Jump to content
GIGN Forum

Davanas, pārsteigumi etc


h1tex
 Share

Recommended Posts

Tad turpini koļīt hipsterītes, kas sēž greenwoodā vai ezītī. Varbūt vienai no 10 nebūs riņķis nāsī.

Pievaldi mēli, bez iemesla apvainot mani nevajag. Esmu pieklājīgs jaunietis, kas 5dienas vakaros ar savu draudzeni filmas skatās, nevis koļī maziņas grīnwudā. Neapvainojies, vienkārši tavs posts izcēlās ar stulbumu, tāpēc nevarēju noturēties un neuzrakstīt - bet kam gan nekadās. Peace.

Piedod, lūdzu, topika autor, par offtopiku, ceru, ka guvi kādu ideju dāvanai.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nevienā brīdī neesmu aizvanojis tevi, vismaz ar vārdiem. Es neeju tusēt ar domu, lai tiktu pie meičas, bet gan, lai pavadītu lieliski laiku. Ja tev nebūtu draudzene, tad tu varbūt pamanītu, ka visas viņas ir vienādas, bet tikai retās mūsdienās atzīs, ka ir down to fuck. Pielauzt var jeb kuru- vienu ar dimantiem, citu ar vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Labākā dāvana meitenei ir tā, ka tu par viņu rūpējies!

Neesmu baigais romantiķis un pārāk daudz dāvanas nedāvinu, bet zinu ka meitenei par kuru rūpējās īpaši neko nevajag... dažreiz pietiek ar visparastāko kāju masāžu, lai viņa laimē kustu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dāvanu izvēle ar gadiem palieka arvien apgrūtinošāka vienalga kādai personai, jo skaidras ir 2 lietas:

1. Lai cik dārgu dāvanu tu nenopirksi, atpakaļ līdzvērtīgu nesaņemsi

2. Lai arī iespējas izvēlēties dāvanu palielinās, jēdzīgums un lietderība joprojām nepaaugstinās

Pagājušonedēļ arī, jauns cilvēks, 18 gadi palika, vajag dāvanu, - nauda cilvēkam ir, elektronika ir, pulkstens ir, smaržas tak džekam nedāvināsi, dāvanu kartes un dāvanuserviss/orangebox piedāvājumu mixi jau līdz brošai, visādi štrumi ir... nu da labi, uzgāju gumijas laivu, ko joka pēc uzdāvināt, jo makšķerēt šad tad dodas... Bet tas arī tā, vazājies un ceri, ka kāds sūds iekritīs acīs...

Pašam mētājās skapī 2 dāvanu piedāvājumu komplekti, abos piedāvājumi reāli neinteresē... reti kurā ir kaut kas normāls.

Un vispār, zajebaļi visi tie svētki un dāvanas jau līdz kaklam, pašam sev arī kko gribas piemeklēt, a tā, kā jau vasarās, visiem vēsajos rudens/ziemas mēnešos taisītajiem ir dzimšanas dienas, tad izlaidumi, vārda dienas un katru nedēļu jāzīmē dāvanas... Tāds robs makā...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ofic! Mūsdienās visiem ir viss. Pat 1. septembrī uz 1. klasi nav jēgas telefonu uzdāvināt, jo tāds jau ir sen, atliek tikai plazmas televizors vai kkāda sūda planšete! :D

Pats atminos kā tiku pie mobiļņika 1. septembrī, C55, kuru reklamēja ar tītara skaņu ierakstīšanu! haha

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā pie citiem, bet manā paziņu lokā ejot ciemos ir pieņemts vismaz vienu folleri paņemt līdzi automātiski, tas gan pie nosacījuma, ja pats taisās iedzert... Tā teikt, ārpus dāvanas klases... Nu vārdadienā vēl varētu iet tikai ar šmigu, bet dzimšanas dienā dzērienus katrs pats ņem līdz un jubilārs parūpējās par nelielu rezervi...

Tomēr, parēķiniet, cik izmaksā ~20 cilvēku kompānijai nodrošināt normālu šmigu :) Kaut vai Hektorus sapirkties jau izmaksā ap 100 Euro.... Bet nu var jau būt, ka visur nav tādi alkāni, kas rēķina vismaz 0,7L uz galviņu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Meitenei paliek 22 gadi, kā kopā esam jau 10 mēneši. Itkā liekas pietiekami lai pa šo laiku uzzinātu kas interesē patīk etc.. Bet problēma ir manī ka man ir problēmas kautko izdomāt uzdāvināt uz šo 22 gadu jubileju. Varbūt kādam ir laba ideja!? :)

Link to comment
Share on other sites

bļin esmu jau viņu izlutinājis ar rotas lietām. Man jau ir apnicis skatītes kas viņai piestāvētu. Esmu bezizejā, tā varētu aizšmaukt kkur bet viņa vēlas ar ģimeni pavadīt savu jubileju, tākā nāksies vien man kautko nopirkt un dāvināt, nevis aizvest kautkur. p.s. kas ir dick in a box? :D

Link to comment
Share on other sites

bļin esmu jau viņu izlutinājis ar rotas lietām. Man jau ir apnicis skatītes kas viņai piestāvētu. Esmu bezizejā, tā varētu aizšmaukt kkur bet viņa vēlas ar ģimeni pavadīt savu jubileju, tākā nāksies vien man kautko nopirkt un dāvināt, nevis aizvest kautkur. p.s. kas ir dick in a box? :D

Sekss.

Link to comment
Share on other sites

Meitenes bieži sūdzas par to ka ir maz laiks pavadīts kopā ārpus mājām!

Sameklē kādu ļoti interesantu vietu, paņem šampi, un kamēr vēl ir silti vakari, aizej pie dabas!

Ja esi rīdzinieks, tad pie vanšu tilta ir tāda maza pussaliņa, kurai tu vari aiziet līdz galam un ir parasti tukšs!

or.

Uzdāvini bērnu!

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu ko čaļi. Ziemīši jau vairs nav aiz kalniem. Ko dāvināsim ? Bieži mans meičuks ir runājis par pidžammu. Ko sakat? Der kaut kas tāds ? :)

Un neilgi pēc xmas mums aprit pirmais gads. Ko tur lai izdomā tādu ?

Un vispār ko esam saprūpējuši un ziemīšiem savām sievietēm ?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...