Jump to content
GIGN Forum

Zole un radio komandas.


MaDMan.
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 14704

| ADMIN: zOle`

| BANNED NAME: BOT Johnny

| BANNED IP: 212.93.100.36

| REASON:

| TIME SET: 2014-06-21 22:48:44 (10 hours 25 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/14704

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: ! More info in console..

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: ! More info in console..

Iepriekš citiem adminiem nav bijis problēmas, ka blēņojas ar radio komandām. Es pasaku Roger, man atbild negative un vēl visādi prikoli.Ja bana ilgums (never) ir vienlīdzīgs ar čītošanu, tad vai nu adminam nav bijis labs garīgais vai arī velns iemājojis viņa dvēselē. Spriediet paši. Lūdzu izskatīt lietu!

Edited by MaDMan.
Link to comment
Share on other sites

Pirmā dzirdēšana, ka par kaut ko tādu ir jāliek permanent bans. Ja nesaprot - kick, ja atkārtojas - bans līdz 24h. Var arī ilgāk, jo cilvēku serverī ir gana daudz, kas aizbrīvēs sodītā vietu, bet permanent liekam tikai par kubiem un citiem ziliem brīnumiem.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

2 perm bani no Zoles, pieņemu, ka viņš izmanto sm_ban, kas jebkuru banu liek kā perm, tā pat bija vēl dažiem adminiem pirms laika. Čalis vnk nav par to informēts.

Edited by xZbits
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 perm bani no Zoles, pieņemu, ka viņš izmanto sm_ban

kā jau mēs noprotam, ka zole par to nav informēts, tad kāpēc nenoņemt to banu?

liekam atpakaļ banu un gaidam, kad zole ieradīsies ar paskaidrojumu, bet kad tas notiks.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu ņem nost banus?

Jo perm bans ir anālisms par micr?

@gestapo - jo banus ņemt nost pirms admins ir paspējis pastāstīt savu pusi stāsta ir anālisms? kā var zināt par ko vispār viņš ir banots, ja reasona pat nav, teorētiski viņš varētu būt banots par wh, atnāk samazgā veļu forumā un pirmais ko izdara ir novāc banu.

maddn

Link to comment
Share on other sites

Pum purum ! Es liku banu uz 500 min kapēc perm i dont know :( par perm sorry liekat unban , bet spamot komandas arī nav prāta darbs ja tiek aizrādīts 5x reizes + kick un viņš ienāk iekšā un paziņo - huļiš mani kikojat un turpina spaidīt- un ja cilvēks nesaprot kad nevajag spiest visu laiku - enemy spoted vai citas - ! vienu pēc otras! sekoja bans bet es liku ka parasti sm_ban #1234 500 Apdomā savu radio spamu bet kapēc PERM nez sorry un kapēc neparādija reason same !

Ja ir parādijušās izmaiņas sm_ban sistēmā , jo agrāk bija ok - tas nozīmē ka xb jabliež !

Kāpēc tu ņem nost banus? besī, ka xub ir iedalits pie bana flaga, bet sm_unban stāv atsevišķi (jums nav sm_unbans nevienam iedalīts)

Reasons nav uzlikts, vajag admina paskaidrojumu tev tā nešķiet?

Es rakstiju reasonu - Apdomā savu radio spamu

Kļūdīties ir cilvēcīgi ! Visi esam kļūdijušies !

Slēdzam ciet - Tam piparam unban ! Bet ja turpinās troļot 500 min incoming automātiski - ja grib toļot dari to ar prātu nevis MASS SPAM radio messages

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Biežāk forumā vajag ierāpot, tad būs informēts.

Bet jā, perm bans par sūda radio nav pareizi.

Sāksim ar to kad neesmu vienīgais uz kura pleciem fail stāv ar sm_ban komandu -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...