Jump to content
GIGN Forum

NVIDIA GEFORCE 730M


Sjava
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

Jau kādu laiku saskaros ar problēmu, kurai atrisinājumu paša spēkiem nav izdevies atrast!

Esmu "šūteru" piekritējs, tāpēc ik pa laikam uzspēlēju - "Counter Strike Source" vai "Counter Strike 1.6" bet neskatoties uz to, ka dators ir pietiekami labs, lai spēli izbaudītu tās pilnībā, esmu saskāries ar problēmu, ka "fps" lēkā no 80 - 100, kas pašam šķiet nepieņemami, ņemot vērā to, ka "CSS un CS 1.6" nav tās prasīgākās spēles!

Citas spēles, piemēram, FIFA11, NBA2k13, iet bez problēmām uz augstākajām grafikām, bet tieši ar "Valve" produktiem man ir problēmas!

Varbūt kāds var palīdzēt atrisināt šo problēmu?

Datora parametri - i3, nvidia geforce 730m, 6gb ram!

Esmu jau mēģinājis likt šai spēlei izmantot nvidia video karti, nevis Intel HD, kas ir integrētā, bet bez panākumiem!

3930eywds0ftx08ns6yr_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tu domā, ka no viņas vari izspiest over 9000 fps? Priecājies, ka nav zemāk par sešdesmitnieku.

Tev ir kaut mazākā saprašana, cik daudz resursus prasa CS 1.6?

Manuprāt, pat Iphone varētu šo spēli pavilkt!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Tas ir portatīvais.

2. Videokarte nav no augstākās pilotāžas.

3. Tas, ka spēle sastāv no niecīgas grafikas, nenozīmē, ka viņa tev strādās uz 500 kadriem sekundē.

P.S. Vēl tikai pasaki, ka minecraft var pavilkt visi datori. :)

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Man nezin kpēc liekās, ka tiek izmantota intergrēta vkarte, nevis augstāk minētā.

Jāpiekrīt autora teiktajam par videokartes jaudas pietikšanu, ņemot vērā to, ka, savā laikā ar AGP fx5200 256mb 100fps nebija problēma! (cs 1.6)

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Man nezin kpēc liekās, ka tiek izmantota intergrēta vkarte, nevis augstāk minētā.

Jāpiekrīt autora teiktajam par videokartes jaudas pietikšanu, ņemot vērā, ka savā laikā ar AGP fx5200 256mb 100fps nebija problēma! (cs 1.6)

nopietni vel lietojas FX5200?

Link to comment
Share on other sites

Labvakar!

Jau kādu laiku saskaros ar problēmu, kurai atrisinājumu paša spēkiem nav izdevies atrast!

Esmu "šūteru" piekritējs, tāpēc ik pa laikam uzspēlēju - "Counter Strike Source" vai "Counter Strike 1.6" bet neskatoties uz to, ka dators ir pietiekami labs, lai spēli izbaudītu tās pilnībā, esmu saskāries ar problēmu, ka "fps" lēkā no 80 - 100, kas pašam šķiet nepieņemami, ņemot vērā to, ka "CSS un CS 1.6" nav tās prasīgākās spēles!

Citas spēles, piemēram, FIFA11, NBA2k13, iet bez problēmām uz augstākajām grafikām, bet tieši ar "Valve" produktiem man ir problēmas!

Varbūt kāds var palīdzēt atrisināt šo problēmu?

Datora parametri - i3, nvidia geforce 730m, 6gb ram!

Esmu jau mēģinājis likt šai spēlei izmantot nvidia video karti, nevis Intel HD, kas ir integrētā, bet bez panākumiem!

3930eywds0ftx08ns6yr_thumb.jpg

Kam tev CS! nomirsi ar viņu kopā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...