Jump to content
GIGN Forum

Jautrs piedzīvojums, vazājoties pa LV sexa portāliem


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Nu kā, viņa man parādija pupus (tas video call pirms samaksāju). + 10 EUR tā kā reāli pohuj man.. :D

Beefs

Edit: Btw - kopš šodienas jau kaut ko varēs atrast (tas par google... ;D )

Edit2: Jā Zorg, "tā pati". Tas ir tas pats sludinājums, bet es neesmu pārliecināts, ka tā pati meitene. Patiesībā, neredzēju viņas seju skaipā. (bet sludinājums vilinošs, ne? ;) )

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Epix - 7 sekundes. Ko es varēju paspēt ieraudzīt? Man uzzvanija skaipā - es ķipa - ā ok, īsta persona ar web kameru, spiedu nolikt klausuli, tikmēr tur fonā jau ceļ augšā džemperi, bet too late, es jau nospiedu disconnect.

Zini, neienāca jau arī prātā, ka būs šitāda kidala, jo tā parēķināju galvā - prostitūtes ņem līdzīgu piķi par reālu pišanos un viņās bāž iekšā daiktus, tā kā viss šķita vairāk vai mazāk legit.. :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Jēzus Marija. Ja tas bija kaut kāds sociāls eksperiments, tad okey. Ja Tu tiešām domāji, ka kāds Tev rādīs pupus, tad gan Tu esi naivs :) Un vēl naivāks, ka Tava nauda tiek reāi noziedota citam :) Ir tak oficiālās tās kameras, tipa droši.

Bet smieklīgi enivei :) Paldies par feedbacku :D

Link to comment
Share on other sites

Jēzus Marija. Ja tas bija kaut kāds sociāls eksperiments, tad okey. Ja Tu tiešām domāji, ka kāds Tev rādīs pupus, tad gan Tu esi naivs :) Un vēl naivāks, ka Tava nauda tiek reāi noziedota citam :) Ir tak oficiālās tās kameras, tipa droši.

Bet smieklīgi enivei :) Paldies par feedbacku :D

atceraties par tādām adresēm kā omegle un chatroulette, īsti neatceros kādā veidā, bet ir sanācis divas reizes pasēžot ar šņabi un draugiem pačatoties, laikam tīri aiz gara laika. Katrā ziņā pupus var redzēt pa brīvu. Un vienā no tajām reizēm "dzērām" ar meitenēm no USA, katrā ziņā rēcīgs piedzīvojums.

Link to comment
Share on other sites

Pohuj par 10 eur, es baidos, ka manai draudzenei ideja vien nepatiks, un ja patiks, tad viņa pati ar gribēs redzēt.

Nez ko šamā teiktu, ka paračka grib viņu pliku spēlejamies redzēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...