Jump to content
GIGN Forum

CS:GO - komanda


Recommended Posts

Labvakar!

Jau kādu laiku aizraujos ar "CS" un kā jau lielākā daļa no "Counter - Strike" piekritējiem, esmu sācis spēlēt jaunāko spēles versiju, proti - CS:GO!

Spēlēju jau kādu laiku, tāpēc beidzot esmu nonācis pie secinājuma, ka vēlos savākt konkurēt spējīgu komandu, lai būtu spēlēt daudz interesantāk un pavērtos iespējas piedalīties turnīros!

Būtu ļoti gandarīts, ja ikviens, kas vēlas apvienoties un, kura "CS:GO" prasmes ir vērā ņemamas, uzrakstītu savu "Steam Nick", vai arī nosūtiet to man PM, lai varētu nodibināt kontaktus un kopā izveidot komandu!

Paldies!

Edited by Sjava
Link to comment
Share on other sites

Es būdams nūbs negribu ar tevi spēlēt. Tu to konkurēt spējīgo komandas sapni pasniedzi kā ikvakara padorkošanu, nevis kko nopetnu. :)

Katrā ziņā neizklausās daudzsološi.

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Es būdams nūbs negribu ar tevi spēlēt. Tu to konkurēt spējīgo komandas sapni pasniedzi kā ikvakara padorkošanu, nevis kko nopetnu. :)

Katrā ziņā neizklausās daudzsološi.

Protams, ja ir pietiekami labs sastāvs, tad mērķis ir - TURNĪRI, bet līdz tam jau vēl jātiek!

Nav jau nemaz tik grūti iedot savu "STEAM NICK" un kopā uzspēlēt vismaz vienu geimu, lai redzētu, vai ir vērts turpināt!

Edited by Sjava
Link to comment
Share on other sites

Piedalīšanās turnīrā kā mērķis nav daudzsološi :D (protams ar kaut ko ir jāsāk)

Ieteiktu sākumam paskaidrot kāds ranks vai kāda pieredze tev pašam ir, lai citi gribētāji var noprast ar ko rēķināties ;)

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Pašam ranks - Master Guardian Elite (CS:GO spēlēts 90h)

Nav jēga runāt par to, kas tiks darīts, ja būs komanda, jo tikai viens ir pieteicies!

p.s Esam jau 3, tāpēc vajag vēl vismaz 3!

Edited by Sjava
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...