

***raksts

Tagad atgriežamies pie punkta 1) un saprotam, ka tas ko tu pateica bija truli un nepareizi, un, ka tu ar savu sieviešu "lasīšanas" doktora grādu vari turpināt koļit mazās kojotos.

Edited by HaiZivS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...