Jump to content
GIGN Forum

★ Flip Knife | Forest DDPAT [Izloze]


Recommended Posts

Izcels KKK, jo vinsh notikti ir jeyrazz draudzinsh, ar kuru ir saruants un vinsh atdos vinjam atpakalj nazi. Uplodos video tad, ka sanaks taa, kad vinsh vinees :) Neticu es shitam suudam. Zaglis vinsh vienmer ir bijis un zaglis paliks! :)

Link to comment
Share on other sites

Izcels KKK, jo vinsh notikti ir jeyrazz draudzinsh, ar kuru ir saruants un vinsh atdos vinjam atpakalj nazi. Uplodos video tad, ka sanaks taa, kad vinsh vinees :) Neticu es shitam suudam. Zaglis vinsh vienmer ir bijis un zaglis paliks! :)

Es nesaprotu, tu centies pierādīt cik stulbs tu esi, vai arī?

Labprāt ļaušu izlozi arī veikt kādam no gign administrācijas, man nav ne silts, ne auksts kurš tajā vinnē, ja tu nemāki novērtēt un pateikt paldies, ka kāds tērē savu laiku lai šo noorganizētu, tad ej dirst.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, tu centies pierādīt cik stulbs tu esi, vai arī?

Labprāt ļaušu izlozi arī veikt kādam no gign administrācijas, man nav ne silts, ne auksts kurš tajā vinnē, ja tu nemāki novērtēt un pateikt paldies, ka kāds tērē savu laiku lai šo noorganizētu, tad ej dirst.

Parak daudz zinu! Tev nebutu neviens no taviem ''krutajiem'' skiniem, ja tu nebutu siiks zagleens! Daudz esi zadzis un arii mani neegjinajis.. Droshi vari tureet mutiiti ciet =]

Link to comment
Share on other sites

Ja Slāpeklis laimēs nazi, kas tad tev būs sakāms ? To varēji paturēt pie sevis un pēc izoles redzētu vai viss notiks tā, kā tu domā, jo tgd viņam ir iespēja visu izvērst savādāk. /Nezinu vai viņš ir pizģiks or smtn, neko neesmu dzirdējis tādu, just saying/

Link to comment
Share on other sites

Ja Slāpeklis laimēs nazi, kas tad tev būs sakāms ? To varēji paturēt pie sevis un pēc izoles redzētu vai viss notiks tā, kā tu domā, jo tgd viņam ir iespēja visu izvērst savādāk. /Nezinu vai viņš ir pizģiks or smtn, neko neesmu dzirdējis tādu, just saying/

Slāpeklis nelaimēs nazi, nazi laimēs PUNK ;):D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

BOT^a iesūtījis divas atslēgas, respektīvi aizņēmis 2 slotus (skatīt augstāk).

Ar 2 slotiem BOT'ai ir 10% (1/10) iespēja laimēt izlozē! :)

YSc42ff.png

Lai veicas!

Offtopic:

Turpināšu šo izlozi īpaši neņemot vērā postus augstāk, tikai piebildīšu to, ka vissticamāk šādas izlozes vairāk neveikšu turpmāk, jo acīmredzot daži labi nespēj novērtēt to, ka kāds vēlas kaut ko šādu uzrīkot un patērēt savu brīvo laiku, lai tikai pretī saņemtu kādu rupju vārdu, un nē, es no šī nenopelnu pilnīgi neko. Gign nepazīstu ne vienu, it īpaši nevienu no tiem kas ir iesūtījuši atslēgas, kā arī kādu piešmaukt mani neinteresē.

Tādēļ ka jūs te pīkstat, čīkstat un raudat kā skuķi, izlozi laivstrīmošu @Twitch, kad šis laivstrīms notiks, paziņošu seit iepriekš, kā arī strīmošu veselu stundu pirms veikšu izlozi, lai pierādītu ka viss ir "čotka"

pizģec šis ir...

-----

Atlikuši divi brīvi sloti!

Edited by JEYRAZZ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Strīmo un uztaisi video ko ielikt @ youtube.

p.s. es šajā gadījumā neredzu nekādu iemeslu, kapēc tev kaut ko ļepij virsū par key'u zagšanu... Ja arī zagtu- still good idea :D :D :D

vinsh ar keyiem nesmerejas. Ziedu laikos naziishus zaga :)

Link to comment
Share on other sites

crewz iesūtījis divas atslēgas, respektīvi aizņēmis 2 slotus (skatīt augstāk).

Ar 2 slotiem crewz'am ir 10% (1/10) iespēja laimēt izlozē! :)

Cde7fDg.png

Lai veicas!

------------------------------------------------------

Izloze tiek slēgta, visi 20 sloti ir piepildīti.

Tādēļ ka jums vajadzēja laivstrīmu, izlozi veikšu rīt (18/06/2014) tad kad būšu atpakaļ no DH, laivstrīma laikus precizēšu šovakar, mums šeit 02:20, good night.

------------------------------------------------------

Tādēļ ka mistisku iemeslu dēļ nevaru editot main postu un pievienot crewza pēdējos divus slotus, šeit vēlreiz saraksts ar visiem "entries"..

  1. - PUNK
  2. - Sātana advokāts
  3. - Slāpeklis
  4. - BOT^a
  5. - SkaM^
  6. - KKN1.
  7. - Slāpeklis
  8. - SkaM^
  9. - Sātana advokāts
  10. - PUNK
  11. - Slāpeklis
  12. - PUNK
  13. - SkaM^
  14. - BOT^a
  15. - Sātana advokāts
  16. - SkaM^
  17. - crewz
  18. - Slāpeklis
  19. - crewz
  20. - PUNK

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Ja man nav atļauts šeit taisit šādus brīnumus, labprāt arī nosūtīšu šo Flip'u kādam no GIGN administrācijas lai apstiprinātu ka šeit nebūs nekāda šmaukšanās un viss noritēs godīgi.

Pst, es varu būt starpnieks.

Link to comment
Share on other sites

tagad vairs nav jēga no starpnieka! :) jūs jau viņam esat atdevuši atslēgas, ja skamotu, tad viņš jau šobrīd būtu pazudis, starpnieku vajadzēja sākumā. man tikai interesē, kāda ir tā naža vērtība vai viņš jau nenopelna tikai taisot šitādu sviestu? kaut gan, whatever. ieguldot vienu atslēgu, teorētiski ir lielāka iespēja dabūt nazi kā atverot kasto, ja cilvēki piekrīt - tad kāpēc nē.

ā un vēl kas, man nereali kaitina ka tev ir bor1nga avatars, visu laiku liekas ka bor1ings apmaldījies.

Link to comment
Share on other sites

tagad vairs nav jēga no starpnieka! :) jūs jau viņam esat atdevuši atslēgas, ja skamotu, tad viņš jau šobrīd būtu pazudis, starpnieku vajadzēja sākumā. man tikai interesē, kāda ir tā naža vērtība vai viņš jau nenopelna tikai taisot šitādu sviestu? kaut gan, whatever. ieguldot vienu atslēgu, teorētiski ir lielāka iespēja dabūt nazi kā atverot kasto, ja cilvēki piekrīt - tad kāpēc nē.

ā un vēl kas, man nereali kaitina ka tev ir bor1nga avatars, visu laiku liekas ka bor1ings apmaldījies.

Naža vērtība - 22 atslēgas, par to samaksāju 22 atslēgas apmēram mēnesi iepriekš, respektīvi uz 20 atslēgām man nesanāk nopelnīt itin neko - tieši pretēji. Šo pasākumu taisu tikai un vienīgi intereses un prieka pēc. booring avatars?

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Izloze - 18/06/2014

Livestream -> http://www.twitch.tv/jeyrazz

Livestream sākšu - 18:00 (GMT+2) - Random surf/bhop/whatever

Izlozi veikšu - 20:00 (GMT+2) - random.org uzģenerēšu 1 out of 20 ciparu, un pēc tā arī noteiksim uzvarētāju.

Livestream -> http://www.twitch.tv/jeyrazz

good luck everyone.

-----------------------------

Pēc izlozes veikšanas šeit iepostošu gan youtube video, gan arī laivstrīma "VOD".

Vairāk neraudāsim cik ļoti šis viss ir "negodīgi" un "sarunās", ok? :shades:

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...