Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums administratora tiesībām css.gign.lv @ PUB.


MaR'z
 Share

Recommended Posts

1)Vārds; Rolands.

2)Vecums; 19.

3)Pieredze CS/CSS;

Sāku spēlēt 1.6 kad vel bija 13.šāvu ar komandu tajā laikā daudzos turnīros, tai skaitā arī skillzā.Gāja laiks un sāku šaut CS:S, praktiski.. šauju jau kopš tā laika, kad bija vel TEHNOnet serveris, varbūt kāds to mazāk atcerās, kāds varbūt dzird pirmo reizi, bet tas bija ļoti sen un labu laiku atpakaļ.Domāju necentīšos detalizēti jums visu izklāstīt, kad un kur esmu spēlējis, bet labu laiku spēlēju komūnā kura es domāju uz doto brīdi ir labākā latvijā, kurā šāva spēlētāji gan no Latvijas izlases, kā arī no top Latvijas komandām.Esmu pabijis vienu brīdi gan Latvijas labākajā komandā, gan arī Lietuvas.Neizklāstīšu kas un kā un necentīšos kādam pierādīt jo nedomāju kad šeit vēlās kāds, kādam kko pierādīt, jo kam vajadzēs tas arī paprasīs un uzzinās, bet es domāju dažš labs jau mani pazīst,bet lai vai kā.. tie bija pāris gadi un tagad kā jau trešo gadu? šauju prieka pēc jo vairāk nav iespēju personisku iemeslu pēc, kā viens no tiem ir kad, nedzīvoju dzīvoklī, bet privātmājā.

Šo komūnu pazīstu jau ļoti sen, kopš bērna kājās, līdz ar to ir zināma publika šeit, administrācija un gaisotne serverī un līdz ar to arī forumā.Pieredze man ir gan kā apieties ar šaujamo, gan arī māku atšķirt pārkāpējus.

Maziņš klips ko uztaisīja sen zināms draugs man, ar maniem fraggiem.. nav nekas dižš, bet fraggi ir no UCP mixiem.

https://www.youtube.com/watch?v=sVcgth4f3D4

4)Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Esmu tikai cilvēks un spēlēju prieka pēc, bet tākā reizēm nav administrācijas kad ir kāds pārkāpējs es kā visi mirstīgie nespēju neko izdarīt, tāpēc es neslēpšu to, kad vēlētos iegūt administratora tiesības serverī lai atvieglotu spēlēšanu gan sev, gan arī citiem.Esmu adminējis gan wn*, gan arī Maste***** , paši domāju nojaušat kas tie ir par serveriem/komūnām.

5)Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;

Noteikta laika serverī man nav, jo tikt es varu gandrīz visu laiku, bet ir jārēķinās ar to kad man kā cilvēkam ir sev tuvi cilvēki, tāpēc ir iespēja kad reizēm arī netieku.

6)Linki uz spēlētaju statos;

http://stats.gign.lv...fo&player=61184

http://stats.gign.lv...fo&player=54184

7)Administrātori kuri var rekomendēt mani kā pilntiesīgu administratoru serverī;

Manuprāt "Keda" un iespējams "Slāpeklis", šie cilvēki es domāju teiktu "Jā", pārējos administrātorus vel neēsmu iepazinis, bet cerams ar laiku tas tiks izdarīts.

8)Piebildes;

Stundas serverī es domāju man ir pietiekami jo aktīvs esmu un es domāju daļa gan no administrācijas, gan no pārējiem viesiem mani ir redzējuši serverī gan kā es spēlēju, gan cik aktīvs esmu es.Posti forumā noteikti neatbilst, bet es esmu cilvēks kurš posto, ja ir vajadzība kko postot, jo es neredzu jēgu bezjēdzīgi "krāt" šo skaitli lai iegūt tiesības, tāpēc es domāju jūs saprotat.

Paldies par uzmanību un ceru uz atsaucību.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Cilveeks, kuram noteikti ir taa galva uz pleciem, shauj ljoti labi, un noteikti butu labs kandidats uz source servera amatu, neskatoties uz to ka v34 mirst atraak nekaa liekas. Domaaju shis kandidaats pat buutu labaaks, nekaa dazhd labs kuram ir aksess uz cs:s.

Esmu Par.

sry nav garumziimju.

Link to comment
Share on other sites

Es varu tikai pateikt ka bieži redzams. Turklāt pēc pārtraukuma spēlēju tikai kādu nedēļu. Gan jau ka viņa izklāstītā pieredze nav salti meli. Spēlē pat pārāk labi, esmu jau dažus demo noskatījies, čītus gan neredzu.

Varbūt teiktu nē tikai tādēļ, ka daudziem speletājiem serverī viņš liekās hakers, un viņi būtu like: blaa, šitam čīterim tiesības, nu i nah šo serveri.

Kaut kā vajadzētu parādīt arī čīteru atpazīšanas prasmes.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgo PAR!

Cilvēks domā,ko dara.Šauj ļoti labi un ne vienu vien reizi ir nosūdzējis čīterus,un zina to funkcijas,tāpēc čītu atpazīšana viņam nevarētu būt problēma.Kā cilvēks,cik zinu,pēc dabas ļoti mierīgs,tāpēc problēmas ar viņu tiešām nevajadzētu būt!

P.S. Tomstee,es teiktu,ka puss serveris domā,ka visiem adminiem ir čīti,tāpēc par to nevajadzētu satraukties! :D

Link to comment
Share on other sites



    1. Nospēlēto stundu skaits, postu skaits, aktivitāte:
      • PUB/WAR3 - 400
      • CSDM - 200
      • TF2 - 300
      • CSS - 200

Šie skaitļi nemaz nav astronomiski, ja tik tiešām GIGN ir favourite serveris; dienā nospēlējot 4h, 200h jau ir pēc 2 mēnešiem.

OK, man gar css nav nekāda daļa, bet tīri kā admins, kas ciena gign komjūnu - reāli par šo.

Puisim uz 2 nikiem 40h, 5 posti foruma, members kopš 2014. gada 5. jūnija ?

Par to, kāda jums tur situācija un neieciešamība pēc adminiem, protams - lemiet paši.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

es domāju,ka nekas nemainīsies arī pēc 200h, var jau redzēt,ka ar debīlimsu neizceļas. Parādījies nesen,bet serverī tagad redzams bieži. katrā ziņā neiebilstu,ja viņam piešķirtu admin tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja galvenie admini uzskata, ka joprojām serverī ir pārāk maz adminu Mar'z jau nu noteikti nav tas sliktākais variants (ņemot vērā, ka Temdems gandrīz dabūja acc :D). Bet nu jā, tad ir jāpiever acis par tām 200h. Bet ja nav steiga dabūt jaunus adminus es saku jāliek viņam spēlēt 200h principa pēc :D

Link to comment
Share on other sites

OK, man gar css nav nekāda daļa, bet tīri kā admins, kas ciena gign komjūnu - reāli par šo.

Puisim uz 2 nikiem 40h, 5 posti foruma, members kopš 2014. gada 5. jūnija ?

Par to, kāda jums tur situācija un neieciešamība pēc adminiem, protams - lemiet paši.

Šitam čalim taisnība. Neviens nav jauks un pūkains kā sākumā liekas.

Link to comment
Share on other sites

ko tu vari muldēt

Tu labāk nepiesārņo un neizklāsti savu viedokli tur, kur tev viņu nevajag izklāstīt.

Šitam čalim taisnība. Neviens nav jauks un pūkains kā sākumā liekas.

Pārsvarā lielākā daļa tiesības vēlas iegūt lai varētu pamērīties krāniņiem citu spēlētāju vidū serverī, kad redz man ir tiesības un es esmu pārāks par citiem, es domāju domu saprati, bet es necentīšos kādam šeit pienest visu uz paplātes jo esmu tāds kāds esmu un esmu cilvēks ar savu viedokli un raksturu. Man sava galva ir uz pleciem un to es domāju cilvēki kuri mani pazīst var to apgalvot, tāpēc.. es domāju tas ir viss ko varu teikt pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

Tas, protams, ir apsveicami, bet ir viens bet. Neviens Tevi te nepazīst.

Man nav taisnība?

Forumā nē, serverī gan īpaši no administrācijas puses cilvēki kuri ir teikuši šeit "Jā" , tāpēc es domāju viss nāk ar laiku, neēsmu viens no tiem mazuļiem kas tik cik ātri dabūs, ja (dabūs) tiesības, tik ātri arī pazudīs - nē!Uzskatu pienākumus pildīt es protu jo esmu ar to visu jau saskaries iepriekš, tāpēc es domāju ar mani problēmu nebūtu, bet par to vai es liekos jums vajadzīgs ir jālemj augstāk stāvošajiem.

Link to comment
Share on other sites

MaR'z atgādinu par šo, līdz manam postam, kopā bija 17 posti, kur Tavi bija kopā 5, tie ir ~30% no visiem..

TOPIKA NOFORMĒŠANA UN UZVEDĪBA

Ja tu esi kandidāts, kuru atbalstīs, un, iespējams, tu tiksi pie tiesībām, tad tev nevajag rakstīt pilnu ekrānu ar sūdiem par skeitošanu, kaķiem un futbolu, un to, kā tev patīk koļīt Zani, kopā ar Maksi atpūšoties. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

Neatbildi uz katru postu.

HaiZivS +++

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...