Jump to content
GIGN Forum

Tas nav nopietni madn.


theSpks
 Share

Recommended Posts

Uzreiz pie lietas.

Saprotu tu man nedod acc, jo es tev nepatīku un godīgi sakot man tas nerūp. TU serverī neesi UN tātad TU neesi tiesīgs spriest par to kāds es biju un kāds esmu. Tavs vienīgais arguments ir - Kāds es biju. Ko es darīju. Kāda bija attieksme. BIJA. Tu esi pārāk iedzīvojies savā amatā. Atbildi man. Te pieteikums ir jāraksta lai admini izvērtētu derīgumu, vai lai tu, kā kluba sargs ar facecontrol, izsijātu kuri tev nepatīk?

Atsauksmes bija labas, rekomendācijas arī. Vienīgais kurš bija pret, biji tu un Keda ( tu kuram es nepatīku. Un Keda kurš ir sacepies par to, ka atkodu viņu. Tātad arī nepatīku).

Tad nu apgaismo mani lūdzu, visvarenais smilšu kastes valdniek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja šo topiku ciet neklapētu, jo arī man liekas pilnīgi bezjēdzīgi postot forumā, ja tavs viedoklis ir pie vietas, kurā saule nemēdz iespīdēt.

Tad jau varbūt uzreiz adresēt Tev PM ar lūgumu uzlikt acc, ja reiz pārējo adminu [to, kuri pat ir serverī] viedoklis netiek ņemts vērā ne grama.

Link to comment
Share on other sites

gribat īso vai garo stāstu?

tiem kuriem nepatīk gari stāsti - cilvēki nemainās, viņš atnāk pietēlo divas nedēļas un sāksies atkal huiņas pēctam.

garā versija.

Nekad mūžā nav interesējis rec/anti, galvenais ir ko cilvēki saka par iemeslu no tā jau var daudz saprast, arī tie kas paliek neitrāli pauž savu viedokli paliekot neitrāli, to vaidzētu jebkuram saprast.

Es tev varētu atrast miljons iemeslus pēc punktiem kāpēc nedod access , bet es to nedarīšu, jo zinu tikai to, ka es tev nekad mūžā nevarētu uzlikt viņu. Tie paši joki kas vienmēr Indapendents, Temdems un pārējie. Atskrien serverī, izdomā ka grib accessu, sāk pēkšņi visus adminus sveicināt un labi uzvesties, ja tu palasīsi ko par tevi saka kaut vai tas pats Lumpijs un citi, sapratīsi vienu lietu "PĒDĒJĀ LAIKĀ" ar neko sliktu nav izcēlies, prieškam man vajag adminu, kas kādu laiku dzīvo ar masku, lai ieziepētos?

Tu kā vienmēr tēlo labo puiku, kā tevi kāds drusku paprovicē tā atkal sākas huiņas - piemērs, keda. Ja tu varētu pierādīt, ka viņam ir wh, tad kāpēc tu to nedari? Kā izskatīsies GIGNs ja skraidīs pa serveri admini, kas savā starpā kaut ko kasās un bļaustās par wh, tev tas liekas normāli?

Fakts, ka viņam ir kādi trīs akounti forumā un visi warnoti līdz kādiem 60% vidēji liecina par viņa raksturu, ko jūs par to teiksiet? Forumā cits cilvēks? Man nevajag cilvēku aiz kura tīrīt sūdus, man to nevajag. Adminus vajag ir daudz labāki kandidāti, kuri nevēlas to uzņemties, bet tāpēc taisīt sūdus ar šitiem pieteikumiem? Man nekad nav interesējis tas, ka kādu cilvēku atbalsta trīs admini, nekad! Tas ir tāds sviests un jūtu kā tiek vilkti iekšā "čomi" ar šito lietu un pilnīgi vienmēr jaunie admini ir tie kas te visus atbalsta, vienmēr. Labi par Lumpiju un tomstee nekomentēšu, tur ir cits stāsts. Lūdzu nestāstat man "iedosim apsktīsamies", tas arī ir viens liels vājprāts. Kas attiecas uz to tekstu par izsijāšanu, jā - tieši tāds bija lūgums no mainiem kad man paprasīja uzņemties access sadaļu, jo diemžēl es te visas sejas drusku par daudz zinu. Par jebkuru cilvēku var arī spriest diezgan daudz pēc viņa leksikas, vai arī šito kāds grib man apstrīdēt? Nu neparāda spaikijs neko tādu, pēc kā es varētu pateikt ka viņš ir mainījies, cits cilvēks, tā arī nebūs - es jums apsolu, divas nedēļas un beigsies viss atkal. Man patīk, ka viņš kādus trīs gadus kasoties ar mani vēl nav iemācījies manu niku uzrakstīt, un nē, tas nav iemesls kāpēc es nedodu accessu, tas vienkārši uzjautrina. Uzjautrina arī cilvēku ģenialitāte vispār saprotot kā notiek lietas pasaulē, kad man raksta vēstules privāti

IEnac ludzu serveri. EZ | pioneer un velviens Floodo serveri. 3 x jau nokaaries ir. !!

un domā, ka es nez no kurienes tagad lasīšu forumu un skriešu serverī, es domāju ka kriews ir tikai uz ko tādu spējīgs, bet nē.

Es pat zinu ar ko šitais topiks beigsies, ar to ka piderasisukasnahuj un parādīsi atkal patieso seju, ne?

Kas attiecas uz to kāpēc es vēl pildu šos pienākumus, tas ir tāpēc ka es nemēdzu ar nevienu čupoties un grupoties, ir cilvēki kuriem uzticos un zinu, ka viņus nevar ietekmēt ar ziepēšanu, jā labi tomstee ir viens no viņiem un viņš aizlika vārdu par tevi, bet ar to šoreiz nepietiek. Kas attiecas par manu aktivitāti, tad par to es pats postoju pirms nedēļas adminu sadaļā, ja šis ir kaut kāds mēģinājums gāzt mani no "troņa", tad varējat to darīt arī tur, biju gatavs nolikt pravas zemē, ja zinātu ka viņas tiek uzticētas kādam pienācīgam kandidātam, kas attiecas uz CSS - visticamāk ka nevienam viņas netiks uzticētas, visticamāk ka CSS serveris velk savu pēdējo elpu.

Link to comment
Share on other sites

Tavs Niks netiek uzrakstīts kā nākas, jo pēc tā kāda ir tava attieksme, es atbildu tāpat. Necienu tevi. Tā kā esi ietiepies un sēdi kā cūka savā dubļu pilī tik degunu pabāzis ārā itkā visa pasaule būtu tava. Nav īsti pat jēgas ar tevi vispār diskutēt.

Neesmu ielicis demo ar Kedu, jo man tas nekādu labumu nedod. Serveris savu prestižu zaudē ar tādiem cilvēkiem. Par to kā sačomojos ar adminiem nav nekāda maskas likšana. Es spēlēju pietiekoši labi lai man būtu interesanti arī pasmiet ar kādu kurš šaumj tikpat labi, vai pat labāk. Bet tev to nesaprast, jo tavs amats tev neļauj sadraudzēties.

Pa lielam, ja nedod man acc, tas man neko nemainīs. Mana vēlme bija palīdzēt sakārtot serveri. Ja esi tik ļoti ar visām četrām pret, tad sēdi un smaidi.

Link to comment
Share on other sites

maddn atbild par to, vai tiek piešķirts access, vai nē. šajā gadījumā - nē, un labi vien ir, ka nepiešķīra, jo izlasot šīs tēmas spks postus, māc nelāga nojauta, ka maddn teiktais atspoguļotos par visiem 100%!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Te daži teica '' Viņš mainīsies,ka dabūs acc''

Viņš piesakās uz acc,bet paskatoties pēdējo dienu čata vēsturi,var saprast,ka viņš pat tagad,kad viņam bija iespēja tikt par adminu nespēj noturēt savu muti ciet.Kā tad var ticēt,kad viņš mainīsies!

Un Tu tiešām esi tikai ''mutes dzesētājs'' ,ja Tev būtu tas demo,tad Tu arī ieliktu,nevis vislaik kko draudētu vai visiem teiktu,ka man wh un Tev ir demo. Kas Tu par adminu gribi būt,ja nevari nosūdzēt čīteri,par kuru Tev ir demo.

Link to comment
Share on other sites

Spaikijs ir mainījies, tas ir dzirdams un redzams. Viņam vajadzētu piešķirt adminstratora privilēģijas, jo redzot pieteikumu no spēlētāja puses tikai 2 cilvēki bija pret un pārējie bija par adminstratora privilēģiju piešķiršanu. Es uzskatu, kad arī es varu šeit izteikties, kaut vai es esmu tikai lietotājs bez nekā, bet es nevaru izturēt, ka šādam cilvēkam kā Spaikijam netiek dota iespēja piešķirt privilēģijas. Dodiet viņam iespēju, viņš pierādīs savas prasmes.

Link to comment
Share on other sites

Neteicu, ka man ir uzņemts demo. Tu man netraucē spēlējot, tāpat kā tev Netraucē tavs komandas biedrs marz ( neskaitāmas reizes lūdzu lai pavaktē uz ko tu man atbildēji, ka tev neinteresē, un, ka ja man vajag, lai rakstu demo un lieku forumā). Cienījama rīcība no godājamas perosnas. Un

Gribu saprast par kuru čata vēsturi tu Tgd runā? Es, kopš nopirkuaustiņas, runāju pa mikrafonu. Un ja tu runā par atsevišķu, no konteksta, izvilktu frāzi. Tad droši velc arī paralēli arī visus savus bļ*, nah* un tml bullshitu ko tu dzen, nerunājot par to kā tu streso un lamājies pa mic, ja kkas netiek darīts spēles laikā pēc tava prāta ( protams, kad nav neviena kurš būtu spējīgs aizrādīt). Tādēl nesāc spēlēties ar uguni, pats apdegsi.

Link to comment
Share on other sites

kas attiecas uz CSS - visticamāk ka nevienam viņas netiks uzticētas, visticamāk ka CSS serveris velk savu pēdējo elpu.

tikai tāpēc, ka nav aktīvu adminu... es tagad divas dienas nospēlēju, jo bija pa rīgu jāpadzīvo un pa 30 stundām online redzēju tiaki epro uz kādu pusotru stundu.. jā ir tak vasara un adminiem ir sava dzīve, bet varbūt iedot acc kādam gurkim , kas droto patstāvīgi, lai vismaz ir kas bano tos aimerus, kas nāk serverī

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neteicu, ka man ir uzņemts demo. Tu man netraucē spēlējot, tāpat kā tev Netraucē tavs komandas biedrs marz ( neskaitāmas reizes lūdzu lai pavaktē uz ko tu man atbildēji, ka tev neinteresē, un, ka ja man vajag, lai rakstu demo un lieku forumā). Cienījama rīcība no godājamas perosnas. Un

Gribu saprast par kuru čata vēsturi tu Tgd runā? Es, kopš nopirkuaustiņas, runāju pa mikrafonu. Un ja tu runā par atsevišķu, no konteksta, izvilktu frāzi. Tad droši velc arī paralēli arī visus savus bļ*, nah* un tml bullshitu ko tu dzen, nerunājot par to kā tu streso un lamājies pa mic, ja kkas netiek darīts spēles laikā pēc tava prāta ( protams, kad nav neviena kurš būtu spējīgs aizrādīt). Tādēl nesāc spēlēties ar uguni, pats apdegsi.

Nerunāju par to,ko Tu runā spēlē! Bet par čatu!

''Neskaitāmas reizes lūdzu,lai pavaktē ''- Tu smejies? Sākumā Tu uzrakstīji admin čatā,lai paskatos un pēc tam to pašu pateici pa mikrafonu,kad biju miris divreiz paskatījos,neko neredzēju un viss.Man nav jāklausa katrs spēlētājs kurš kaut ko saka,ja es tā darītu,tad jau puss servera spēlētāju būtu bans.Kāds prasa,paskatos,ir-banoju,nav-spēlē!

Un kāpēc Tu čīksti par to,ka es pateicu,lai liec demo forumā? Es neko neredzēju,tā tad ieliec forumā,lai citi admini skatās,varbūt tomēr kāds ieraudzīs un viss,nevis vislaik čīksti par to ka viņam kkas ir!

Tu pats nezini ko saki - Neesmu ielicis demo ar Kedu, jo man tas nekādu labumu nedod.

Redz,ka tomēr Tu teici ka ir,kā tad tur beigās ir?

Un cik Tu vari draudēt? Tad pazemosi mani,tad pats apdegšu,bet es neko pilnīgi nejūtu neko no tavas puses un domāju,ka arī nejutīšu,cik nav pierādijies,kad balamutes māk tikai runāt un neko citu,Tu esi viens spilgts piemērs!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tikai tāpēc, ka nav aktīvu adminu... es tagad divas dienas nospēlēju, jo bija pa rīgu jāpadzīvo un pa 30 stundām online redzēju tiaki epro uz kādu pusotru stundu.. jā ir tak vasara un adminiem ir sava dzīve, bet varbūt iedot acc kādam gurkim , kas droto patstāvīgi, lai vismaz ir kas bano tos aimerus, kas nāk serverī

Protams ir grūti būt kaut vienam adminam onlainā 24/7... lai tas notiktu admina tiesībām ir jābūt pusei serverim :D

Un tas nav iespējams, jo tur nav tik daudz sakarīgu cilvēku, kas tiešām kaut ko sajēdz no čīteriem. Kad esmu onlainā mani vienkārši nober ar prasībām izskatīt kādu un es teiktu vairāk nekā 60% gadījumu cilvēkam nav čītu un esmu sēdējis specos pēdējos 5 raundus neko nedarot (nemaz nerunājot par to, ka atgriežoties spēlē zaudēju visu naudu, jo jāsāk no 800$ un tas mēdz pašu izsist no ritma). Bet nu jā... vienmēr būs kāds, kas uzskatīs kādu par čīteri neatkarīgi no tā ko saka pārējie (labs piemērs parādās šajā pašā topikā).

Ņemot vērā, ka pēc online time esmu 2 aktīvākais admins CSS serverī (aiz foresta kurš pēdējā laikā nav redzēts) gribētos domāt, ka savu daļu darba es padaru :D

Link to comment
Share on other sites

Viss ko tu dari ir pārfrāzē, lai tu pats izskatītos kā varonis. Ne sūda tā nav. Nedz tu ko skaties, neko. Un es runāju tieši par to pašu momentu, par kuru tu te tagad lej. Kad es uzrakstīju, tu vnk spēlēji un sarakstijies ar savu draudziņu. Un kad Tu neizrādīji nemazāko uzmanību, tad es pajautāju pa mic, vai tu maz reaģē? Un tad tu sāki kko gudri melst. Ka tev neinteresē un kā ja Man vajag, lai pats skatos un lieku demo. Huiņu tu dzen. Lai man kāpj tas warn stabs, bet vismaz taisnību iemācies runāt. Draudi? Smejies?.. Tu pats kādreiz no malas paskaties kā tu spēlē?

Link to comment
Share on other sites

Jā, palasot pieteikumus, redzams, ka maddn vienbalsīgi visu izlemj. Tad kam ir domātas rekomendācija no adminiem? Kāda jēga kādam tērēt savu laiku, un izteikt viedokli par cilvēku, kurš raksta pieteikumu? Reāli, lielākā daļa atbalsta kandidātu, atnāk maddn, uzraksta "Nē" un viss ir izlemts.

Link to comment
Share on other sites

Tā tam arī vajadzētu būt,ka maddn ir galavārds,uzskatu ka 99% procentos viņam arī ir taisnība. Nu nevar likt katram pēc kārtas admin tiesības,lai tikai kāds būtu online. Konkrēti šeit, cilvēks iepriekš bij parādījis sevi ne no labākās puses,mainījies vai nemainījies,bet konkrēti atgadījumi bija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, palasot pieteikumus, redzams, ka maddn vienbalsīgi visu izlemj. Tad kam ir domātas rekomendācija no adminiem? Kāda jēga kādam tērēt savu laiku, un izteikt viedokli par cilvēku, kurš raksta pieteikumu? Reāli, lielākā daļa atbalsta kandidātu, atnāk maddn, uzraksta "Nē" un viss ir izlemts.

Labvakar!

Te esmu es, maddn's cryface, un es plānoju rakstīt pieteikumu access, meklēju trīs administrātorus, kas atbalstīs manu pieteikumu - kā jau noteikumos, vari būt viens no viņiem? Lieliski! Negribi? Arī labi, jebkāds novērtējums būtu lieliski!

Būsu priecīgs saņemt atbildi no tevis!

Es vairs nevienam nedošo rec, man jau čakarēja prātu par to.

Par ko tad tev tā sāpe? :)

Link to comment
Share on other sites

Tā tam arī vajadzētu būt,ka maddn ir galavārds,uzskatu ka 99% procentos viņam arī ir taisnība. Nu nevar likt katram pēc kārtas admin tiesības,lai tikai kāds būtu online. Konkrēti šeit, cilvēks iepriekš bij parādījis sevi ne no labākās puses,mainījies vai nemainījies,bet konkrēti atgadījumi bija.

Tu agrāk ēdi puņķus. Tādēļ man uz tevi arī sākt skatīies savādāk? Laiks iet un cilvēki mainās. Fakts kā tāds, ka manas acis vienmēr ir vaļā un admini, kurus es cienu un kuri ciena mani, uzklausa manus ziņojumus adminu čatā. Un ja pajautasiet cik liels procents manu sūdzību, spēles laikā, ir apstiprinajies, tad sapratīsiet. Pa lielam es varu aizsūtīt dirst jebkuru no jums spēles laikā un man būs nospļauties. Es esmu tada persona. Tā kā varat piesieties man cik vēlaties par to kā esmu melns ne balts. Tik atbildiet uz jautājumu. Kāda velna pēc jūs spēlējat šo spēli, ja pa lielam jūs vairāk interesē sēdēt šeit un gudri dirst? Madns tu esi aizmirsis ka šī ir spēle. Tu neesi valsts amatā un tu nelem par valsts labklājības uzlabošanu. Tu sēdi apakšveļā pie pc un akli spried par cilvēkiem. Bet pa lielam tev būtu jāpaseko tam cik labi es patīru serveri. Vienīgais iemesls kādēļ tu man nedod acc ir tas ka es tevi nosaucu par skumju pideru un tava sirsniņa netiek tam pāri. Pa lielam manas domas nav mainījušās. Lai vai kā. Sēdi savā tronī un spried par visu un visiem no malas. Es tikmēr aiziešu pašaut. Kā nekā spēle ir domāta lai izklaidētos nevis krātu krunkas uz pieres.

Link to comment
Share on other sites

Maddn nav aizmirsis to, cik liels daunis tu biji, un cik esi. Kāpēc dot acc tādam, kam mute kā leidera vārti? Serverī ganjau lamājies uz nebēdu, ja pat forumā neproti adekvāti uzvesties. Tikpat labi liekam accessu kriewam, būtu tas pats variants, ja uzliktu tev. (maddn varētu kopt aiz jums)

Link to comment
Share on other sites

Pēc Tava rakstītā Spaikij,Tu visvairāk krāj krunkas uz pieres no visiem.

UN nolaid degunu no mākoņiem,runātājas Tu esi baigais,bet īstenībā tā nav,tādu,kas nosūdz spēles laikā čīteri ir daudzi,pat ir daudz labāki par Tevi,tāpēc te netēlo baigo atpazītāju un sūdzētāju.

Un sirsniņa sāp Tev,traki sāp,jo Tu jau nespēj pārdzīvot,ka Tevi noraidīja un,ka Tev NEKAD nebūs acc gign,bet nu vajag jau pačīkstēt,vieglāk varbūt Tev paliks!

Link to comment
Share on other sites

UN nolaid degunu no mākoņiem,runātājas Tu esi baigais,bet īstenībā tā nav,tādu,kas nosūdz spēles laikā čīteri ir daudzi,pat ir daudz labāki par Tevi,tāpēc te netēlo baigo atpazītāju un sūdzētāju.

Nezinu gan, vairāk ir tādi, kuri bļauj parastajā čatā vai saka ka man noņems acc, jo pēc pirmās teikšanas reizes neskrienu sēdēt specos.

Link to comment
Share on other sites

te jau taka zooo viss notiek ka tik kaadam kautko uzdirst ! Juus visi esat BEBRI !

Izlasiju spaikija pieteikumu. 90% no tautas atbalsta kandidaatu, kapec tad netiek dots acc ?

Maddn tavs acc guru status nelauj ignoret vairaakuma balsojumu !

Link to comment
Share on other sites

spaikijs nav mainījies, forumā viņš var tēlot svēto teļu bet serverī mute ir liela un pa mic viņš lamājās ar saviem draugiem..

ko tu te tgd pljuti ?

Es esmu skaljs un daudz runaju pa mic, bet kada sakara lamashanas ? Es tev cepumu nonjemu ? aizej atslabsti tualetee un tad megjini velreiz. !!

Link to comment
Share on other sites

ko tu te tgd pljuti ?

Es esmu skaljs un daudz runaju pa mic, bet kada sakara lamashanas ? Es tev cepumu nonjemu ? aizej atslabsti tualetee un tad megjini velreiz. !!

tur jau tā problēma, ka tu nezini ar kādu niku es spēlēju :) un ko tad tu tik agresīvi atbildi ja tu tā nedari?

man jau ne silts ne auksts vai tev acc, tikai nevajag dirst ka esi baigais paraugcilvēks, ja īstenībā kad admini nav serverī esi mutes brūķētājs!!

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...