Jump to content
GIGN Forum

Pazud skana


griffin
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Lieta taada, ka ik pa laikam pazud skana, bet kad restarteju atkal viss ir ok, citreiz paiet 6 h citreiz 30 min, tas sak kretinet, izmantoju 8win.

Ja vajag vel kko, kadus parametrus utt, iepostosu pec prasibas, ludzu palidzat : )

Rada, ka audio device is disabled, not fixed. :(

Link to comment
Share on other sites

Jā, noteikti windows ir pie vainas. Tas ir daunisma sindroms, kad ir līki pirksti un nesaprašana, tad visur vainīgs windows. (runa iet par windows 8) Protams, ja liekam jaunu windows uz vecu govi,(plus vēl lietojam kreiso instalāciju, kā arī ūber datora "paātrināšanas" programmas) tad var būt draiveru nesaskaņas, bet nejau citi mēsli, ko te sludina viens otrs riņķī.

P.S.

Vienam te ir vajadzīgi vairāki profili, lai varētu pilntiesīgi postot sūdu riņķī..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, noteikti windows ir pie vainas. Tas ir daunisma sindroms, kad ir līki pirksti un nesaprašana, tad visur vainīgs windows. (runa iet par windows 8) Protams, ja liekam jaunu windows uz vecu govi,(plus vēl lietojam kreiso instalāciju, kā arī ūber datora "paātrināšanas" programmas) tad var būt draiveru nesaskaņas, bet nejau citi mēsli, ko te sludina viens otrs riņķī.

P.S.

Vienam te ir vajadzīgi vairāki profili, lai varētu pilntiesīgi postot sūdu riņķī..

Tu atslābsti, manam čomam bija līdzīga problēma. Viņš pārmauca visu uz Windows 7 un viss joprojām iet pa gludo. Starpcitu, šis ir mans main profils.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man patī kāds tu zinātnieks esi. Dzirdēt var daudz, beidz staigāt pa tirgu, un pamēģini pats. Kā arī advokāts minēja, ja tev kkas karās, tad tev ir līki pirksti.

Labi, iespējams. Pats neesmu saskāries ar šādu problēmu, bet sniedzos pēc informācijas no draugu avotiem. Šoreiz nesekmīgi, atvainojiet.

Link to comment
Share on other sites

Kop savu Windows 8, jo, cik esmu dzirdējis tad viņš ir baigais mēsls un karās. Veiksmi! :)

HAHAHA :D Joke of the day.

w8 ir krietni spēcīgāks, kā w7, tiesa līkročiem vienmēr rodās problēmas. Nākamreiz iesaki pārinstalēt uz Millenium!

Sāc ar draiveriem!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...