Jump to content
GIGN Forum

Acc @ css pub.


Recommended Posts

1. Vecums - 22

2. Nodarbošanās - Stradaju / studeju

3. Pieredze CS/CSS/TF2 - ap 10 gadiem kopa njemot.

4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Esmu atsacis pa spelet un laikos kad esmu serveri loti biezi ir nekartibas. Ka piemers - shodien es 3x ienakot serveri saskaros ar vienu vai vairakiem aimeriem un tml bullshitu. Labprat patiritu tadus speletajus no servera.

5. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros

Pa lielam visas dienas garuma. Kamer nestradaju patik uzshaut paris kartes.

6. Linki uz spēlētaju statos

http://stats.gign.lv...nfo&player=6715

http://stats.gign.lv...nfo&player=6716

7. Niks registrets vel uz vismaz 2 menesiem.

- Stundu skaits salasas, skatoties uz to, ka speleju jau saja serveri kadus 3 gadus.

- Foruma neesmu dzivojis, jo agrak biju loti milets. Tadel ari postu skaits ir niecigs paslaik. Bet tas viss ir mainams. Skatoties kaa viss izvertisies talak.

- Protams, japiebilst, ka mana reputacija jau skrien visam pa prieksu ar to ka esmu Skalsh speletajs, tadel jau laicigi ludzu, lai nevertejat manu pagatni. Tas bija sen. Bet to es censos mainit, un lielakoties esmu tikkai sadraudzejies ar lielo dalju buku kaa Lumpy, upi, Forestu un vel daudziem, kas zin ka ar mani nav garlaicigi un ka ari esmu acigs uz bleezhiem. Izvele ir jusu rokas.

Paldies.

p.s man nav garumzimju. Ludzams piedot. jo zinu cik loti tas spiezas acis.

Edited by theSpks
Link to comment
Share on other sites

Sapikiju atceros no tā laika, kad pats sāku spēlēt css iekš gigna. Spēlē css kā pienākas, nav rupjš vai citādi negatīvi uzlādēts servera mudaks un čīterus jau saož pa gabalu. Adminu aprindās viņš būs tikai ieguvums, takā esmu PAR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nekad mūžā neatbalstīšu šo kandidātu, jo uzskati ir pilnīgi pretēji Ūpja minētājiem. Par laimi visu šo gadu laikā esmu sapratis, ka galvenais nav indivīds, bet gan izveidot draudzīgu un saprotošu tajā pašā laikā atbalstošu adminu kolektīvu, jo tikai tad būs zināma kārtība serverī, tāpēc visu atstāju jūsu pašu rokās.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu viņu tā īsti tāpēc anti nevaru dot, sliktā veidā tiešām nekad nēsmu atcerējies :) ja arī spēlē parasti tāds neitrāls liekas . diemžēl PAR arī nemācēšu pateikt vai var dot, bet pret šito čali nekad nekādas sūdzības man personīgi nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

nekad mūžā neatbalstīšu šo kandidātu, jo uzskati ir pilnīgi pretēji Ūpja minētājiem. Par laimi visu šo gadu laikā esmu sapratis, ka galvenais nav indivīds, bet gan izveidot draudzīgu un saprotošu tajā pašā laikā atbalstošu adminu kolektīvu, jo tikai tad būs zināma kārtība serverī, tāpēc visu atstāju jūsu pašu rokās.

Ko es esmu palaidis garām? Jo tiešām nekad neko sliktu no viņa puses neesmu dzirdējis, redzējis...

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju. Laiks, kad es agrāk spelēju, nav tas kurā spēlējam Tgd. Ir lietas kas mainās un, protams, kuras nemainās. Madn, saprotu un neoponešu tavai nostājai pret mani, jo tev ir taisnība. Bet, dzīvojot atmiņās, tu nevari objektīvi vērtet mani tagad.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet ka vajadzētu uzlikt viņam tiesības, spēlētājs vismaz ir zināms. Liekas ka pašlaik serverī ir tikai 3-4 kaut cik aktīvi admini un ar to īsti nepietiek.

Nezinu gan, kā būs ar tiesību lietošanu savā labā, lai nav lieki slay un kick. Ar pārējām komandām manuprāt nevajadzētu būt problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Grūti teikt,neatceros par ko isti noņēma acc,bet bija kkas ar čitošanu,ja nemaldos. Ja čīti,tad ka jau tas ir pieņemts,admina statusu atpakaļ vairs nedabut.. Paskatijos neduadz čatu,"mātes jociņi" pielika plusu manam ANTI.

Link to comment
Share on other sites

Man nav bijis acc, un tādēļ arī nav ticis noņemts. Kur nu vēl par čitiem. Par mātes jokiem. Tu viņus no konteksta Tgd izķēri? Jo mēs ar kriewu serverī viens otru āzējām.

Edited by theSpks
Link to comment
Share on other sites

pbm- ^Spaikijs neierasti ka msv spele slikti, laikam keda nav wh izsniedzis visiem draugiem. ;( (no čata)

Domāju,ka mums nevajag tādu adminu,kas tomēr neprot atpazīt čītus un to funkcijas!

Un pie čīteru reportiem arī nekā nav un aktivitātie arī nav no tām lielākajām,tāpēc no manis ANTI!

P.S. Un nevajag atbildēt uz katru postu,laikam neizlasīji noteikumus,pirms taisīji pieteikumu!

Edited by Keducis
Link to comment
Share on other sites

Atbildēsu tev tikkai tamdēļ, ka esi neadekvāts admins un tu to pats zini, pēc tā cik daudz tevi interesē kas notiek serverī kad sanāk visi tavi msv draudziņi. Un domāju, ka tu ierunājies šeit, jo tev ir bail, ka es tevi varētu publiski pazemot pierādot manu taisnību ko pats iekopēji.!!

P.s atbildu tikkai uz postiem kuri, manuprāt, ir pelnījuši komentus no manas puses.

Link to comment
Share on other sites

pbm- ^Spaikijs neierasti ka msv spele slikti, laikam keda nav wh izsniedzis visiem draugiem. ;( (no čata)

Domāju,ka mums nevajag tādu adminu,kas tomēr neprot atpazīt čītus un to funkcijas!

Un pie čīteru reportiem arī nekā nav un aktivitātie arī nav no tām lielākajām,tāpēc no manis ANTI!

P.S. Un nevajag atbildēt uz katru postu,laikam neizlasīji noteikumus,pirms taisīji pieteikumu!

Tādus divus,kā tevi keda saliktu kopā un nebūtu tik lielas pieredzes css kā spaikam.

Atceros Spaikiju gign serverī kopš tā laika, kad es sāku spēlēt. Zinu, ka ir iekritis lielai daļai acīs, ar to, ka brūķē muti, bet domāju,ka tas mainīsies līdz ko,dabūs acc.Čīterus prot atpazīt un slay nedomāju, ka liks ne par ko. Cik esu runājis serverī, liekas sakarīgs cilvēks un es esu tikai par to, ka viņš tiek pie admina statusa. PAR

Link to comment
Share on other sites

Tādus divus,kā tevi keda saliktu kopā un nebūtu tik lielas pieredzes css kā spaikam.

Nu tad jau,lai viņš rāda savu ''lielo pieredzi'' un parāda,ka man ir wh,ja parādīs,viss ok,ja nē,tad kārtējais mutes brūķētājs,kas ar savu ''pieredzi'' saliks banus pašiem labiem spēlētājiem un vēl pašiem adminiem!

No manas puses viss pateikts,lai izsakās,kas vēl ir palicis un mierā! :)

Link to comment
Share on other sites

Veciit. Tu pateici savu viedokli. Pietiek vrb piedrazot sho topiku ? mes varam padiskutet ari citur. Jo Cik es pashlaik redzu tu pat netiec gala ar savu klanu, kur nu vel par mani te spriest. !!

MsV | mar`z : X22.CHEATS.COM [ON] I JUST PRESS BUTTON [End]. Shodienas Teema. ! 22 liecinieki. un marza disconnets asap.

Link to comment
Share on other sites

Es gan teiktu, ka var dot acc, jo kaut kas galvā ir mainījies pēdējā laikā [pēdējā laikā esmu vairāk iegriezies serverī]. Un nesaku to par vienu pēdējo mēnesi. Skatoties kopumā. Un ja vēl ir kādi mazi sīkumi par ko piekasīties [mutes palaišana vai kas tamlīdzīgs], tad domāju, ka tas pazudīs, ja čalim iedotu acc.

Par attieksmi/foruma postu skaitu arī nav vērts runāt. Lielākā daļa, kas te notiek ir kaut kāds mēsls [topiki, kuru jēga ir pielīdzināma ēdienkartei Dzērumu bodē.]. Protams, gaumes jautājums, bet tas tā no mana skatupunkta. [Neskaitam ballīšu un pasākumu topikus, jo tur vismaz parādās labas lietas].

Čalis nav plānā galdiņa urbējs un par čītu atpazīšanu te nevar būt ne runas, jo kļūdīties var katrs. Un lieku galvu ķīlā, ka tā arī notiek, tikai ne visi savas kļūdas atzīst.

Mans REC kā reiz balstās uz to, ka šamais zin, kāds bijis kādreiz, zin, kāds ir tagad. Redz atšķirību un spēj to sevī novērtēt. Tāpat arī pieredze ar čītu stučīšanu no manas puses nav slikta. Nav pa tukšo man blējis.

Turklāt, katram pieredzējušam spēlētājam var piešūt wh. Kamēr blakus nesēdi un neskaties viņa ekrānā Tev var būt vien 50% iespēja uzminēt. Kaut paceļot augšā sen seno diskusiju, kurā man Igors centās piešūt wh, bet visvarenais Archez pat saskatīja pāris vietas, kurās man varēja būt wh. Tāpat ir arī tagad ar visiem "labajiem" [pēdiņās, ne tādēļ, ka būtu slikti, bet tādēļ, ka par tādiem sauc]. Katram mums ir savs viedoklis, bet tāpat atrodas kāds, kurš zinās labāk..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...