Jump to content
GIGN Forum

Limited acess


griffin
 Share

Recommended Posts

Sveiki.. :)

ir diez gan nepatikama problema, neatkarigi no interneta un vietas, man ik pa laikam izmantojot wifi rada limited aces, paiet 10 - 100 sek un viss atkal aiziet, bet tas ir kaitinosi un varbut, kads zin, kas varetu but par vainu ?

Izmantoju win8

tikko uzliku sakuma iestatijumus, ceredams, ka problema atrisinasies, lidzigi ka ar skanu, bet diem zel problema vel pastav, bet skana vismaz paradijas :)

atvainojos, par savu kroplaino valodu, bet diemzel, uz si datora nav garumzimes. :?

Link to comment
Share on other sites

Apastrofu uzlikt aizņem pāris minūtes (ieskaitot lejupielādi ar sūdīgu netu), tā kā šis aizvēsturiskais arguments ir galīgi garām.

Kam tu uzliki sākuma iestatījumus? Kāds tam sakars ar skaņu?

Ja butu mans dators, ta ari izdaritu :)

ar skanu sakars ir, ieprieksheja mana topika.

atjaunoju sakotnejos iestatijumus windowsam

un tavam postam nebija ne mazakas jegas, stulbs postu krajejs :/

Link to comment
Share on other sites

griffin, pēc tava pēdējā posta - google.lv, lūgtum.

Jau mekleju un esmu pietiekami daudz tur izlasijis, kas par problemam varetu but, bet atkal, kam tad paredzeta si sadala ?

es censos pats meklet risinajumu un ceru uz jusu palidzibu :)

Link to comment
Share on other sites

Iemācies adekvāti atbildēt uz jautājumu, un tad nāc lūgt pēc palīdzības, bļec. :slap:

Kur no tavas puses, kaut viens jautājums ?

p.s. Visdrīzāk, ka problēma ir atrisināta, bija jāiet uz Setings - search - control panel - power - edit power plan - change power settings - wireless adapter settings un jānomaina uz maximum performance

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...